McFly انتشار آلبوم جدید در 10 سال

McFly را امضا کرده اند خود را برای اولین بار ثبت معامله از سال 2009 و به انتشار یک آلبوم جدید بعد از این سال.

توسط FARDAALEFBA در 13 تیر 1399

McFly را امضا کرده اند خود را برای اولین بار ثبت معامله از سال 2009 و به انتشار یک آلبوم جدید بعد از این سال.

گروه موسیقی پاپ که تا به حال بازدید در 2000s با آهنگ از جمله "همه چیز در مورد شما" و "عشق آسان است", منتشر نشده یک آلبوم جدید در ده سال.

باز گشت در لندن O2 arena در سال گذشته همراه بود با انتشار این از دست رفته آهنگ هادر یک رکورد قبلا منتشر نشده نسخه ی نمایشی ضبط شده است.

در حالی که عنوان McFly را در آلبوم آینده نشده است را اعلام کرد بی بی سی گزارش می دهد که "intoxicatingly خوش بین جمعیت pleaser" مجموعه ای است برای رسیدن به بعد از این ماه است.

گیتاریست دنی جونز گفت: "شما می توانید آن را قرار داده و بچه های خود را به آن رقص خود را به آن رقص خود را در پاریس همه. حتی بیابان می توانید درگیر فوتبال جمعیت. من واقعا می تواند آن را بشنود در فیفا soundtrack."

بازگشت در سال 2013 با طرح جدید تمام طول ضبط شد اوراق به عنوان گروه تصمیم گرفت به تیم با Noughties نمودار معاصران گران به شکل تور supergroup McBusted.

تلاش برای اتحاد دوباره گروه در سال 2017 رها شده بود بیش از تنش بین آن چهار نفر از اعضای.

خواننده تام فلچر اشاره کرد: "وجود یک احتمال قوی McFly هرگز دوباره اتفاق می افتد. ما واقعا نمی دانم که چگونه به عقب بر گردیم در مسیر."

این McFly اعضا نیز نشان داد که آنها در نظر گرفته شده بود حضور درمانی برای کمک به حل اختلافات خود را.

"اگر چه ما هرگز به فکر آنها خواهد همه چیز کمی عجیب و غریب بین ما" توضیح داد درامر هری جاد. "ما سعی کردیم به آن صحبت از یک زن و شوهر از بار در طول آن سالها و آن را فقط می شد بسیار بی فایده. بنابراین آره لحظاتی وجود دارد که در آن ما صحبت در مورد 'آیا ما نیاز به در یک اتاق با یک درمانگر و سند این؟'"tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن