دانیل Farke خوشحال نوریچ جدید با وجود خریدهای لیگ برتر سقوط

Norwich City سر مربی دانیل Farke خشنود است چگونه کنار او در حال شکل گیری برای فصل جدید است. قناری را به Sky Be

توسط FARDAALEFBA در 5 مرداد 1399

Norwich City سر مربی دانیل Farke خشنود است چگونه کنار او در حال شکل گیری برای فصل جدید است.

قناری را به Sky Bet Championship و پس از نهایی-بعد برخورد در منچستر سیتی در روز یکشنبه.

در حالی که وجود داشته است, نکات مهم برای ملک فهد باشگاه در لیگ برتر این مدت آنها تلاش کرده اند با صدمات و فرم در طول یک فصل طولانی.

برنامه در حال حاضر در راه برای زندگی دوباره در ردیف دوم با یعقوب Sorensen و Przemyslaw Placheta پیوستن به نورویچ این هفته است.

"ما در جستجوی pace در بال و فیزیکی در هافبک بنابراین من فکر می کنم ما در بر داشت برخی از خوب شده ما به تیم ملی" Farke گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه. "سراغ ما و استخدام است که همیشه آگاه از مزایای استعدادهای جوان می تواند به ما.

"من خوشحال هستم با گذشته ما دو خریدهای, Sorensen و Placheta. سورنسن بزرگ برگزاری هافبک که می تواند عبور و نمره Placheta هیجان انگیز استعداد جوان با سرعت باور نکردنی."

یک مشکل برای نوریچ می تواند برگزاری به بازیکن هایی که تحت تاثیر این فصل اما Farke باقی مانده است صعودی مورد که از فوتبال سر گیری.

او افزود: "من نمی باید برای متقاعد کردن بازیکنان برای ماندن چرا که آنها امضا قرارداد خود را.

"هر بازیکن می داند که پشتوانه آنها را در اینجا و در این فرصت آنها برای توسعه اگر سخت کار می کنند. ما جاه طلبی. من فکر می کنم ما باید یک بسته بندی خوب برای بازیکنان, بنابراین من نگران نیست."

این 2020-21 کمپین شروع خواهد شد در 12 سپتامبر و در حالی که قناری بدون چند کلید برای سفر به منچستر اکثریت به شمار می رود مناسب برای فصل جدید است.

الکس Tettey (زانو) و Timm Klose (همسترینگ) در حال حاضر در جدول درمان است اما اخبار مثبت برای مدافع سام بیرام در بازگشت از یک همسترینگ موضوع است.

نورویچ امیدوار به نگه داشتن بر روی امثال تاد Cantwell (گتی)

"سام انجام شده است اجرا می شود و مراقب باشید تمرینات با توپ در طول چند هفته گذشته پس از من با دقت خوشبین او را به دنبال خوب است و می توانید خود را در حال اجرا بدون مشکل" Farke گفت.

"اگر جمعه بود Champions League final, ما می خواهم سعی کنید همه چیز را به Tettey و Klose را برای بازی اما ما نمی توانیم آن را در معرض خطر. آنها در دسترس خواهد بود برای شروع فصل آینده آنها تنها برای چند هفته."

زیرزمین باشگاه نورویچ نیز بدون اعطای Hanley (همسترینگ) و موریتس لایتنر (فتق) برای روز یکشنبه برخورد در حالی که امیلیانو buendia را از دست و Josip Drmic به حالت تعلیق درآمد و پس از کارت قرمز برابر برنلی.

صدمات تحت تاثیر شرق آنجلیا لباس برای آخرین بار آنها را نبرد با پپ گواردیولا را مردان و در آن مناسبت در ماه سپتامبر آنها به ثبت یک خطر ناک 3-2 پیروزی.

Farke گفت: "ما باید به بازی بدون بسیاری از بازیکنان, اما این یک وضعیت مشابه به هنگامی که ما برای اولین بار از بازی منچستر سیتی.

"ما می دانیم که ما در حال شکست و یک پیروزی نمی خواهد اجازه دهید ما ماندن در این لیگ اما ما باید خودمان را به بهترین ما می توانیم در بزرگترین مرحله."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن