لوئیس Mahoney مرگ: دکتر که بازیگر و ضد نژاد پرستی مبارز درگذشت 81

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 11 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بازیگر لوئیس Mahoney که ستاره دار در نشان می دهد مانند دکتر و Fawlty Towers در حالی که مبارزه با نژاد پرستی درگذشت در سن 81.

خود را مدیریت آژانس Waring و McKenna مشترک خبری در روز سه شنبه.

"آن را با غم و اندوه بزرگ است که ما اعلام گذشت از ما فوق العاده مشتری لوئیس Mahoney" آژانس هنوز توییتی.

"لوئیس هموار راه را برای بسیاری از بازیگرانی که به دنبال: مادام العمر فعال و قهرمان ضد نژاد پرستی.

"گرما و طنز خوب خواهد بود بشدت از دست رفته است. جشن زندگی خود را به دنبال خواهد داشت."

Mahoney یکی از چند اجرا به نظر می رسد هر دو در اصلی اجرا از دکتر که به عنوان به خوبی به عنوان در برنامه احیای.

او ستاره دار در 1970s قسمت "سیاره از شر" و "Frontier در فضا" بازگشت در سال 2007 به عنوان قدیمی بیلی در قسمت "Blink".

این بازیگر همچنین به نظر می رسد در سال 1975 Fawlty Towers قسمت "آلمانی ها". او دیگر اعتبارات شامل سری خلیج فراری و اسکار چارلیو نیز 2013 فیلم کاپیتان فیلیپس. به تازگی ماهانی در یک قسمت از بی بی سی یک را تقسیم.

متولد در گامبیا در سال 1938 ماهانی در اصل نقل مکان کرد و به انگلستان برای تحصیل پزشکی قبل از به دنبال یک حرفه بازیگری به جای.

Mahoney شد معاون رئيس جمهور سابق از سهام اتحادیه های کارگری برای نوازندگان که به افتخار او روز سه شنبه با یک پیام است که به عنوان خوانده شده: "ما غمگین به یاد مرگ معاون رئیس جمهور سابق لوئیس Mahoney. لوئیس پرشور و فعال به نمایندگی از @EquityUK و رهبری این اتحادیه را مبارزه با نژاد پرستی و آپارتاید برای بسیاری از سال است."

بازیگر پیتر اگان همچنین یک ادای احترام به Mahoney, نوشته: "خیلی غم انگیز برای شنیدن مرگ یک دوست خوب و فوق العاده بازیگر #LouisMahoney استثنایی بازیگر و عضو فعال حقوق صاحبان سهام و شناخته شده ساکن Hampstead. او از دست رفته خواهد شد... تسلیت به خانواده اش."

تئاتر رویال کورت در لندن در توئیتر خود نوشت: "ما در حال ترجمه از عبور از لوئیس Mahoney. یک بازیگر و فوق العاده ترین انسان اختصاص داده شده فعال و فوق العاده مجری او را بشدت از دست رفته است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب