انسان سهام قبل و بعد از عکس از 60lb کاهش وزن با توجه به کروناویروس

40-year-old man who در رقابت های ورزشی و دوره های به اشتراک گذاشته شده قبل و بعد از عکس تکان دهنده تاثیر coron

توسط FARDAALEFBA در 12 تیر 1399

40-year-old man who در رقابت های ورزشی و دوره های به اشتراک گذاشته شده قبل و بعد از عکس تکان دهنده تاثیر coronavirus تا به حال بر روی بدن او.

احمد Ayyad که زندگی در واشنگتن دی سی برای اولین بار شروع به تجربه علائم شبه آنفولانزا در 11 مارس. فقط روز بعد Ayyad شد بیمارستان جانز هاپکینز برای اولین بار Covid-19 بیمار قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه و پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

بیش از 25 روز است که در طی آن زمان Ayyad بود "به شدت تسکین یافته و اغلب هذیانی" او از دست داده و بیش از 60 پوند است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز که منتشر شده مصاحبه ای با Ayyad پس از او مرخص شد, او وزن 215lbs زمانی که او برای اولین بار بستری در بیمارستان است.

تقریبا یک ماه بعد او بیدار شد از او پزشکی ناشی از کما در بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه به پیدا کردن که او وزن فقط 153lbs.

احمد Ayyad سهام عکس زیر در نبرد با کروناویروس (Instagram / احمد Ayyad)

"روز من بیدار بودم 153 پوند," او گفت:. "من پاها و بازوها بودند لاغر و سینه ی من رفته بود. من نمی توانستم باور چگونه سخت بود فقط به لبه تخت و ایستاده است."

با توجه به این ورزشکار که به بازی بسکتبال چند بار در هفته برداشته وزن و به طور منظم به رقابت پرداختند در دوره مانع است که مورد نیاز او را به بالا رفتن از دیوار و حمل اشیاء سنگین قبل از او مریض شدم او به relearn چگونه به راه رفتن و صحبت کردن در طول خود را بازیابی.

این ویروس همچنین در زمان تلفات در اندام خود را با توجه به این که در بيمارستان اشاره می کند که هنگامی که Ayyad مرخص شد در آوریل 22, او هنوز هم تا به حال یک لخته خون در دست چپ خود را و آسیب به قلب و ریه ها.

در حالی که Ayyad آغاز شده به دست آوردن برخی از عضلات او را از دست داده در حالی که در بیمارستان تجربه خود را ترک کرده است یک تاثیر ماندگار بر روی هر دو او و پزشکان که او را درمان کرد.

"او بسیار ورزشی مناسب فردی و او را جوان و بنابراین من اول فکر کردم 'وای اگر این اتفاق می افتد به او و او می تواند این بیمار این می تواند اتفاق می افتد به هر کسی.' واقعا چشمان من را باز کرد" دکتر ناتالی غرب ریوی و مراقبت های ویژه پزشک در هاپکینز گفته WMAR.

Ayyad تصریح کرد یادآوری گفتن سی ان ان: "مردم اقدام مانند آن را رفته است. آن را نمی. پوشیدن ماسک خود را. نمی جمع آوری در گروه های بزرگ. مراقبت از خود و مردم در اطراف شما.

"آن را به طور جدی. این یک شوخی نیست. آن می تواند شما را بکشند حتی اگر شما فکر می کنم شما را سالم و سیستم ایمنی بدن به آن است. شما نیستیم."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب