Madden NFL 21: EA به جای Redskins با نام تجاری 'generic واشنگتن تیم'

Electronic Arts اعلام کرده است که آن را به حذف تمام منابع به Washington Redskins از آن آینده بازی ورزشی Madden

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

Electronic Arts اعلام کرده است که آن را به حذف تمام منابع به Washington Redskins از آن آینده بازی ورزشی Madden NFL 21.

هفته گذشته تیم فوتبال آمریکایی نشان داد این امر می تواند تغییر نام آن آرم و نام تجاری که مدت طولانی است که متهم به حمله به آمریکایی های بومی.

به دلیل این که تیم جدید با نام و آرم نشده است تصمیم بر EA را جایگزین Redskins نام با "generic واشنگتن تیم" زمانی که بازی راه اندازی در ماه اوت است.

هنگامی که واشنگتن تیم تصمیم گرفته است در نام و آرم این خواهد شد و سپس اجرا خواهد شد بازی را از طریق یک پس از راه اندازی به روز رسانی.

یک سخنگوی EA گفته The Verge: "ما را خوشحال و برای دیدن واشنگتن تصمیم به تغییر نام تیم و هویت بصری. ما به سرعت کار برای به روز رسانی Madden NFL 21 به ویژگی عمومی, واشنگتن, تیم, در حالی که ما در انتظار نهایی کلمه در به روز رسانی نام تیم ها و آرم طراحی شده است.

"بازیکنان ممکن است ادامه, برای دیدن برخی از رده خارج شده واشنگتن ارجاع در مناطق دیگر از این بازی در راه اندازی اما ما متعهد به از بین بردن تمام کسانی که از بازی در عنوان دیگری به روز رسانی های آینده در مدت کوتاهی پس از راه اندازی."

بازی Madden حق رای دادن است که یکی از محبوب ترین ورزش ها شبیه سازی در بازی. Madden NFL 21 قرار است در تاریخ 25 اوت بر روی PlayStation 4, Xbox One و PC قبل از ورود در PS5 و Xbox سری X که اولین کنسول بعد از آن در سال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن