ماسک در مغازه ها: چه اتفاق خواهد افتاد اگر من نمی پوشند ؟

از 24 جولای آن است که اجباری به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که شما بازدید از یک سوپر مارکت های داخلی مرکز خرید ک

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

از 24 جولای آن است که اجباری به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که شما بازدید از یک سوپر مارکت های داخلی مرکز خرید کافی شاپ و یا بانک در انگلستان - اما شما نمی خواهد نیاز به پوشیدن یک هنگام بازدید از یک میخانه, رستوران, سینما, یا آرایشگاه.

آن است که در حال حاضر اجباری برای پوشیدن پوشش صورت در حمل و نقل عمومی - مگر اینکه شما در دیدار با یکی از چند استثنا - اما تا همین اواخر تنها "ضروری سفر" اجازه داده شد تا بسیاری از مردم ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال به پایبندی به قوانین جدید.

اعضای کارکنان در مغازه ها را مجبور به پوشیدن ماسک صورت در حالی که آنها مشغول به کار هستند اما همه مشتریان از نظر قانونی موظف به منظور کاهش خطر ابتلا به کروناویروس گسترش یافته است.

برای ماه وزیران در انگلستان گفت: در صورت پوشش نمی شد ضروری است. حتی در ژوئیه 12, 24 ساعت قبل از مت Hancock تایید قوانین جدید محافظه کار وزیر Michael Gove گفت: مردم باید با تکیه بر "عقل سلیم" و نه زور مردم را به آنها را می پوشند.

اما در صورت نصب شواهد حمایت از اثر خود را (و کشورهای دیگر اتخاذ ماسک سیاست) دولت موقعیت منتقل شده است. مطالعات متعدد در حال حاضر تایید مزایای پوشیدن ماسک در توقف بدون علامت گسترش ویروس.

بنابراین در حال حاضر این قوانین را تغییر داده اند - چه اتفاقی می افتد اگر شما آنها را شکست ؟

چه اتفاقی می افتد اگر شما نمی پوشیدن ماسک?

یک مطالعه توسط دانشگاه کمبریجمی گوید: حتی اساسی ماسک های خانگی می تواند به کاهش انتقال - و کمک به جلوگیری از یک دوم سنبله. یک مطالعه جداگانهاز دانشگاه ادینبورگ نشان می دهد که در صورت پوشش می تواند کمک به کاهش گسترش coronavirus از افرادی که ناقل هستند.

یک مطالعه در مجله لانست در 3 ژوئن, که تجزیه و تحلیل داده ها از 172 مطالعات در 16 کشور یافت می شود که با پوشیدن یک ماسک صورت وجود دارد که فقط 3 درصد شانس ابتلا به COVID-19. و در ژوئیه 8, آکسفورد دانشگاه Leverhulme مرکز جمعیتی علم منتشر شده مطالعهبا پیام "ماسک صورت و پوشش کار - قانون در حال حاضر".

گذشته از افزایش خطر ابتلا به ویروس انتقال با پوشیدن یک ماسک زمین می تواند شما را با 100 پوند جریمه. کسانی که پرداخت ظرف 14 روز می توانید این کاهش به 50 پوند.

خواهد با پلیس درگیر در اجرای?

در 22 جولای شهری رئیس پلیس Dame Cressida دیک گفت: ماموران تنها اجرای پوشیدن ماسک در یک فروشگاه به عنوان "آخرین راه حل" است و او امیدوار است مردم خواهد بود "خجالت" به استفاده از آنها به جای داشتن به جریمه نقدی محکوم شد.

دره رودخانه تیمز و دوون و کورنوال پلیس می گویند افسران تنها شرکت غیر پوشیدن حوادث اگر تبدیل شدن آنها به خشونت.

قبلا پولیس ملی روسای شورای NPCC) پیشنهاد افسران تنها دخالت بیش از ماسک صورت به عنوان "آخرین راه حل".

فروشگاه کارگران گزارش من ؟

دولت گفت: قوانین جدید نمی خواهد اجرا توسط فروشگاه کارگران که باید به جای "تشویق انطباق".

اندرو Goodacre مدیر عامل شرکت انگلیسی خرده فروش مستقل ارتباط گفت: "این نقش خرده فروشان و ما خواهد بود نگران هر گونه اجرای ممکن است منجر به افزایش بیشتر در تعدادی از تهدید و سوء استفاده از کارگران فروشگاه در بریتانیا در حال حاضر تجربه."

برخی از مغازه ها در حال حاضر با صدور بیانیه در چهره خود را با ماسک سیاست در فروشگاه:

  • Sainsbury است گفت: آن را نمی خواهد "چالش مشتریان" را به عنوان آن است که نگران مردم ممکن است به دلیل پوشیدن ماسک".

  • Waitrose گفت: "ما در حال درخواست از مشتریان ما در زبان انگلیسی و اسکاتلندی فروشگاه به پوشیدن صورت پوشش در حالی که خرید. تمام مشتریان – به غیر از کودکان زیر 11 و کسانی که با معلولیت یا مشکلات تنفسی - باید پوشیدن یک ماسک صورت, روسری یا پوشش های دیگر."

  • Co-op گفت: "سلامت و ایمنی Co-op همکاران و مشتریان و اعضای اولویت ما است. در خط با قوانین جدید تعیین شده توسط دولت آن خواهد بود اجباری به پوشیدن صورت پوشش برای پوشش بینی و دهان در هنگام خرید در بخش Co-op فروشگاه در انگلستان از 24 جولای."

  •  Aldi گفت: "با توجه اخیر دولت در اطلاعیه ای از 24 ماه جولای خواهد بود و اجباری برای همه مشتریان (با برخی استثنائات) خرید ما در زبان انگلیسی فروشگاه به پوشیدن صورت پوشش برای مدت زمان سفر خود را."

  • Lidl گفت آن است که "مسئولیت افراد است و باید اجرا توسط پلیس و یا شورای کارگران"

  • تسکو گفت: "برای کمک به حفظ شما و همکاران ما امن در فروشگاه و منعکس کننده آخرین دولت هدایت مشتریان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت در حالی که خرید از جمعه, 24 جولای. پوشش صورت در دسترس خواهد بود برای خرید در فروشگاه و آنلاین (در حالی که سهام آخرین)."

من باید گزارش افراد دیگر ؟

در پنج شنبه, 12 ساعت قبل از قوانین معرفی شدند, خیابان داونینگ گفت: انتظار نمی رود که اعضای عمومی به گزارش مردم دیگر نه با پوشیدن ماسک.

یک سخنگو گفت: "با مغازه ها انتظار داریم که آنها را به ارائه مشاوره به مشتریان و آنها را یادآوری می کنند که آنها باید از پوشیدن چهره و پوشش و من مطمئن هستم که اکثریت قریب به اتفاق مردم انجام خواهد شد.

"کسانی که نه با پوشیدن ماسک خود را به درستی بیش از هر دو دهان و بینی و توصیه به حق و امن ترین راه برای پوشیدن یک ماسک صورت به جای آنکه بلافاصله جریمه شد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن