گروه کمک راه اندازی سری جدید متنوع از پوست بانداژ

گروه کمک اعلام کرده است از آن خواهد شد راه اندازی طیف وسیعی از باند در انواع پوست رنگ در حمایت از مبارزه با نژ

توسط FARDAALEFBA در 23 خرداد 1399

گروه کمک اعلام کرده است از آن خواهد شد راه اندازی طیف وسیعی از باند در انواع پوست رنگ در حمایت از مبارزه با نژاد پرستی.

این هفته گچ نام تجاری است که متعلق به شرکت Johnson & Johnson, مشترک, عکس جدید باند در Instagram که در آن نوشته است: "ما شما را بشنود. ما شما را ببینید. ما در حال گوش دادن به شما.⁣

"ما ایستاده در همبستگی با ما سیاه, همکاران, همکاران و جامعه در مبارزه با نژاد پرستی و خشونت و بی عدالتی است. ما متعهد به در نظر گرفتن اقدامات برای ایجاد تغییرات ملموس برای جامعه سیاه و سفید.⁣"

به گفته این شرکت با باند که در دسترس خواهد بود در "نور متوسط و عمیق از سایه های قهوه ای و سیاه پوست" در سال 2021 آن است که نشان دادن تعهد خود را برای استقبال از "زیبایی متنوع پوست".

"ما در حال اختصاص داده شده به فراگیر و ارائه بهترین درمان راه حل های بهتر به نمایندگی از شما" Band-Aid ادامه اضافه کرد که همچنین می تواند کمک به زندگی مهم است.

"ما قول می دهم که این فقط برای اولین بار در میان بسیاری از مراحل با هم در مبارزه با نژادپرستی نظاممند" شرکت به این نتیجه رسیدند. "ما می توانیم, ما باید و ما را بهتر انجام خواهد داد."

گروه کمک در محدوده جدید اعلام کرد در میان تظاهرات علیه نژادپرستی و نژادی و بی عدالتی می آید پس از مشتریان درخواست این شرکت برای ایجاد باند در یک طیف متنوعی از رنگ ها برای سال.

در پاسخ به راه اندازی بسیاری از سوال چرا از آن زمان تا به ارائه طیف وسیعی از فراگیر باند با توجه به این شرکت در سال 1920 تاسیس شد.

"این باید انجام شده دهه پیش" یک نفر نظر داد.

یکی دیگر گفت: "با تشکر از شما اما این شرم آور این را انجام نداده سال پیش."

این نخستین بار نیست که این گروه کمک کرده است راه اندازی طیف وسیعی از رنگ پوست-رنگ سیمان با توجه به NBC Chicagoکه اشاره می کند که این شرکت قبلا راه اندازی یک خط از "ترکیب کامل" بانداژ در سال 2005 که بعدها قطع شود.

به گفته یک سخنگوی این شرکت آن است که "هیجان زده به یک محصول مشابه با بهبود راحتی و انعطاف پذیری."

گچ شرکت Tru-رنگ ارائه شده است باند در محدوده فراگیر پوست رنگ پس از 2014.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن