"من تا به حال coronavirus واکسن. این چیزی است که انتظار می رود اگر شما ثبت نام'

Oxford دانشگاه و کالج امپریال لندن هستند و هر دو در مسابقه برای پیدا کردن یک coronavirus واکسن. در 23 مارس اول

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

Oxford دانشگاه و کالج امپریال لندن هستند و هر دو در مسابقه برای پیدا کردن یک coronavirus واکسن. در 23 مارس اولین اروپایی آزمایش های انسانی آغاز کرد و در یک آزمایشگاه در آکسفورد در حدود 800 نفر به صورت تصادفی انتخاب و در آن شرکت کنند. در 16 ژوئن, کالج امپریال آغاز محاکمه انسان. یک ماه بعد در 16 ژوئیه دانشگاه آکسفورد گفت: آزمایشات نشان "نتایج امیدوار کننده". یک بیشتر 10,000 داوطلبان هنوز هم می خواستم در سراسر انگلستان و ولز و اسکاتلند. جک Sommers یکی از اولین واکسن در آکسفورد آزمایش. [این قطعه در اصل منتشر شده در ژوئن 6].

آن شده است یک ماه پس از من برای اولین بار برای امضا coronavirus واکسن محاکمه. من پرداخت می شود در مجموع £235 پنج بازدیدکننده داشته است بیمارستان های مختلف سوزن گیر می شود در بازوی من و به طور کلی استفاده می شود به عنوان یک انسان خوکچه همه امیدوارم که من می تواند کمک به توسعه بسیار مورد بحث Covid-19 واکسن.

هیچ چیز صحبت شده است تا به عنوان پتانسیل ما نجات دهنده تر از دانشگاه آکسفورد واکسیناسیون محاکمه یکی از نمرات در حال توسعه در سراسر جهان است. واکسن شده است بارها و بارها ذکر شده به عنوان بهترین امید بازگشت ما به ما قبل از Covid زندگی می کند و دولت بریتانیا به طور جدی سرمایه گذاری; آن متعهد ترکیب £43 میلیون به انگلستان مبتنی بر آزمایشگاه نورد بشر تست.

فاز اول که من بخشی از اتفاق در انگلستان در ماه گذشته. در حال حاضر آنها در حال گسترش آن به درخواست دهها هزار نفر از استرالیایی ها در سراسر کشور برای شرکت و قرار دادن خود را در همان موقعیت به عنوان من در هفته های آینده.

اگر شما نشانه های آماده شدن برای مراحل بیشتر دنیوی از شما ممکن است انتظار. یک آزمایش واکسن ترکیبی از بسیاری از admin مانند ثبت نام برای یک حساب بانکی اما با نور بیم و هراس از داشتن تعطیلات خود را jabs. درخواست شما از طریق یک پرسشنامه آنلاین و خواسته خواهد شد که هر سوال تصور در مورد تاریخچه سلامتی خود و خانواده خود را. پس از تایید شما بود به نام بیمارستان.

اولین بار من رفتم به سنت جورج در جنوب لندن من بوده است خود منزوی در تخت من برای دو ماه; من به تنهایی زندگی می کنند و من به تازگی بیکار. من خودم را در یک اتاق انتظار احاطه شده توسط افراد دیگر من فرض وجود دارد به همین دلیل (تنها دیگر افراد مورد آزمایش من می دانم که از سه میمون macaque). با وجود پیوند مشترک ما بی دست و پا GP-جراحی جو به معنای ما صحبت نمی.

در این اولین بازدید شما نیاز به ادرار و خون نمونه پر کردن فرم و تماشای یک ویدیو در مورد چگونه آنها در حال انتظار برای شما فقط دریافت عوارض جانبی خفیف. پس از آن شما به خانه به انتظار چراغ سبز یک بار همه چیز را چک کردن.

در ضمن آماده برای دوستان و خانواده خود را به سوالات بی پایان از جمله بسیاری به اشتباه فرض کنید شما خواهد شد در معرض coronavirus به عنوان بخشی از trial – شما نمی خواهد. من خودم هولناک با آرزوهای خوب (و چند نظریه پردازان توطئه های آنلاین بیش از حد).

دو روز پس از اولین بیمارستان بازدید من فرستاده کوره در رفته ایمیل پیگیری پرسیدن که چرا من تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال تماس به ازای تزریق. این پاسخ در واقع گفت: 'آرام و صبر کنید. در این نقطه بود که من شروع به احساس عصبی برای اولین بار.

من به نام و بازگشت به بیمارستان – اگر چه من نگران آن بود و همچنین نزدیک ترین من تا به حال به صورت عادی در محل کار در هفته. این یک وسوسه انگیزی یادآوری از زندگی قبل از مستند (با وجود استریل جو). من نوستالژی به سرعت تبخیر به عنوان یک پرستار شروع به صحبت در مورد واکسن با توجه به rhesus macaques; من درود می فرستم میمون فداکاری برای علم پزشکی اما بی سر و صدا 'خوکچه هندی' تصویر در سر من بود در حال حاضر به خوبی و واقعا از بین رفته اند.

من فکر کردم به چند پیام من تا به حال تا به حال از افراد محافظ از جمله یک زن مبتلا به مولتيپل اسکلروزيس که به من گفت: "شما در حال انجام چیزی است که می تواند کمک به میلیون ها نفر از مردم". این ساخته شده من, مردی که نمی مانند سوزن قرار می دهد و یک دست در مقابل صورت خود را در طول فیلم های ترسناک, احساس بی باک. تزریق خود را – تنها با دوز شما دریافت شد و بدون درد است. من یک دماسنج و خواسته به ثبت علائم روزانه را از طریق یک دفتر خاطرات آنلاین.

بزرگترین عارضه جانبی به نظر می رسد پارانویا. من نمی دانم که آیا من در 50 درصد با توجه به واقعی واکسن یا 50 درصد با توجه به کنترل اما دو بار در هفته اول من به رختخواب رفت با تب خفیف علائم که ممکن است من در نگاه به گذشته تصور کرده اند. "افزایش دما و عطسه" من نوشت: در خاطرات متن جعبه در روز سه با جدی استعفای شما ممکن است به استفاده از تلگراف است که کشتی تایتانیک به حال زده یک کوه یخ.

داده من متوسط است که روز کاملا عادی 36.5 درجه, روایت من نیست همیشه کاملا منطبق با واقعیت.

به عنوان هفته در رفته من دچار هر گونه علائم بیشتر. به جای من دغدغه تبدیل شده است با موفقیت آزمایش. من استفاده می شود مهم نیست که آیا امپریال یا آکسفورد وجود دارد اما هر قطعه از اخبار خوب در مورد "من" واکسن ساخته شده است من می خواهم به تشویق و دانشگاه آکسفورد vuvuzela از پنجره به بیرون. سپس هنگامی که آن گزارش شد که واکسن میمون ها همه به پایان رسید تا قرارداد coronavirus من بیبهره.

خوشبختانه من نمی خواهد (عمدا) ساخته شود به صورت ویروس در همان راه اما من می خواهم بگویم که من نوه من آزمایش واکسن که نجات بشریت یکی از فراموش شده نمرات که کار نمی کند.

من می توانید ببینید من اشتباه دیده می شود خودم را به عنوان شخصیت که تا به حال به بهترین داستان دراماتیک ترین عوارض جانبی. در نهایت من به درک وجود خواهد داشت بسیاری از آزمایشات و بیش از هزار داوطلب در آکسفورد آزمایش به تنهایی. هفته آینده من پشت در بیمارستان برای پیگیری آزمون فقط به عنوان آخرین داوطلبان می رسند و برای اولین بار خود را عکس.

شکست و یادگیری مرکزی به دانشمندان در نهایت موفقیت, بنابراین حتی اگر من واکسن کار نمی کند, من نمی خواهد همیشه حسرت داشتن یکی از اولین برای اضافه کردن اسم من به لیست.

به ثبت نام برای شرکت در یک واکسن آزمایشی شما می توانید ثبت نام علاقه خود را آنلاین.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن