منچستر یونایتد اوله گونار Solskjaer خوشحال و با چرخش میدارد پس از اواخر جام حذفی پیروزی در نورویچ

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منچستر یونایتد رئیس اوله گونار Solskjaer اذعان کرد تیم خود را در بهترین خود را در ضرب و شتم نوریچ سیتی پس از وقت اضافه در جام حذفی.

اما نروژی رئیس اصرار داشت که در دور بعدی بود که شمارش در این مرحله و با اشاره به مثبت بازی زمان برای خود حاشیه بازیکنان با وجود بی ربط عملکرد.

ایران نیاز به یک 118 دقیقه هری مگوایر هدف به دیدن کردن قناری در مرحله یک چهارم نهایی در ملک فهد با سمت خانه بازی تمامیت وقت اضافی 10.

Solskjaer خودداری از بودن مهم در عدم انسجام در تیم او هر چند با چند تن از آنها نداشتن برجسته زیادی از سرگیری عمل است.

“فوتبال همین است برای شما,” او گفت: پس از بازی به BBC Sport. “این بازی نمی شد, بزرگترین عینک, اما من احساس ما حفظ توپ خوب است. ما ایجاد نمی کند به اندازه کافی شانس یا تهدید به اندازه کافی اما شما خوشحال هستیم که شما در نیمه نهایی.

“این یک تمرین خوب [ما] رو دقیقه به بسیاری از بازیکنان و استراحت کاملا چند. شاید [این عدم انسجام بود] انتظار می رود بسیاری از این بازی نمی کند پس LASK لینز [در لیگ اروپا] قبل از این مستند.

“ریتم و تمپو وجود ندارد اما ما از طریق و شاد با آن است.”

Solskjaer همچنین با اشاره به تیم خود شده دست روی حیله و تزویر تساوی در طول جام حذفی اجرا تا کنون و تا به حال ستایش برای ایستادگی در مهاجم Odion Ighalo که به ثمر رساند افتتاحیه هدف از این بازی است.

Odion Ighalo جشن پس از قرار دادن ایران در مقابل (ایسنا)

“ما از طریق و این چیزی است که مهم در این جام است. ما کشیده شده به دور از هر دور بنابراین ما به خوبی انجام داده ایم تا به اینجا برسم. آن را به گزینه ای برای چرخش.

“آنتونی [رزمی] در آمد و به خوبی ایجاد شده و شانس اما Odion اولا این شانس را می دهد به چرخش و بقیه رزمی و ثانیا او را ثابت گلزن نیز هست.

“امروز او در هر دو اهداف و بزرگ او در سراسر اتاق پانسمان به عنوان به خوبی.”

دیدگاهتان را بنویسید