مگان تو نریان انتقاد واقیعت ستاره Draya میشل برای شوخی در مورد گرفتن شات

مگان تو نریان گزارشی در حقیقت ستاره Draya میشل برای شوخی در مورد عکسبرداری کرد.

گزارش اصل اظهار داشت که مگان شده بود به بیمارستان منتقل شیشه ای در پای خود را پس از یک حادثه در یک مهمانی در 12 ژوئیه اما رپر بعدها ادعا کرد که او به ضرب گلوله کشته شده است.

حزب محافظه Lanez نیز دستگیر و متهم با حمل سلاح پنهان در صحنه.

بحث درگیری در شراب و علف های هرز , پادکست, بسکتبال همسران ستاره میشل این باورند که این جفت ارز تا به حال “نوعی از بابی و ویتنی عشق” در اشاره به اتهام سوء استفاده از رابطه بین خواننده ویتنی هوستون و همسرش بابی براون.

“من اینجا هستم برای آن,” او اضافه شده است. “من می خواهم که. من می خواهم شما به من خیلی شما من شلیک در پا بیش از حد.”

میشل شد به سرعت متهم trivialising خشونت با مگان به ظاهر پاسخ در یک صدای جیر جیر خواندن: “گنگ b**** که*** ain’t f***ing خنده دار. که tf جوک در مورد گرفتن شات؟”

“F*** همه کج بیل زدن کون, n****s ساخت جوک در مورد آن بیش از حد” او ادامه داد. “من صحبت کردن در مورد s*** وقتی که من آماده است.”

میشل بعد عذر خواهی کرد, به tweeting: “من واقعا نمی جلال خشونت خانگی… من در تلاش بود به می گویند فقط عشق من عمیقا. اما در حالی که تلاش برای خنده دار, من به جرم های بسیاری از جمله مگ. و من متاسفم.”

صحبت در مورد تیراندازیمگان گفت: “در صبح روز یکشنبه من دچار زخم گلوله به عنوان یک نتیجه از یک جرم و جنایت که علیه من انجام می شود و با قصد آسیب فیزیکی من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید