Logitech Herman Miller Embody Gaming Chair
Logitech G همکاری با هرمان میلر به توسعه تجسم یک بازی صندلی که مظهر ارگونومی برای علاقهمندان به بازی streamers ها و همچنین esports. این صندلی به درستی راستا پارسه' بدن نگه می دارد و آنها را متعادل و همچنین راحت برای جلسات طولانی. برای به انجام رساندن این تیم تا به حال برای اضافه کردن یک شماره از پیشرفت از جمله خنک کننده فوم با مس حاوی ذرات است که پشتیبانی از بازی ایده آل استقرار و کاهش حرارت ایجاد می کند ناشی از نشستن روی بالشتک ضخیم برای یک دوره طولانی از زمان, همراه با pixelated پشتیبانی که توزیع وزن به طور مساوی برای کاهش فشار و تشویق جنبش است. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.در $1,495, تجسم, مجموعه معیار برای توزیع فشار طبیعی تراز و پشتیبانی از جنبش سالم. چه بعدی ؟ این دو شرکت در حال حاضر کار در ارتفاع میز قابل تنظیم و نظارت بر arm برای علاقهمندان به بازی. صندلی است که امروز در دسترس آنلاین.

Gaming Chair Office Chair Racing Chair with Lumbar Support Arms Headrest High Back PU Leather Massage Ergonomic Desk Chair Rolling Swivel Adjustable PC Computer Chair for Women Adults Girls(White)
بازی صندلی, صندلی اداری, مسابقه صندلی با کمری اسلحه پشتیبانی زیرسری بالا پشت PU چرم, ماساژ ارگونومیک صندلی میز نورد مفصل گردنده و تنظیم کامپیوتر صندلی کامپیوتر برای زنان بزرگسالان دختران(سفید)
  • ✿【آسان به راه اندازی】 - مسابقه صندلی اداری همراه با تمام سخت افزار و ابزار لازم است. دنبال بازی صندلی دستورالعمل شما یافت می شود آسان برای نصب و صندلی کامپیوتر برآورد زمان مونتاژ در حدود 10-15mins پشتیبانی تا 250 پوند.
  • ✿【راحتی فوق العاده】 - صندلی کامپیوتر ساخته شده است از نرم PU چرم اثاثه یا لوازم داخلی و کافی بالشتک که روغن و آب مقاوم در برابر آن را نیز باعث می شود صندلی بسیار آسان برای تمیز کردن. علاوه بر این ماساژ gaming صندلی بلند با کنترل از راه دور, لرزش خفیف می تواند به کاهش خستگی ناشی از ساعت های طولانی خود را از کار.
  • ✿【USB ماساژ کوسن کمری】 - Gaming صندلی باید قابل تنظیم گودی کمر و حمایت سخاوتمندانه خالی به راحتی به از بین بردن هر گونه درد پشت است که شما ممکن است تجربه به دلیل بیحرکت نشسته و کمک به آرامش ذهن و کاهش فشار.
  • ✿【مفصل گردنده 360 درجه & کاملا نورد】- مسابقه صندلی اداری ارائه کرده است که شما شخصا می توانید تنظیم صندلی ارتفاع صندلی برای مطابقت با نیازهای خود را و آن را نیز ارائه می دهد 360 درجه مفصل گردنده موقعیت و صاف-نورد کاستورهای بزرگ ثبات و تحرک است.
  • ✿【کیفیت اطمینان】- ما به شما تضمین خواهد شد این بازی صندلی اداری. اما اگر شما راضی نیست با این صندلی کامپیوتر لطفا در تماس با ما. ارتفاع صندلی: 18.1" - 21.9"; صندلی اندازه: 19.3"-19.9".

پارسه سزاوار پیشرفته ارگونومیک راه حل در تمام جنبه های بازی است. ما همکاری با هرمان میلر به تکامل برنده جایزه خود را تجسم صندلی به یک راه حل است که مطابق با نیازهای خاص از علاقهمندان به بازی امروز. این اولین گام در یک رابطه مداوم و ما مفتخر به همکاری با هرمان میلر برای پیدا کردن راه های جدید برای کمک به همه علاقهمندان به بازی در بهترین حالت خود گفت:" پیتر کینگزلی افسر ارشد بازاریابی در لاجیتک G.