مگان فاکس می گوید او و Machine Gun Kelly هستند ‘دو نیمه از همان روح’

مگان فاکس باز کرده است تا در مورد او شدید رابطه با Machine Gun Kelly در اولین مصاحبه مشترک که در طی آن او گفت که آنها “دو نیمه از همان روح”.

چهار زن و شوهر مورد بحث اولین جلسه خود را و اتصال از طریق مسنجر در لالا کنت و راندال امت را,پادکست آنها لالا … با Randall.

در طول مصاحبه فاکس به یاد می آورد برای اولین بار پیدا کردن Machine Gun Kelly, که نام واقعی است Colson بیکر خواهد بود her co-star در آینده فیلم نیمه شب در Switchgrassو احساس است که برخی از “وحشی s**t که قرار بود به اتفاق می افتد به من از آن جلسه”.

صحبت کردن به امت که کارگردان فیلم روباه گفت: “من دوست دارم بود:” چه کسی در حال رفتن به بازی در این نقش؟’ و او مانند: “آه ما فقط Machine Gun Kelly,’ و بلافاصله گفتم: ‘آه آه.'”

“از آنجا که من می دانستم که من می تواند احساس می کنید که برخی از وحشی s**t که قرار بود به اتفاق می افتد به من از آن جلسه اما من هنوز مطمئن شوید که چه. من فقط آن را احساس مانند, عمیق در روح من – که چیزی از رفتن به آمده است که” او ادامه داد. “بنابراین پس از آن ما در مجموعه.”

با توجه به روباه که از شوهرش جدا شده از 10 سال برایان آستین گرین در زمانی که او ملاقات کلی او می دانست که “حق دور است که او چیزی بود که من تماس twin flame”.

“به جای یک همسر روح یک شعله دوقلو است که در واقع که در آن یک روح صعود به سطح بالا به اندازه کافی است که آن را می توان تقسیم به دو بدن های مختلف در همان زمان به” ترانسفورماتور بازیگر گفت. “بنابراین ما در واقع دو نیمه از همان روح, من فکر می کنم. و به من گفت که به او تقریبا بلافاصله از آنجا که من احساس آن را حق دور.”

در طول مصاحبه 34 ساله به یاد می آورد دعوت کلی به تریلر خود را در دومین روز از فیلمبرداری به رفتن را از طریق طالع بینی نمودار با او.

“من از او پرسیدم به من تریلر برای ناهار و من او را از طریق تمام این طالع بینی مسائل است. من رفتم عمیق حق دور. من می دانستم که قبل از من حتی خود را نمودار من به او گفت: او یک برج حوت ماه. من می توانم بگویم او انرژی” روباه گفت.

با توجه به کلی او نیز احساس ارتباط با فاکس توضیح داد که او استفاده می شود به صبر “خارج از من تریلر مراحل هر روز … برای گرفتن یک نگاه اجمالی از تماس با چشم.”

“او را مجبور به خارج شدن از ماشین و رفتن از ماشین به تریلر خود را. وجود دارد مانند پنج مرحله بین ماشین و تریلر. و من فقط نشستن وجود دارد و امید” 30 ساله گفت.

در ماه مه سبز مورد بحث فاکس ارتباط با کلی خود را در پادکست …با Brian Austin Green, که در آن او گفت که جفت بودند “فقط دوستان”.

“او به ملاقات این مرد Colson در مجموعه … من هرگز او را ملاقات نمود,” او گفت:. “مگان و من در مورد او. آنها فقط دوستان در این نقطه است.”

“من اعتماد او قضاوت او همیشه به حال واقعا خوب قضاوت” سبز اضافه شده است. “من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم او و یا او هستند یا خائنانی بود که من یک قربانی در هر راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید