'من در حد مطلق در حال حاضر': کیت Garraway می پرسد جهان موفق باشید پس از تایر ماشین منفجر می شود در راه به دیدار شوهر در بیمارستان

خروس بزرگ می گوید که او "در حد" پس از تایر ماشین "انفجار" در راه به دیدار او در بیمارستان این مجری تلویزیون که

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

خروس بزرگ می گوید که او "در حد" پس از تایر ماشین "انفجار" در راه به دیدار او در بیمارستان

این مجری تلویزیون که شوهرش درک دراپر شده در پزشکی ناشی از کما پس از قرارداد coronavirus در ماه مارس رانندگی از کنت به لندن با فرزندان خود در روز یکشنبه (26 جولای) که خطرناک و حادثه رخ داده است.

Garraway قادر به جلو و بیش از, اما بخشی از بزرگراه او بر نداشت سخت شانه ترک خانواده در معرض ترافیک می دوزند.

ارائه در Good Morning بریتانیا روز دوشنبه (27 جولای) او گفت: شرکت میزبان بن Shephard که او تا به حال شده است رانندگی برای بررسی در دراپر زمانی که این حادثه رخ داده است و گفت: "شما می دانید که مردم می گویند خدا و جهان ارسال کنید شما چه شما نمی تواند مقابله با?

"من می خواهم برای قرار دادن یک پیام از من در حد من در حد مطلق در حال حاضر" او به شوخی. "اگر جهان فقط می تواند به من آرامش دوشنبه."

توصیف این حادثه Garraway گفت: "این که لحظه ای که در آن شما فکر می کنم 'من نمی تواند کنترل خودرو,'" توضیح "عجیب و غریب فرمان" با دود و "بیت لاستیک پرواز در همه جا".

Garraway شده است به عقب ارائه خوب صبح بریتانیا برای دو هفته پس از مصرف طولانی شکسته شده و با توجه به بیماری.

هفته گذشته او ارائه GMB بینندگان با یک مثبت به روز رسانی در دراپر سلامتو گفت: "او پایدار است و دیروز من خطاب به پرستاران و به آنها گفت: آنها قرار بود صبح به خیر بریتانیا و آنها احساس می شود چرا که چشم خود را باز بودند که او نگاه متمرکز و مشغول اند."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب