مارول تایید وضعیت بی نهایت سنگ پس از حوادث Avengers: Endgame

مارول تایید کرده است این وضعیت بی نهایت سنگ پس از حوادث سال گذشته Avengers: Endgame. طرفداران قبلا این باورند

توسط FARDAALEFBA در 16 تیر 1399

مارول تایید کرده است این وضعیت بی نهایت سنگ پس از حوادث سال گذشته Avengers: Endgame.

طرفداران قبلا این باورند که این سنگ که به مردم تسلط بر ذهن, قدرت, واقعیت, روح فضا و زمان بوده و به ظاهر نابود شده در نزدیکی شروع فیلم می تواند یک بازگشت فنی.

مدیران آنتونی و جو روسیه حضور داشتند یک Q&A در اسمیتسونیان Air & Space Museum در آمریکا که در آن از آنها خواسته شد در مورد بی نهایت سنگ.

با توجه به رونویسی در ق آنها پاسخ داد که Thanos صرفا کاهش سنگ به سطح اتمی – ترک آنها را در حال حاضر در جهان است.

طرفداران مارول سینمایی جهان theorised که این تمایز می تواند برای انشعابات Endgame's ending – ترک باز احتمال این که این سنگ می تواند به نحوی بود دوباره مونتاژ.

به تازگی منتشر شده deleted scene همچنین پیشنهاد کرد که جاش برولین را خیلی بد Thanos می تواند بازگشت مشابه فنی: در آخر بازی's, اوج, او هرگز کشته شدند اما به سادگی "اراده از وجود".

اما اخیر Instagram ارسال توسط مارول حساب رسمی فراهم می کند جزئیات جدید در مورد سنگ از جمله این واقعیت است که همه آنها مطلقا "نابود".

در حالی که این به نظر می رسد برای نزدیک کردن شانس قدرتمند کهکشانی اشیاء که دوباره مونتاژ شده توسط هر یک از حق رای دادن به قهرمانان و خائنانی بی نهایت سنگ می تواند در عین حال یکی دیگر از ظاهر در طیف.

آخر بازی دیدم قهرمانان آن کاوش جایگزین جدول زمانی بلند کردن اجسام بی نهایت سنگ از مکان های مختلف و نقاط در زمان. پس از Thanos با شکست مواجه شد بازگشت آنها سنگ – دست نخورده – به جایی که آنها آنها را در بر داشت.

آینده MCU فیلم The Eternals, تنظیم می شود در ماه فوریه منتشر شد 2021, خواهد حفر کردن عمیق تر به فوقالعاده اساطیر پشت بی نهایت سنگ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن