مل گیبسون در بیمارستان با کروناویروس در مارس

استرالیا مل گیبسون بازیگر در بیمارستان بستری شد در ماه آوریل پس از عقد قرارداد coronavirus آن پدید آمده است. ی

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

استرالیا مل گیبسون بازیگر در بیمارستان بستری شد در ماه آوریل پس از عقد قرارداد coronavirus آن پدید آمده است.

یک نماینده برای 64 ساله دلاور استار تایید کرد به روزنامه دیلی تلگراف استرالیا که گیبسون شده بود در بیمارستان خصوصی مراقبت برای حداقل یک هفته است. او پس از آزمایش منفی برای ویروس چندین بار.

"او آزمایش مثبت در مارس و صرف یک هفته در بیمارستان گفت:" گیبسون, هرزه, که همچنین نشان داد که گیبسون شده بود تحت درمان با این دارو Remdesivir در حالی که در بیمارستان است.

"[او] را آزمایش کرده است منفی چندین بار از آن به عنوان به خوبی به عنوان مثبت آنتی بادی" آنها ادامه داد.

گیبسون, آخرین, افراد مشهور, به گزارش شده که ابتلا به این ویروس است که می تواند کشنده باشد.

تام هنکس ادریس البا Quantum of Solace ستاره Olga Kurylenko Plácido Domingo, جکسون براون و P!nk در میان بسیاری از شناخته شده چهره را Covid-19.

چند ستاره از جمله افسانه ای ترانه سرا جان Prine, broadway بازیگر نیک کردرو, نمایشنامه نویس, Terrance McNally و چشمه Wayne نوازنده آدم شلسینگر را فوت کرد به عنوان یک نتیجه از عوارض ناشی از کوروناویروس.

گیبسون در مرکز جنجال در ماه گذشته زمانی که بازیگر وینونا رایدر ادعا که گیبسون با اشاره به او به عنوان یک "فر طفره زن" در یک ضد سامی مرجع به میراث یهودی.

یک نماینده برای گیبسون رد اتهامات حاکی از این است که آنها "100 درصد نادرست" و متهم رایدر از به طور مداوم دروغ گفتن در مورد روبرو می شوند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن