مارگاریتا Pracatan مرگ: این کلایو جیمز نشان می دهد خواننده درگذشت 89

مارگاریتا Pracatan های کوبا خواننده که شهرت به عنوان یک تازگی عمل کلایو جیمز را نشان می دهد تلویزیون درگذشت در

توسط FARDAALEFBA در 5 تیر 1399

مارگاریتا Pracatan های کوبا خواننده که شهرت به عنوان یک تازگی عمل کلایو جیمز را نشان می دهد تلویزیون درگذشت در سن 89.

دخترش ماریا Gorshin تایید به اخبار آسمان که ستاره تلویزیون درگذشت در روز سه شنبه (23 خرداد).

و همچنین به عنوان محبوب او حضور در جیمز 1990s سریال The کلایو جیمز نشان می دهد, Pracatan شد و همچنین به طور منظم با رادیو دی جی مارتین Bra در سی شب از شبکه رادیو و 2 نشان می دهد.

در James' سری Pracatan متولد مارگاریتا فیگوئروا می خوانم به شدت لهجه نسخه از محبوب موسیقی بازدید مانند "سلام" توسط لیونل ریچی.

پس از شروع در نیویورک انجام در باشگاه شب در سالن Pracatan شروع میزبانی وب خود کابل تلویزیون نشان می دهد که فرار از اواخر دهه 1980 تا اواسط 2010s. جیمز ویژه خود سری و او در ادامه به تور کشور است.

جیمز یک بار گفت که او: "او هرگز اجازه می دهد تا کلمات یا ملودی در راه خود را. او است که ما بدون ترس از شکست است."

مراسم تجلیل از اواخر خواننده باید ریخت در رسانه های اجتماعی.

پخش متی شیرین نوشت: "با عرض پوزش به شنیدن از مرگ مارگاریتا Pracatan رسانه های اجتماعی ستاره قبل از رسانه های اجتماعی. ما او را زنده @BBCRadio3 یک بار به ضعف دلخوری از کلایو جیمز. در سال 2017, من تو را دیدم او را زنده در Catford & خوشحال بود به کشف او هنوز هم به عنوان یادداشت ها حق غیر ضروری است."

یک دیدگاه نوشته: "خیلی غمگین به شنیدن از عبور از مارگاریتا Pracatan. حق او ادامه داد ما را سرگرم و حتی در مستند. پاره کردن نوزاد."

"بسیار غمگین به رسانه های اجتماعی اعلام کرد که مارگاریتا Pracatan درگذشت در سن 89" نوشت: یکی دیگر از. "اجراهای خود را در این کلایو جیمز نمایش بودند فراتر از فوق العاده است."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن