منچستر یونایتد: Ole Gunnar Solskjaer 'خوشحال' با شانس به امنیت بالا-چهار محل

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اوله گونار Solskjaer خوشحال است به عنوان به روز شنبه با "فرصت فوق العاده" را به واجد شرایط برای لیگ قهرمانان پس از منچستر یونایتد تصادفا دوباره به بالای چهار برابر وست هام.

در حالی که به خوبی از برخی از نمایش آنها قرار داده و پس از coronavirus تعلیق ایالات آمد از پشت به قرعه کشی در خالی اولدترافورد با تشکر از ماسون گرین اعتصاب.

پل پوگبا را شرم آور هندبال مجاز Michail آنتونیو به دیوید مویس' وستهام تعجب نیم ساعت هم منجر شود اما 18 سال گرینوود آخرین هدف امن 1-1 قرعه کشی است که می تواند محوری در فینال shake-up.

نقطه نقل مکان کرد Solskjaer را به سمت بالا-چهار برای اولین بار از اواسط ماه سپتامبر. این به معنای اجتناب از شکست لستر – که کاهش یافته است به پنجم – در روز پایانی روز یکشنبه را ببینید ایالات واجد شرایط برای لیگ قهرمانان.

"خوب رفتن به نیمه وقت ما می دانستیم که نتیجه ما می خواستیم و یک تساوی یا پیروزی 1-0 یا 2-0 برنده شد بیشتر یا کمتر همان نتیجه برای ما" Solskjaer گفت. "سپس ما را به همان نقطه شروع در روز یکشنبه.

"شما نمی توانید انتظار برای رفتن و روشن کردن تیم و نمره سه و یا پنج مثل ما به یک سناریوی مختلف برای یکشنبه.

"هنگامی که ما آغاز شده و پس از مستند ما تا به حال به آن بروید. ما واقعا تا به حال به آن – ما تا به حال برای رفتن به تفاضل گل ما تا به حال برای رفتن برای نقاط.

"تلاش شده است فوق العاده و نتایج حاصل شده اند فوق العاده است. البته شما می خواهم به پیروزی در برابر ساوتهمپتون شما تن در آخرین لحظه و امروز در اینجا شما واگذار یک گل در آخرین ثانیه های نیمه اول.

"اما ما به خودمان یک فرصت فوق العاده و یک نقطه شروع عالی برای یکشنبه."

گرینوود شد کلید مرد در شب چهارشنبه گرفتن چوب خط حساب خود را به 17 در تمام مسابقات برای رفتن سطح با جورج بهترین برایان کید و وین رونی در شرایط تک فصل هدف این برگه برای نوجوان, ایالات بازیکنان.

پوگبا مورد انتقاد قرار گرفت توسط نویل (گتی)

"او یو بی اس در بازار ما چند بار و او دوباره آن را انجام," Solskjaer گفت. "او شده است کاملا طبقه بالا از آنجایی که ما به او یک فرصت است.

"من فکر می کنم کاردیف در آخرین بازی فصل گذشته برای اولین بار خود را شروع و او بهترین بازیکن در این بازی و در او رشد کرده و رشد اعتماد به نفس و باور است.

"او اعتماد به خود است که او استعداد خود را با کیفیت و ویژگی های آنها در واقع کار در بالاترین سطح است."

گرینوود هدف ذخیره میلان را از خجالت در خاص است. هافبک قرار دادن دست خود را در مقابل چهره خود را زمانی که مسدود کردن یک Declan برنج fizzer و دیدم آنتونیو قرار داده و دور پنالتی اعطا شده توسط این ویدئو دستیار داور.

"این یک واکنش طبیعی" Solskjaer گفت. "پل برگزار شد دست خود را در دانستن است که او باید آن را در زمان در احساسات بیش از حد به جای.

"اما آن را یک واکنش طبیعی در صورتی که توپ رو به پرواز در می آید شما در 100-mph. آن را نمی خواهد ساخته شده اند تفاوت به هر حال."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب