مارتین لوتر کینگ جونیور, پسر, سهام, عکس از پدر و مادر عروس 67 سال پیش

مارتین لوتر کینگ جونیور را به اشتراک گذاشته است یک عکس از پدر و مادر خود را' عروسی به علامت چه بوده است خود را

توسط FARDAALEFBA در 30 خرداد 1399

مارتین لوتر کینگ جونیور را به اشتراک گذاشته است یک عکس از پدر و مادر خود را' عروسی به علامت چه بوده است خود را 67 سالگرد.

اواخر رهبران حقوق مدني بحباله نکاح در اوردن, 18 ژوئن 1953 در یک مراسم officiated توسط داماد پدر کشیش مارتین لوتر کینگ Sr.

زن و شوهر ازدواج کرده بود فقط برای زیر 15 سال که شاه ترور شد در سال 1968.

در بزرگداشت آنچه می شده اند و پدر و مادر خود را' 67 سالگرد عروسی خود را به پسر ارشد مارتین لوتر کینگ سوم مشترک یک عکس در رسانه های اجتماعی از بعد از عروسی.

در تصویر داماد با پوشیدن یک کت و شلوار سفید در حالی که عروس Coretta اسکات کینگ پوشیدن مزین تسمه لباس شب.

در عنوان مارتین لوتر کینگ سوم گفت که پدر و مادر خود محروم بودند با ورود به یک هتل بعد از مراسم.

"امروز می شده اند و مادر و پدر من 67 سالگرد عروسی!" این مدافع حقوق بشر نوشت.

"در روز عروسی خود را پس از مراسم آنها تا به حال مشکل پیدا کردن یک هتل است که اجازه می دهد آنها را به ماندن در شب. نه به این دلیل که هتل ها در, Marion, آلاباما به طور کامل رزرو شده اما به دلیل Jim Crow جنوبی خودداری از ورود آنها به سادگی به دلیل رنگ پوست."

62 ساله توضیح داد که به عنوان زن و شوهر بودند "با چند گزینه باقی مانده" آنها به پایان رسید تا "گذراندن شب در یک مراسم تشییع جنازه به خانه".

چند Twitter و Instagram کاربران بیان شده است که آنها تا به حال هرگز شنیده داستان از پادشاهان نیاز به صرف شب عروسی خود را در یک مراسم تشییع جنازه به خانه.

"آنها زیبا هستند و حتی اگر این داستان دلخراش است, من همچنان به الهام گرفته شود تابآوری از مردم در طول تاریخ تا به امروز" یک نفر نظر داد.

"زیبا قوی و شوهر که استقامت از آغاز تا پایان" یکی دیگر گفت.

مارتین لوتر کینگ جونیور و Coretta اسکات کینگ تا به حال چهار فرزند با هم.

اولین فرزند خود Yolanda پادشاه درگذشت در سال 2007 یک سال پس از Coretta اسکات کینگ گذشت در سن 78.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de