Meghan Markle امر به دادگاه عالی برای جلوگیری از ارتباط روزنامه ها از نامگذاری دوستان که در دفاع از او در مجله مردم

دوشس ساسکس است اعمال می شود به دادگاه عالی به درخواست که نام او پنج تن از دوستان که در دفاع از او به مجله ما نیست منتشر شد publicly.

در برنامه Meghan درخواست کرده است که در ارتباط روزنامه که صاحب ایمیل های روزانه و ایمیل در روز یکشنبهآیا فاش کردن اسامی دوستان که پشتیبانی او در مردم magazine اوایل این سال است.

مگان در حال حاضر تحت پیگرد در ارتباط روزنامه ها بیش از انتشار در فوریه 2019 از “خصوصی و محرمانه” نامه های نوشته شده توسط او به پدر جدا توماس Markle.

مقاله منتشر شده در مردم مجله در فوریه این سال شامل نظرات از پنج ناشناس دوستان در مورد قلدری که آنها گفت: دوشس آن مواجه شده بود را در دست تلخیص رسانه ها.

پنج دوستان تا کنون تنها شناسایی شده در محرمانه اسناد دادگاه.

در حال حاضر در یک شهادتنامه ارائه شده به دادگاه عالی به عنوان بخشی از مگان نرم افزار به نگه داشتن آن نام خصوصی او می نویسد:

“ارتباط روزنامه صاحب روزانه ایمیل و ایمیل در روز یکشنبهاست و تهدید به انتشار اسامی پنج زن و پنج خصوصی شهروندان – که انتخاب خود را به صحبت می کنند به صورت ناشناس با ما خروجی رسانه ها بیش از یک سال پیش برای دفاع از من از رفتار قلدری بریتانیا تلخیص رسانه ها.

“این پنج زن در حال و نه در دادگاه و نه هستم I. ناشر از ایمیل در روز یکشنبه است در دادگاه. این ناشر که عمل غیرقانونی و تلاش برای فرار از پاسخگویی برای ایجاد یک سیرک و منحرف کردن اذهان از نقطه ای از این مورد – که ایمیل در روز یکشنبه غیرقانونی منتشر شده من نامه خصوصی.”

Meghan اضافه شده که هر یک از این پنج تن از دوستان یک شهروند خصوصی و افزود که یکی از آنها یک جوان ،

“هر یک حق اساسی برای حفظ حریم خصوصی” او ادامه داد.

“هر دو ایمیل در روز یکشنبه و سیستم دادگاه باید نام خود را بر محرمانه, برنامه, اما برای ایمیل در روز یکشنبه به افشای آنها در حوزه عمومی بدون هیچ دلیل دیگر از clickbait و تجاری به دست آوردن باطل است و تهدید به خود عاطفی و سلامت روانی.

پست در روز یکشنبه پخش رسانه ای بازی با زندگی واقعی.”

در ارتباط روزنامه ها تماما رد اتهامات در خصوص این ادعا که نامه ویرایش شد در هر راه که تغییر معنای آن و می گوید آن را به شدت مورد مسابقه در این مورد.

مستقل در تماس است مربوط به روزنامه ها برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>