باکاری سانیا مشتاق برای آرسنال برای غلبه بر 'افسرده' رکورد در برابر منچستر سیتی به عنوان تیم در دیدار نیمه نهایی جام حذفی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

باکاری سانیا گفت که او خواهد بود "افسرده" اگر او تمرکز بیش از حد بر روی زرادخانه های اخیر رکورد در برابر باشگاه های برتر به عنوان او آماده برای یک نیمه نهایی جام حذفی برخورد با منچستر سیتی.

توپچی ها سر مربی نیاز به بازنویسی تاریخ اخیر اگر آرسنال به ضرب و شتم دارندگان شهرستان در ومبلی در روز شنبه.

پپ گواردیولا را در کنار برنده هفت جلسات بین دو طرف – با Arteta بخشی از کارکنان مربیگری در ورزشگاه اتحاد در طول یک طرفه اجرا شود.

آرسنال آخرین پیروزی در ثابت شد و یک جام حذفی در مرحله نیمه نهایی جلسه در سال 2017 و پس از آن آنها را از دست داده اند هفت بازی حمل و نقل 20 گل به ثمر رساند و فقط دو بار.

اما پس از پایان مشابه رنجور اجرا در برابر لیورپول با ضرب و شتم در لیگ 2-1 در شب چهارشنبه – Arteta مشتاق به ساکن نه در نتایج گذشته او به عنوان هدف به محل امن در فینال.

پرسید که آیا او نگران بود با روند اخیر علیه شهر Arteta که موفق به کسب دو جام حذفی به عنوان یک بازیکن در آرسنال گفت: "بله. اما اگر من در این روند و همچنین قبل از ما بازی لیورپول با تقویم سال یا دو سال تقویم که آنها تا به حال شما را افسرده.

"آنچه که من باید در حال حاضر انرژی برای انتقال به بازیکنان من باور و آن را در جام حذفی – ما یک مقدار زیادی از تجربه در اینجا ما باید یک تاریخچه مربوط به آن. بیایید به دنبال آن بروید. من می خواهم به تمرکز بر آنچه ما می خواهیم انجام دهیم. اگر من نگرانی بیش از حد در مورد آنها این پیام است که من می خواهم به ارسال به بازیکنان است.

"این چیزی است که ما می رویم به انجام و آنچه که ما باید انجام دهید سعی کنید برای برنده شدن در این بازی برای ما بهترین فرصت را برای رقابت در برابر آنها را در طول 90 دقیقه قرار داده و آنها را تحت مشکلات است. این چیزی است که من انجام خواهد شد و این gameplan ما همیشه در برابر هر تیم است."

در حالی که آنها مسلما خوش شانس به ضرب و شتم لیورپول با آرسنال هر دو گل در پیروزی 2-1 آمدن از دفاعی اشتباهات Arteta می خواهد به استفاده از نتیجه به راه اندازی یکی دیگر از شگفتی پیروزی در روز شنبه.

"ما تا به حال واقعا خوب واکنش پس از هدف [اذعان برابر لیورپول]," اسپانیایی گفت. "این آسان نیست زیرا آنها یک تیم غالب بنابراین من واقعا با این نتیجه که رسیدیم.

"آنها در حال رفتن به بازی های بسیار مختلف و آن را به فردا اتفاق می افتد و همچنین شما می توانید انتظار به غالب برای 90 دقیقه. من نمی خواهم به دفاع از عمیق برای 90 دقیقه یا.

آرسنال Mikel Arteta (سمت چپ) کار می کرد با پپ گواردیولا در منچسترسیتی (ایسنا)

"وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از بازی های کوچک است که در آن بازی که ما را به بازی. ما باید ما لحظات خوب و شما می دانید که چگونه حیاتی آن است که در بازی های بزرگ و در این رقابت به تصمیم گیری درست. من انتظار یک بازی مشابه اما سطح دشواری خواهد دوباره واقعا بالا است."

با ثروت از کیفیت گواردیولا در اختیار آن است که همیشه دشوار است برای پیش بینی این شهر مدیر شروع XI. David Silva است پیچ در پیچ پایین خود را از دهه های طولانی ماندن در باشگاه و خواهد بود به امید درگیر می شود. مشغول به کار در چهارم با همکار خود اسپانیولی, Arteta می داند چقدر خوب که 34 ساله است.

"اگر من می تواند خواندن مقالات و نظرات هنگامی که او پیوست و در لیگ برتر بودند و گفت که بازیکن آنقدر کوچک است او ندارد فیزیکی او نمی انطباق" گفت: Arteta.

"آنچه که دیوید انجام داده است در این لیگ است باور نکردنی است. دوباره سطح قوام به بازی راه او انجام داده است با مقدار اهداف کمک و شانس است که او ایجاد هر فصل در فضاهای تنگ بسیار پایین در برابر بلوک وقت و زمان دوباره باور نکردنی است.

"من همیشه گفت: – و من موافق با آنچه که پپ گفت: – در کوتاهتری او بهترین بازیکنی است که من دیده ام."

Arteta همچنین تایید کرد Mesut Ozil بازگشت به آموزش داشتن از دست رفته گذشته شش بازی با چه باشگاه را به عنوان "پشت درد" – اما او حاضر به گفتن نیست که آیا آرسنال بالاترین-نان خواهد از ویژگی های در ومبلی.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب