باکاری سانیا, اعتماد به نفس, 'همه چیز خوب خواهد شد' به آرسنال اگر آنها آماده هستند به 'رنج' به پیروزی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 15 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

باکاری سانیا اصرار دارد "همه چیز خوب خواهد شد" در زرادخانه اگر بازیکنان آماده هستند تا "با هم رنج می برند" پس چشمگیر 2-0 برنده شدن در گرگ.

Bukayo Saka در همان هفته نوجوان تمدید قرارداد خود را در امارات و Alexandre Lacazette به ثمر رساند به افزایش آرسنال امیدوار است از یک چهار پایان در لیگ برتر است.

و Arteta هیجان زده بود برای دیدن مبارزه نمایش داده شده توسط بازیکنان خود را به ظهور پیروز در Molineux.

"این تیم زنده است و به زنده ماندن زمانی که آنها لذت بردن از به رنج می برند با هم" Arteta گفت.

"اگر آنها قادر به انجام این کار همه چیز خوب خواهد شد.

"من خوشحال هستم که با عملکرد تغییر است که بازیکنان را در, انرژی است که ما [با] برای هر توپ از دقیقه اول تا آخرین از هر بازیکن که لمس که چمن."

آرسنال به ثمر رساند در پایان هر نیم و Arteta می گوید تیم او باید همچنان به کار خود قوام به صورت کامل 90 دقیقه با گرگ ها در میان چندین تیم برای تحت فشار قرار دادن توپچی ها حتی پس از سقوط پشت سر.

"وجود چند واقعا لحظات خوبی در بازی این اهداف است که ما به ثمر رساند واقعا خوب و همچنین [اما] لحظاتی وجود دارد که ما باید برای بهبود نحوه مدیریت بازی ها و دیکته های بهتر و بیشتر در نیمه دوم.

"اما ما را دریافت کنید وجود دارد. حداقل [باید] روح و چگونه همه روش بازی آنها را کامل گاز برای هر توپ است."

پیروزی برای آرسنال برگ های آنها را هفتم در جدول سه امتیاز پشت سر مخالفان خود را در Molineux.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب