جیوه جایزه نامزد: Stormzy, دعای Lipa و لورا Marling, سرب کوتاه

Stormzy, دعای Lipa و لورا Marling, در میان هنرمندان شارت برای این سال جایزه عطارد. لیست کوتاه انتخاب شد توسط ی

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

Stormzy, دعای Lipa و لورا Marling, در میان هنرمندان شارت برای این سال جایزه عطارد.

لیست کوتاه انتخاب شد توسط یک پانل از صنعت موسیقی کارشناسان همکار هنرمندان و مجریان رادیو از جمله قضات جدید Anna Calvi و جما Cairney.

سال گذشته جیوه جایزه برنده شد با رپر دیو برای آلبوم خود سایکودرامابود که ستایش قضات برای نشان دادن "قابل توجه سطح نوازندگی واقعی, هنری, شجاعت, صداقت" است. در این سال این مراسم برگزار خواهد شد در 10 سپتامبر.

در اینجا کامل کوتاه:

آنا مردیتFIBS

Charli XCX – چگونه من در حال حاضر احساس

دعا Lipa – آینده نوستالژی

گرجستان – به دنبال لرزش

کانو پیراهن تمام تابستان

فانوس در دریاچه – روح گله

لورا Marling – آهنگ برای دختر ما

Michael Kiwanuka – KIWANUKA

موسی بوید – ماده تاریک

فرنی رادیو – هر بد

تیم های ورزشی عمق مبارک

Stormzy – سنگین سر

آنا مردیت اولین نام در جایزه عطارد کوتاه برای آلبوم خود را FIBS. آن منتشر شد در ماه اکتبر 2019 شد و شرح داده شده توسط مستقل به عنوان "به عنوان یک مقدار مورد نیاز نیروی خلاق" که در آن مردیت "شکل تغییر نوع-تمرد به طور مداوم شگفتی ها و توطئه".

محصول مستند Charli XCX را چگونه احساس من در حال حاضر نامزد دریافت جایزه شده است برای جایزه عطارد. این آلبوم که توضیح داده شده توسط این خواننده با عنوان "آیا آن را به خودتان" پروژه های ساخته شده در همکاری با طرفداران ایجاد شد در طول پنج هفته در طول ماه های آوریل و مه و منتشر شد و یک هفته بعد به تحسین منتقدان. مستقل به این آلبوم چهار ستاره نقد و بررسی, تماس آن را "یک عجول و بی پروا پرماجرا مستند آلبوم".

دعا Lipa دیسکو-الهام بخش آینده نوستالژی بعدی است تا در لیست یک آلبوم به عنوان "خالص صوتی spandex" در مستقل's پنج ستاره نقد و بررسی. شامل آمار تک آهنگ "همین حالا شروع کن", "شکست قلب من" و "فیزیکی" آن مشخص شده جدید صدای این خواننده منتشر شد که او خود با عنوان اولین آلبوم در سال 2017.

به دنبال لرزشدومین آلبوم استودیویی خواننده گرجستان بعدی در عطارد جایزه کوتاه. The dancefloor-پر کردن آلبوم تساوی با الهام از شیکاگو و دیترویت, تکنو, صحنه های از 1980s و منتشر شد در ماه ژانویه از جمله تک آهنگ "آغاز" و "در مورد کار Dancefloor".

بعد دوده نوازنده کانو که بدست آورده دوم خود را نامزد 2019 آلبوم پیراهن تمام تابستان. 10 آهنگ آلبوم امکانات همکاری با هنرمندان از جمله د دو و Ghetts و دریافت تحسین گسترده منتقدان. آن شده است یک سال مشغول به رپ که همچنین reprised نقش خود را به عنوان سالی در Netflix بکشد بالا پسر احیای.

روح گلهچهارمین آلبوم استودیویی از گروه راک بریتانیایی فانوس در دریاچه نیز نامزد دریافت برترین جایزه موسیقی. مقابله با مسائل مربوط به سیاست, رسانه های اجتماعی, اعتیاد به غم و آب و هوا, بحران روح گله ias گروه اول انتشار در پنج سال پس از 2015 را موجودات.

خواننده و ترانه سرا لورا Marling به ثمر رساند تا چهارمین جایزه عطارد نامزدی آهنگ برای دختر ماکه منتشر شد در ماه آوریل سال 2020 پس از کشیده شدن به جلو و به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس. Marling الهام گرفته شده بود توسط مایا آنجلو را نامه برای دختر من به آدرس ضبط هفتمین آلبوم استودیویی به خیالی کودک است. مستقل به این آلبوم پنج ستاره نقد و بررسیتوصیف این آهنگ به عنوان "تکه تکه و زیبا به رنگ آمیزی شیشه ای".

منتشر شده در 2019, Michael Kiwanuka خود با عنوان آلبوم سوم به دست آورده خواننده انگلیسی دوم خود را با جیوه جایزه نامزدی, پس از موفقیت 2012 را دوباره به خانه. KIWANUKA دریافت چهار ستاره نقد و بررسی از مستقل و ذکر شده بود در شماره 18 در ما بهترین آلبوم های 2019 رتبه بندی است.

موسی بوید دستاوردهای اولین جایزه عطارد نامزدی خود را برای اولین آلبوم ماده تاریکیک رکورد مارک انفرادی خود را در اولین بازی به عنوان یک تولید کننده و رهبر گروه. در حالی که بوید یک نوازنده جاز توسط, تجارت, رکورد تساوی در نفوذ از انواع ژانرها از جمله دوده و سنگ و دوده و شدیدا مورد احترام.

برایتون-بر اساس indie در راک گروه فرنی رادیو نیز نامزد دریافت این جایزه برای اولین رکورد همه بدیک آلبوم توصیف مستقل به عنوان "کنار رفتن از هر آنچه در آن است که ما را نگه می دارد از عریان روح ما و رها کردن از نا امیدی در چگونه مانند کودکان سوار چرخ فلک همه ما فقط رفتن دور در محافل".

یکی از آخرین نسخه در این فهرست در اعماق خوشحال است جذاب و طنز آمیز اولین آلبوم از alt-گروه راک تیم ورزشی. در ماه ژوئن منتشر شد آن را به سرعت افزایش یافت تا نمودار تنها به نگهداری از نقطه بالا توسط همه جانبه قدرت لیدی گاگا را Chromaticaاما دریافت critical acclaim, با مستقل و گفت که این آلبوم بود "پر از جذابیت و غیر قابل پیش بینی".

پس از چند سال که او را دیده دریافت اولین شماره یک تک تیتر گلستنبوری و شروع به خود را publishing house, Stormzy دریافت دومین جایزه عطارد نامزدی برای سنگین است. شایسته پیگیری تا سال 2017 را باند علائم و نماز, HITH می بیند رپر همکاری با امثال Ed Sheeran, Burna Boy and Aitch و ویژگی های تک "Vossi Bop", "تاج" و "خود"است.

جیوه جایزه می گیرد در روز پنج شنبه 10 سپتامبر در یک رویداد در حال سرويس رايگان فورشيرد در این Eventim آپولو در Hammersmith.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن