منچستر سیتی لیگ قهرمانان اروپا ممنوعیت زنده: CAS فاش نتیجه یوفا تصمیم

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 23 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دنبال آخرین به روز رسانی زندگی می کنند که منچستر سیتی آموخته های خود را در لیگ قهرمانان سرنوشت امروز با دادگاه داوری ورزش (Cas) تایید که خود را دو سال اروپا ممنوعیت از یک هشتم است لغو شده است.

این تصمیم بدان معنی است که شهر خواهد بود واجد شرایط برای بازی در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا, بعد از همه, با CAS حاکم است که یوفا اتهامات 'یا تاسیس و یا زمان-محروم' پنج سال دوره زمانی است که در لیگ مقررات. Cas همچنین حکم داد که شهر را موفق به همکاری با یوفا در تحقیقات خود و به عنوان یک نتیجه اعمال خوب در لیگ برتر باشگاه از €10 متر کاهش می یابد از اصلی €30m اعمال شده توسط یوفا.

اخبار گرمی خواهد شد دریافت در ورزشگاه اتحاد که در آن مقامات را حفظ بی گناهی خود را در سراسر هر چند حکم است نه کامل اخراج از اتهامات علیه شهر به عنوان آنها هنوز پیدا نشده اند با پیروی از این تحقیقات است که می ایستد به عنوان یک نقض بازی جوانمردانه مالی قوانین و مقررات. اما با شهر امن در مقام دوم در لیگ برتر آنها خواهد شد بازی در لیگ قهرمانان فصل آینده است. دنبال زندگی می کنند به روز رسانی نمایید.

اروپا حاکم بر بدن ممکن است را انتخاب کنید به این حکم در چانه و یا آنها ممکن است آن را تشدید و حتی بیشتر در روزهای آینده. اما آن را نمی ماسک این واقعیت است که این مهم ضربه یک بار دیگر به خود Financial Fair Play مقررات است که اجازه دهید صادقانه رها شده است در ژنده پوش. با هر دو پاری سن ژرمن و منچستر سیتی واژگون جدی مجازات در برابر آنها انجام یوفا واقعا می دانم آنچه آنها در حال انجام با FFP?

یک چیز مطمئن است: منچستر سیتی باید £9m گرفته شده از خزانه خود را.

این دوباره...

بیشتر از CAS...

CAS تصمیم گرفت که آن را "مناسب نیست" برای حفظ رقابت های اروپایی بان به عنوان این اتهامات برگشته صاحب بودجه به عنوان حمایت که نمی شد ثابت شد جدی تر از آنچه در مورد عدم همکاری است.

شهرستان پیدا شد به نقض ماده 56 یوفا باشگاه صدور مجوز و FFP مقررات آن دولت است که مجوز (باشگاه) باید "همکاری با صادر كننده مجوز (Uefa) و لیگ باشگاه های مالی کنترل بدن در رابطه با درخواست خود و پاسخ به سوالات".

تبلیغات

منچستر سیتی را جشن می گیرد واکنش نشان می دهد پس از CAS حکم

CAS به نظر می رسد که حکومت به نفع مرد شهرستان عمدتا به دلیل بسیاری از مدارک مورد نیاز برای تحقیقات محسوس بیش از پنج سال پیش است که توسط یوفا را FFP مقررات به معنی آن است که قابل پذیرش نیست.

جزئیات کامل تایید خواهد شد اما به نظر می رسد همه CAS باید انجام شود این است که برگزاری لیگ به قوانین خود را دارند.

CAS گفته اند که آنها را آزاد جایزه نهایی با دلایل این تصمیم در چند روز آینده خواهد شد که توضیح دهد که چرا شهر را به حال خود ممنوعیت لغو شد.

سپس آنها باید این گزینه از گرفتن پرونده به دادگاه فدرال سوئیس هر چند که بسیار به ندرت اتفاق می افتد برای مواردی مانند این خواهد بود و زیادی تشدید حقوقی داد و بیداد با منچستر سیتی.

تبلیغات

در اینجا علامت Critchley با داستان کامل به منچستر سیتی پیروزی خود تجدید نظر و کسب درآمد مناسب برای بازی در فصل آینده لیگ قهرمانان که آنها در حال حاضر واجد شرایط برای به موجب تامین امنیت مقام دوم در لیگ برتر است.

با توجه به CAS بیانیه به اتهام نقض متعهد توسط مرد شهر بودند یا بی اساس و یا زمان-محروم با توجه به پنج سال زمان محدود که پیش بینی شد در لیگ مقررات.

این بیانیه می گوید: "CAS جایزه تاکید کرد که بسیاری از اتهام نقض گزارش Adjudicatory مجلسی از CFCB شد یا نه تاسیس و یا زمان-محروم. به عنوان اتهامات با توجه به هر گونه نادرست پنهان از سرمایه گذاری سهام به وضوح بیشتر نقض قابل توجهی از مانع CFCB این تحقیقات آن بود مناسب برای اعمال ممنوعیت های شرکت کننده در لیگ باشگاه مسابقات MCFC شکست به همکاری با CFCB این تحقیقات به تنهایی.

"با این حال با توجه به من) منابع مالی از MCFC; ii) اهمیت همکاری باشگاه ها در تحقیقات انجام شده توسط CFCB به دلیل محدود تحقیقی به معنی; و سوم) MCFC توجهی از این اصل و آن انسداد تحقیقات, CAS پانل یافت که داری خوب باید اعمال MCFC در نظر گرفته و آن را مناسب برای کاهش یوفا اولیه خوب 2/3 یعنی به میزان 10 میلیون یورو."

"یوفا طول می کشد توجه داشته باشید از تصمیم گرفته شده توسط دادگاه داوری ورزشی برای کاهش تحریم های اعمال شده بر Manchester City FC توسط Uuefa مستقل باشگاه و کنترل مالی بدن به اتهام نقض لیگ باشگاه صدور مجوز و مالی Fair Play مقررات.

"یک یادداشت که CAS پانل یافت که وجود دارد کافی شواهد قطعی به حمایت همه CFCB را نتیجه گیری در این مورد خاص و که بسیاری از اتهام نقض شد زمان-محروم با توجه به پنج سال زمان پیش بینی شده در مقررات یوفا.

"در طول چند سال گذشته بازی جوانمردانه مالی نقش قابل توجهی در حمایت از باشگاه ها و کمک به آنها برای تبدیل شدن به مالی پایدار و یوفا و ECA باقی می ماند متعهد به اصول آن.

"یوفا خواهد ساخت بدون نظرات بیشتر روی این موضوع است."

تبلیغات

"در حالی که منچستر سیتی و مشاوران حقوقی هستند و در عین حال به نقد و بررسی کامل حکم توسط دادگاه داوری ورزش (CAS) این باشگاه استقبال پیامدهای امروز حاکم به عنوان یک اعتبار باشگاه و موقعیت و بدن از شواهد وجود دارد که آن را قادر به ارائه.

"باشگاه خواسته برای تشکر از اعضای پانل به صورت سعی و کوشش خود را و این روند به دلیل که آنها تجویز می شود."

دادگاه داوری برای ورزش پیدا کرده است که Manchester City FC نیست پنهان سرمایه گذاری سهام به عنوان حمایت سهم بود اما موفق به همکاری با مقامات یوفا.

به عنوان یک نتیجه تصمیم به حذف مشارکت در لیگ باشگاه سهم است برطرف کننده با خوب نگهداری می شود اما کاهش €10m.

BREAKING: منچستر سیتی باید قهرمان لیگ ممنوعیت لغو

تبلیغات

در اینجا ما به...خواهد CAS آمار خود را در مهلت?

ما پنج دقیقه به دور از CAS انتشار تصمیم گیری شد که پس از سه روز جلسه برگزار شد و عملا در طول مستند در ماه ژوئن.

آن را یک لیگ قهرمانان مهلت برای شهر یا اروپا bon voyage? ما در مورد پیدا کردن.

می تواند شهرستان درخواست تجدید نظر دوباره ؟

به طور بالقوه هر چند شانس موفقیت بسیار باریک خواهد بود و تکیه بر نقص در CAS روند.

به عنوان کریستوفر فلاناگان سردبیر بین المللی حقوق ورزشی مجله گفت: مستقل در ماه گذشته: "اگر CAS چیزی رو عمیقا اشتباه شهرستان را یک حق درخواست تجدید نظر به دادگاه فدرال سوئیس به یک عزم و اراده در آن نقطه است.
 

"چه فدرال سوئیس دادگاه عمل نمی کند به عنوان به عنوان یک دادگاه تجدید نظر از CAS. آن را نمی خواهد در این مورد که اگر شهر یک تصمیم گیری است که آنها به سادگی نمی خواهم آنها قادر خواهد بود به صدای یورتمه رفتن اسب پایین جاده به SFT و از آنها بخواهید به تجدید نظر چه CAS پنل را تعیین کرده است."
تبلیغات
   center no-repeat #999999;cursor:pointer;background-size: 10px 9px;top:-1px; border-radius: 0px 0px 2px 2px;">↵

شهرستان, رئیس, Pep Guardiola بسیار خوش بینانه در مورد دریافت اخبار مثبت بعد از امروز.

"این تصمیم پس از آن بسیار مهم البته این است که" این عملیات گفت: درخواست تجدید نظر در حکم.

"آنچه ما باید انجام شود این است که پیروزی ما صلاحیت در زمین. هیچ کس نمی تواند شک و تردید در مورد این.

"به طور کلی در سطح ما بازی امروز (برابر برایتون در روز شنبه) کاملا شبیه همه فصل و در حال حاضر ما در حال رفتن به تا دوشنبه صبر کنید زمانی که تصمیم یوفا گرفته خواهد شد."

خواست اگر او امیدوار در مورد درخواست تجدید نظر موفق بودن گواردیولا پاسخ داد: "خیلی."

MC: این هیچ exaggerration می گویند که این مهم ترین روز در منچستر سیتی را شیخ منصور عصر. همه چیز این باشگاه ساخته شده است از سال 2008 تصاحب آن شهرت خود را با موفقیت و جایگاه خود را در قله فوتبال اروپا - مسلما در خطر است.

اگر دو سال محرومیت را تایید کرد پس از آن که نشان دهنده یک شکست قابل توجهی برای شهرستان. دو فصل بدون فوتبال لیگ قهرمانان و قابل توجهی خوب هزینه باشگاه حداقل £220 قرار داده و در آینده از بازیکنان کلیدی و مدیر پپ گواردیولا در شک و تردید.

حتی یک کاهش تعلیق خواهد بود مضر داده می شود که چگونه مصر شهر شده اند که آنها هیچ موردی برای پاسخ به. اما اگر آنها برنده و CAS واژگون مجازات آنها به طور کامل لیگ خواهد بود که آنهایی که در بحران با گل سرسبد خود را سیاست مالی در ژنده پوش.

1. ساده ترین یکی - CAS فلسطين ممنوعیت و شهر بعدی را از دست ندهید دو اروپایی مبارزات.

2. CAS قوانین به نفع شهر و لغو این ممنوعیت به طور کامل.

3. CAS قوانین تا حدی به نفع Uefa اما کاهش ممنوعیت شهرستان یا با تعلیق تمام یا قسمتی از جمله یا کاهش طول آن است.

4. CAS قوانین تا حدی به نفع Uefa اما می پرسد بدن حاکم برای بررسی تحریم آن را به عنوان آن را احساس بیش از حد سخت است.

تبلیغات

این موضوع است که یک سر راست یکی است.

CAS را به حساب, چگونه اطلاعات وی از سوی مامورین که FFP نقض شد به دست آمده و آیا به اندازه کافی بزرگ بنیاد در درون آنها به حکم چنین قوی از مجازات یوفا - که اساس شهر درخواست تجدید نظر به عنوان آنها به طور مداوم هرگونه تخلف است.

گذشته نمونه هایی از چنین تصمیم گیری ارائه نمی دهد خیلی از اشاره به آنچه که اتفاق خواهد افتاد یا به عنوان CAS حکم به نفع پاری سن ژرمن در یک مورد مشابه در حمایت از یوفا در ممنوعیت از گالاتاسرای و خواسته یوفا به تجدید نظر در مجازات آنها از آث میلان در تازه ترین مورد - تقریبا یک پیروزی و از دست دادن و قرعه کشی یک هشتم نتیجه عاقلانه

این یک وضعیت پیچیده است که طول می کشد برخی از توضیح. خوشبختانه شمال ما فوتبال خبرنگار علامت Critchley شکسته است همه را با یک جامع مبین در آنچه در آن تمام معنی است.

یک اهمیت شنوایی در لوزان را تعیین خواهد کرد که آیا یک هشتم درست بود به مجازات شهرستان به اتهام نقض بازی جوانمردانه مالی (FFP) قوانین و مقررات.

یوفا راه اندازی یک تحقیق در شهرستان FFP پس از انطباق ظاهرا هک شده اسناد و مدارک به دست آمده توسط فوتبال نشت منتشر شده توسط اشپیگل.

شهرستان تلاش ناموفق برای جلوگیری از یوفا انضباطی روند پاییز گذشته – قبل از دو سال ممنوع اعلام شد – زمانی که اولین CAS درخواست تجدید نظر رد شد "قابل پذیرش نیست".

مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان قبلا جریمه £49m توسط یوفا برای FFP نقض در سال 2014 با تحریم بعد از آن کاهش می یابد به £16m.

نتیجه CAS درخواست تجدید نظر نه تنها به احتمال زیاد به تعریف شهر را در آینده نزدیک اما همچنین می تواند گسترده تر انشعابات در زبان انگلیسی و فوتبال اروپا.

چه شد شهر متهم است ؟

دو چیز است. در فوریه adjudicatory اتاق یوفا باشگاه و کنترل مالی بدن (CFCB) حکم داد که منچستر سیتی بود...

  1. مرتکب "نقض جدی" از financial fair play مقررات توسط "overstating آن حمایت درآمد در حساب های خود را ... ارسال به یک هشتم بین 2012 و 2016"

  2. موفق به "همکاری در بررسی این پرونده توسط CFCB".

به عنوان یک مجازات یوفا ممنوع شهرستان از رقابت های اروپایی برای دو فصل و تحمیل €30m خوب است.

شهرستان بلافاصله پس از انتشار به شدت دقت بیانیه ادعا یوفا شد "مخاطره اندازد" و است که آنها به دنبال "بی طرفانه قضاوت" در CAS.

چگونه دفاع از شهر خود را ؟

شهرستان انکار هر گونه تخلف و بارها و بارها ادعا کردند که آنها را یک "جامع بدن از مدارک و شواهد انکار ناپذیر" برای حمایت از موقعیت خود را.

اگر شهر قادر به تولید شواهد که مسلم ثابت می کند آنها نمی غلو حمایت خود درآمد آنها خواهد شد یک راه طولانی به سوی برنده تجدید نظر شود. اگر نه وجود دارد و تعدادی دیگر از استدلال های آنها می تواند به دنبال.

کریستوفر فلاناگان سردبیر از بین المللی حقوق ورزشی مجلهمعتقد است این بخش از شهر دفاع است به احتمال زیاد به استراحت پس از سه خط از پرس و جو...

  1. استفاده از هک اسناد به عنوان مدرک

  2. قانونی بودن FFP خود

  3. یوفا را از دست داده و این روند انضباطی

می توانید هک اسناد و مدارک استفاده می شود به عنوان مدرک ؟

در کوتاه مدت بله. "این واقعیت که برخی از این شواهد ممکن است از فوتبال نشت فکر نمی کنم در حال رفتن به یک بحث برنده خود را در آن می گوید:" فلاناگان.

"وجود دارد تاسیس CAS سابقه است که شما می توانید با استفاده از شواهد حتی اگر آن را به طور کامل به درستی به دست آمده است." "قبلی CAS موارد مجاز سیم-شنود گذاشته شواهد برای مثال."

همچنین باید اشاره کرد که همانطور که قبلا گزارش شده توسط مستقلیوفا مورد انتظار نمی رود که به تکیه تنها بر روی این مواد نشان داد فوتبال نشت و منتشر شده در اشپیگل.

حتی اگر آنها با استفاده از فوتبال نشت اسناد به عنوان یک نقطه شروع لیگ تا به حال گسترده حسابرسی قدرت به جمع آوری اطلاعات از شهر به عنوان بخشی از تحقیقات خود و وسیله ای برای جمع آوری گسترده تر بدن از شواهد.

می تواند شهر را به چالش قانونی بودن FFP خود را ؟

بله, آنها می توانید سعی کنید اما دوباره آنها بعید است موفق شود.

شده اند وجود دارد چالش های متعدد به یوفا FFP تحت رقابت های اروپایی اما آنها تا کنون به اثبات رسیده بود. "من فکر نمی کنم این خود را در آن است به احتمال زیاد به یک بحث برنده می گوید:" فلاناگان.

Galatasaray, کوئینز پارک رنجرز و عربها در میان کسانی که تلاش کرده اند و موفق به اثبات FFP و یا مشابه ورزشی مقررات مالی نقض قانون رقابت. هر یک از این موارد تصمیم گرفت خود به خود خاص و محاسن هر چند فلاناگان نشان می دهد وجود دارد محدود دامنه برای یک چالش تازه از شهرستان.

"اگر شهر می تواند واقعا خوب شواهد نشان می دهد که این محدود کننده رقابت و سپس آنها می تواند در ایجاد آن شده اند وجود دارد تعدادی از موارد مشابه که در آن قوانین مشابه شده اند نگاه و بسیار برجسته adjudicators باید گفت این است که غیر قانونی و نقض قانون رقابت."

می توانید شهر ادعا یوفا انضباطی روند ناقص بود?

بله و ممکن است این شهر بهترین امید موفقیت و که در آن خود دفاع کرده است بیشترین شایستگی.

"در علاوه بر این به FFP قوانین کلی وجود دارد که یک مجموعه جداگانه از قوانین رویه ای که یوفا موظف است به دنبال" می گوید فلاناگان. "اگر آنها به دنبال این قوانین پس از آن که به طور بالقوه مشکل ساز است."

در میان رویه نقاط نگرانی که شهر می تواند به افزایش هستند...

1. عدم محرمانه بودن

در اولین درخواست تجدید نظر به CAS, شهرستان استدلال کرد که یوفا بررسی شد تضعیف "تکرار نشت اطلاعات محرمانه". هر چند شهرستان ناموفق بودند در توقف یوفا انضباطی روند CAS گفت: شکایت خود را در مورد رسانه ها نشت بودند "نگران کننده" و "بدون شایستگی".

این CFCB موظف است به اطمینان حاصل شود "محرمانه بودن کامل" تحت ماده 10 یوفا رویه قوانین. نشت به رسانه ها خواهد نشان دهنده نقض واضح و روشن از این قوانین است. "این که آیا آن را به اندازه کافی برای یک CAS پنل, من نمی دانم, می گوید:" فلاناگان. "این امکان وجود دارد که به سادگی دو نادرست وجود دارد."

2. بازبینی قبلی نقض

یکی دیگر از بخشی از شهرستان را داشت که CFCB "بیش از آن در صلاحیت" در طول تحقیقات خود با بازدید نقض خود را تحت پوشش 2014 FFP مورد زمانی که آنها برتر ایران Uefa.

فلاناگان می گوید: "آنها می گویند وجود دارد یک توافق حل و فصل در این زمان بود که نهایی تعیین کننده تصمیم گیری به عنوان به آنچه که اتفاق می افتد باید در رابطه با شهرستان اقدامات در حوزه مربوط به زمان و یوفا نیست و در یک موقعیت برای دوباره که فقط به این دلیل بوده است وجود دارد یک ایمیل به آنها را پیدا کردم."

به همان اندازه, اگر چه, Uefa ممکن است استدلال می کنند که قابل شواهد جدید است پس به نور آمده است. "اگر وجود دارد یک توافق حل و فصل بر اساس چیزی است که قابل درک توسط یوفا و آن را به خرس می آید که شهر را نه مطابق با تعهد خود را به باز و صادقانه با CFCB در زمان پس از آن ممکن است آنها مشکل داشته باشند."

3. تناسب از دو سال ممنوعیت

در سال 2018 میلان ممنوع شد از لیگ مسابقات به صورت دو سال به دلیل نقض بازی جوانمردانه مالی قوانین. در درخواست تجدید نظر خود را میلان با موفقیت استدلال مجازات نامتناسب و به جای آن تنها دریافت یک سال ممنوع.

"شهر ممکن است می گویند حتی اگر ما را نقض کرده اند FFP قوانین و آن را قادر به نگاه دوباره مجازات در اینجا نامتناسب به آنچه در آن است که ما در واقع انجام می شود می گوید:" فلاناگان. "سوء ظن من این است که این است که در آن واقعی تکه از این مورد ممکن است."

اما شدت و ماهیت شهر را مورد متفاوت است که از میلان. مهمتر شهر نه تنها متهم به نقض FFP اما همچنین به عدم همکاری با یوفا بررسی است.

هنگامی که ما می توانید انتظار یک تصمیم ؟

حکم شنیده خواهد شد در روز دوشنبه 13 جولای و من§§t است به احتمال زیاد تصمیم نهایی.

اگر این ممنوعیت را تایید کرد که می تواند ترک ؟

اگر شهر را ممنوع می ایستد سوالات را به دنبال خواهد داشت و در مورد آینده چند بازیکن کلیدی. کمتر از دو هفته پس از ممنوع اعلام شد و در مدت کوتاهی قبل از لیگ برتر گذشته-16 کراوات با رئال مادرید در نیمه به یک مصاحبه اختصاصی به مادرید بر اساس روزنامه Marca با دو شهر مادرید پیراهن آویخته بیش از شانه های او را.

به طور معمول صریح کوین ده بروین گفت: او با اعتماد به نفس در این باشگاه درخواست تجدید نظر در ماه گذشته اما اعتراف او ممکن است مجبور به در نظر گرفتن آینده خود را اگر کامل دو سال ممنوعیت را تایید کرد. "هنگامی که وجود دارد یک تصمیم نهایی من را در آن نگاه کنید," او گفت:. "دو سال [بدون فوتبال لیگ قهرمانان] خواهد بود ، یک سال است چیزی است که من ممکن است قادر به مقابله با است."

و پپ گواردیولا را در دراز مدت در آینده نیز نامشخص است هر چند بیشتر به دلیل قرارداد خود را تنظیم به پایان می رسد در پایان فصل آینده است. گواردیولا بارها گفت که او نمی خواهد راه رفتن به دور از شهر قبل از آن. "مگر اینکه آنها گونی من که اتفاق می افتد من نمی خواهد ترک" او اصرار داشت پس از دو سال ممنوع اعلام شد.

که واجد شرایط برای لیگ قهرمانان به جای ؟

اگر شهر امن بالا-چهار لیگ برتر به پایان برسد در حالی که ممنوع از شرکت در لیگ قهرمانان چهارمین نقطه کاهش خواهد یافت تا پنجم قرار داده شده ، ششم و هفتم-باشگاه قرار داده شده خواهد بود واجد شرایط برای لیگ اروپا.

به عنوان آن می ایستد, منچستر یونایتد را در شهرستان محل در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا مرحله گروهی. اما با لیگ برتر نزدیک شدن بازگشت گرگ شفیلد یونایتد, تاتنهام و آرسنال تنها چند امتیاز پشت سر و در تعقیب و گریز.

اگر وجود دارد هیچ لیگ قهرمانان فصل آینده را در شهرستان بان هنوز هم اعمال می شود ؟

محدودیت های مرزی سفر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس مطرح کرده اند این احتمال که وجود دارد می تواند هیچ 2020-21 لیگ قهرمانان. خواهد در شهرستان بان هنوز هم اعمال می شود برای فصل آینده در آن شرایط ؟ با توجه به فلاناگان احتمالا نه.

"به طور کلی هنگامی که شما نگاه کنید در آن تصمیمات و شما در CAS تصمیمات آنها قاب به عنوان بعدی یک هشتم رقابت های باشگاه که برای شرکت کنندگان که ممنوع شده است واجد شرایط برای وارد," او می گوید.

"اگر وجود دارد نه یک بعدی مسابقه به واجد شرایط برای و وارد در بعدی فصل, پس از آن من خواهد پیش بینی این ممنوعیت را به اجرا در خواهد آمد بعد از زمان وجود دارد در لیگ قهرمانان. معمولا این قاب که راه اما این امر بستگی دارد که چگونه CAS تصمیم گیری دقت کنید. اگر ممنوعیت را تایید کرد آنها را دولت مناسب شرایط است که بان کی مون."

می تواند آنها را نیز مجازات های لیگ برتر?

بله. لیگ برتر خود سود و پایداری قوانین که بیشتر ملایم و اجازه می دهد برای باشگاه به از دست دادن تا £105m در سراسر سه فصل است. حتی اگر CAS حمایت یوفا تصمیم و شهرستان زیان یافت می شوند که بیش از حد است که علامت های لیگ برتر می تواند عمل کند.

یکی دیگر از نگرانی ممکن است حکومت J. 7 از لیگ برتر کتاب که می گوید: هر باشگاه در بر داشت به یک "اظهارات نادرست" در ارتباط با یک برنامه کاربردی برای ورود به یک هشتم مسابقات – که FFP ارسالی هستند که بخشی از آنها نیز می تواند مجازات های لیگ برتر.

خواهد شهر قادر خواهید بود به درخواست تجدید نظر دوباره ؟

به طور بالقوه هر چند شانس نسبتا باریک و تکیه بر نقص در CAS روند. "اگر CAS چیزی رو عمیقا اشتباه شهرستان را یک حق درخواست تجدید نظر به دادگاه فدرال سوئیس به یک عزم و اراده در آن نقطه می گوید:" فلاناگان.

"چه فدرال سوئیس دادگاه عمل نمی کند به عنوان به عنوان یک دادگاه تجدید نظر از CAS. آن را نمی خواهد در این مورد که اگر شهر یک تصمیم گیری است که آنها به سادگی نمی خواهم آنها قادر خواهد بود به صدای یورتمه رفتن اسب پایین جاده به SFT و از آنها بخواهید به تجدید نظر چه CAS پنل را تعیین کرده است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن