مستند: که بوریس جانسون تشویق به بازگشت به کار با آرام از راه دور کار هدایت?

زمانی که این مستند برای اولین بار معرفی شد در دوشنبه 23 مارس در پاسخ به کروناویروس همه گیر دولت اعلام کرد که ا

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

زمانی که این مستند برای اولین بار معرفی شد در دوشنبه 23 مارس در پاسخ به کروناویروس همه گیر دولت اعلام کرد که اگر اعضای عمومی قادر به کار از خانه و سپس آنها باید.

تنها کارکنان ضروری در کسب و کار مانند سوپر مارکت ها و کلید کارگران مانند بهداشت و درمان حمل و نقل و آموزش و پرورش کارگران انتظار می رود برای ادامه فعالیت در محل کار خود را. اما بازگشایی غیر ضروری خرده فروشان در ماه ژوئن و کسب و کار از جمله بارها و رستوران و آرایشگاه در ماه جولای به معنای تعداد زیادی از مردم شروع به بازگشت به کار.

در حالی که مشاوره است که اعضای عمومی باید در ادامه کار از خانه اگر آنها قادر به تا حد زیادی در محل باقی مانده است, در روز جمعه 17 ژوئیه نخست وزیر رهبری یک کنفرانس مطبوعاتی در خیابان داونینگ که در طی آن او مشخص آرام راهنمایی برای کار از خانه در انگلستان است.

این خبر به نظر می رسد در تضاد با بیانیه ای به تازگی ساخته شده توسط انگلستان مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel, که گفت: در روز پنج شنبه 16 جولای که وجود دارد این است که "مطلقا هیچ دلیلی" برای تغییر ارشاد در کار از خانه.

"مختلف فاصله اقدامات کار از خانه برای بسیاری از شرکت ها باقی می ماند کاملا از گزینه های خوب به دلیل آن آسان است به انجام," او گفت: عوام علم و فناوری کمیته.

"من فکر می کنم تعدادی از شرکت ها فکر می کنم آن را در واقع نه مخل به بهره وری است. و در این وضعیت وجود دارد مطلقا هیچ دلیلی من می توانید آن را تغییر دهید."

که در حال حاضر انتظار می رود به بازگشت به محل کار ؟

در طول کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه 17 جولای بوریس جانسون اظهار داشت که هدایت از راه دور و کار خواهد بود به روز رسانی از 1 اوت.

نخست وزیر گفت که به جای ادامه به مردم بگویید که آنها باید از خانه کار می کنند اگر آنها قادر به کارفرمایان داده خواهد شد "بیشتر در اختیار" را در نظر بگیرید که چگونه کارکنان خود را می توانید در ادامه کار با خیال راحت.

آقای جانسون توضیح داد که در حالی که این ممکن است شامل کارکنان ادامه کار از خانه است که "کار را برای بسیاری از کارفرمایان و کارکنان" آن را نیز ممکن است شامل بازگشت به محل کار که "زیر Covid-secure دستورالعمل".

نخست وزیر گفت که هر کارفرمایان تصمیم آنها باید "مشورت با کارکنان خود" و تنها درخواست کارگران برای بازگشت به کار "اگر آن را بی خطر است".

در طول قبلی آدرس تحویل در یکشنبه 10 مه نخست وزیر گفت که اعضای عمومی باید تنها بازگشت به کار "اگر شما باید".

افراد مشغول به کار در صنایع از جمله ساخت و ساز و تولید شد "به طور فعال تشویق" برای بازگشت به کار از روز شنبه 11 آوریل.

دیل وینس بنیانگذار انرژی سبز شرکت Ecotricity گفت: نگهبان است که این شرکت نمی خواهد "بود هر کسی مجبور به در آمده و خطر آنها راحت نیست با".

چه Covid-امن محل کار ؟

دولت منتشر کرده است 14 راهنماهای وب سایت خود را در مورد چگونه کارفرمایان می توانند در مورد ساخت محل کار خود را "Covid-امن".

این شامل سایت های مانند کارخانه ها و انبارها مکان میراث هتل ها و دفاتر و خانه های مردم دیگر رستوران ها و مغازه ها.

دولت همچنین مشخص پنج مرحله است که کسب و کار باید به اطمینان حاصل شود که آنها قادر به از سرگیری عملیات با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.

اول شامل انجام یک Covid-19 ارزیابی ریسک در خط با HSE راهنمایی.

این مراحل را نیز شامل معرفی تمیز کردن شستن دست و روش های بهداشت, کمک به کارکنان کار, در خانه, زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل و "مدیریت انتقال ریسک" اگر کارگران قادر به باقی می ماند حداقل دو متر از هم جدا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن