مل گیبسون: آیا بازیگر بازگشت به عنوان سنگی در اجرای مرغ 2?

پس از اعلام یک عاقبت به اجرای مرغ, بسیاری از باقی مانده بودند بدانم که آیا مل گیبسون خواهد بازگشت به صدای شخصی

توسط FARDAALEFBA در 5 تیر 1399

پس از اعلام یک عاقبت به اجرای مرغ, بسیاری از باقی مانده بودند بدانم که آیا مل گیبسون خواهد بازگشت به صدای شخصیت سرب.

گیبسون ابراز سنگی در Aardman توقف حرکت انیمیشن منتشر شد در سال 2000.

در حالی که آن را ناشناخته که آیا خود شرکت ستاره از جمله جولیا Sawlha, Imelda Staunton و تیموتی اسپال خواهد شد بازگشت به صدای خود را به شخصیت این گزارش که گیبسون خواهد بود توزیع مجدد.

با توجه به TheWrapبرنامه برای توزیع مجدد گیبسون شده اند در جریان است و هیچ ربطی به اتهامات اخیر ساخته شده توسط وینونا رایدر.

این غریبه چیزهایی بازیگر ادعا کرد که گیبسون ساخته شده ضد همجنس و اظهارات ضد یهودی در هر دوی آنها حضور داشتند در سال 1995.

گیبسون نماینده مستقل: "این است که 100 درصد نادرست است. او دروغ در مورد آن بیش از یک دهه پیش هنگامی که او صحبت کردیم به پرس و او را به دروغ گفتن در مورد آن در حال حاضر."

ظاهرا Chicken Run 2 آغاز می شود با زنجبیل (Sawalha) تفریخ تخم مرغ با سنگی در انسان-رایگان مرغ مدینه فاضله است. پس از دختر خود مولی به دنیا آمد و جوجه به صورت یک تهدید جدید است.

Aardman پیتر خداوند گفت: "ما بحث آن را در بسیاری از مواقع در طول سال و آمد تا با ایده های مختلف اما هرگز کاملا در بر داشت یکی از ما دوست داشت به اندازه کافی. اما آن را همیشه در ذهن ما است."

وی افزود: "من احساس می کنم در حال حاضر ما می تواند مرغ اجرا عاقبت ما می خواهیم به یکی از ما واقعا در مورد مراقبت."

این فیلم به کارگردانی سام افتاد که نظارت Flushed دور برای استودیو.

در سال 2006 گیبسون شد بازداشت مظنون به رانندگی در نوشیدنی در مالیبو و اظهارات ضد یهودی به یک پلیس است که بعد از او عذر خواهی کرد به توضیح است که این نظرات "کمربندش را بست و در یک لحظه جنون".

او در توصیف رفتار خود را به عنوان "نفرت".

در حالی که تعدادی از فیلم های هالیوود گیبسون ستاره دار در کاهش در سال پس از, Gibson به دست آورده و بهترین کارگردان نامزد اسکار برای Hacksaw Ridge در سال 2017.

آخرین مطالب