ماتیلدا مارا ویلسون می گوید: او با ارسال نامه های طرفداران از 'خزنده پیر مردان' به عنوان یک ستاره کودک

مارا ویلسون به یاد می آورد تبدیل شدن به "آشفته" پس از فرستاده فن نامه توسط "قدیمی تر مردان" به عنوان یک کودک ،

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

مارا ویلسون به یاد می آورد تبدیل شدن به "آشفته" پس از فرستاده فن نامه توسط "قدیمی تر مردان" به عنوان یک کودک ،

ویلسون که ستاره دار در دهه نود کلاسیک از جمله ماتیلدا و Mrs Doubtfireگفت که او به طور کلی لذت بردم از کار در هالیوود است و هر گونه ناراحتی او تجربه ناشی از خارج از صنعت است.

"من تا به حال به طور کلی تجربه های خوب در هالیوود," او گفت Yahoo Movies. "که تغییر کمی که بزرگتر شدم اما بدترین چیزهایی است که اتفاق افتاده آمد یا از طریق رسانه ها و یا توسط افرادی که در نظر گرفته خود را طرفداران اما من ناراحت کننده است."

او ادامه داد: "درک عمومی توسط مردم ، گرفتن نامه های طرفداران وحشت زده از پیر مردان هنگامی که شما یک کودک – که شما فاجعه است."

ویلسون یکی از شرکت کنندگان در شوهای کودکان و نوجوانان, یک مستند جدید در مورد رشد معروف است که به کارگردانی بیل و تد ستاره الکس زمستان.

ET's, Henry Thomas, Evan Rachel Wood و اواخر Cameron Boyce در میان سایر سابق بازیگران کودک به نظر می رسد در این فیلم است.

اتهامات کودک آزاری در صنعت فیلم نیز لمس در فیلم. ویلسون گفت که او معتقد است که سوء استفاده از کودکان یک مسئله اجتماعی و نه یک محدود به هالیوود است.

"هالیوود ندارد یک کودک آزاری, مشکل," او توضیح داد. "جهان یک کودک آزاری مشکل و چیزهایی مانند #MeToo جنبش در حال ساخت است که بیشتر مشهود است."

شوهای کودکان و نوجوانان است که جریان در حال حاضر تلویزیون با سینما آسمان عبور کند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب