مگان تو Stallion 'دچار آسیب های روانی پس از ضربه بودن: 'زنان سیاه هستند بنابراین محافظت نشده'

مگان تو کیک گوشت گاو است صحبت کردن در مورد شات یکشنبه گذشته (12 جولای). این "وحشی" خواننده 25, تایید این هفته

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

مگان تو کیک گوشت گاو است صحبت کردن در مورد شات یکشنبه گذشته (12 جولای).

این "وحشی" خواننده 25, تایید این هفته که او تا به حال تحت عمل جراحی پس از ضربه در پا زیر هالیوود هیلز حزب او با حضور با حزب محافظه Lanez و کایلی Jenner.

در روز چهارشنبه (15 جولای) خواننده رپ که نام واقعی مگان Jovon اموزش پیت – نشان داد: "در صبح روز یکشنبه من دچار زخم گلوله به عنوان یک نتیجه از یک جرم و جنایت که علیه من انجام می شود و با قصد آسیب فیزیکی من است."

تنظیم ضبط مستقیم پس از نادرست در گزارش از این حادثه او افزود: "من هرگز بازداشت افسران پلیس به من رمه را به بیمارستان که در آن تحت عمل جراحی برای برداشتن گلوله."

سپس در یک توییت در روز جمعه (17 جولای) او نوشت: "زنان سیاه هستند بنابراین محافظت نشده و ما نگه داشتن چیزهای بسیاری برای محافظت از احساسات دیگران w/o با توجه به خود ما است.

"این ممکن است خنده دار به خانواده در اینترنت و فقط یکی دیگر از کثیف موضوع برای شما به بحث در مورد اما این زندگی من واقعی و من زندگی واقعی صدمه دیده و آسیب دیده."

اداره پلیس لس آنجلس گفت: رپر حزب محافظه Lanez دستگیر شد هفته گذشته در یک سلاح شارژ. Lanez بود با پیت در آن زمان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب