مستند: زمانی که و چگونه خواهد آرایشگری بازگشایی در انگلستان ؟

همیشه از مستند آغاز شد و در 23 مارس, سالن مو در سراسر انگلستان بسته شده اند در تلاش برای کمک به جلوگیری از گست

توسط FARDAALEFBA در 3 تیر 1399

همیشه از مستند آغاز شد و در 23 مارس, سالن مو در سراسر انگلستان بسته شده اند در تلاش برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

در ماه مه پس از نزدیک به دو ماه از گفتن ملت به ماندن در خانه دولت اعلام کرد این امر شروع به سهولت و محدودیت های خاصی بر روی همه چیز از رفت و آمد به کار و ورزش به دیدار خانواده و دوستان است.

طی یک سخنرانی تلویزیونی در 10 مارس نخست وزیر بوریس جانسون مشترک "طرح یک نقشه راه" به مردم یک ایده چگونه دولت در حال برنامه ریزی برای بلند مستند از جمله جزئی بازگشایی مدارس ابتدایی, مهد کودک ها و مغازه ها از 1 ژوئن.

اما آنچه آقای جانسون را طرح می گویند در مورد آرایشگری?

در حالی که هر کس موافق است که بسته شدن موقت از سالن لازم بود آن را ترک کرده است مردم را مانى و نه به دنبال ژولیده و حتی باعث شد بسیاری از امور را به دست خود.

پس چقدر طولانی خواهد شد و ما باید صبر کنید تا حرفه ای تر و تمیز ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

هنگامی که خواهد آرایشگری بازگشایی?

در فاز دوم طرح دولت آغاز شد که در 1 ژوئن در اولین, برخی از مغازه ها در انگلستان قادر به بازگشایی شده است. این شامل سالن مو.

صحبت کردن به اخبار آسماناولین بار, منشی, Dominic Raab توضیح داده است که آرایشگری نمی خواهد بود قادر به باز کردن تا 4 جولای "در اولین".

"ما به بخش های دیگر که شامل مهمان نوازی, اما آن را نیز شامل مراقبت شخصی و افرادی مانند آرایشگری" آقای Raab گفت.

"بدیهی است که نزدیکی [در سالن]... چیزی است که ما فقط فکر نمی کنم که ما آماده هستیم در عین حال که ما با این ویروس."

این نظر بعدها تایید کرد با انتشار این دولت Covid-19 بازیابی سند استراتژی که برجسته سالن به عنوان بخشی از گام سوم در طرح خود را.

"این احتمال وجود دارد که بازگشایی فضاهای عمومی و امکانات تفریحی (مانند ورزشگاه و سینما) محل اصلی که هدف این است که تعامل اجتماعی (مانند کاباره ها) سالن که جذب جمعیت زیادی (مانند ورزش stadia) و مراقبت های شخصی موسسات که در آن تماس نزدیک ذاتی است (مانند سالن های زیبایی) تنها ممکن است به طور کامل ممکن است به طور قابل توجهی بعد از بسته کاهش در تعداد عفونت" در این سند می خواند.

"دولت فعلی برنامه ریزی فرض است که در این مرحله خواهد شد هیچ زودتر از 4 ماه ژوئیه موضوع را به پنج آزمون توجیه برخی یا تمام اقدامات زیر و بیشتر دقیق علمی مشاوره ارائه شده و نزدیک به زمان ما تا چه حد می توانید بروید."

چه در مورد بقیه از انگلستان ؟

رهبران چهار کشور از بریتانیا در حال انتخاب راه های مختلف برای سهولت coronavirus محدودیت با وزرای Nicola Sturgeon, علامت Drakeford و Arlene پرورش همه رد آقای جانسون جدید "هشدار" شعار.

به جای آنها تصمیم گرفتند برای حفظ اصل "در خانه ماندن" پیام در حالی که بلند کردن انتخاب بخش مستند در سرعت خود را. در حال حاضر تفویض سازمان ملل ارائه نشده است تاریخ برای زمانی که آنها انتظار غیر ضروری کسب و کار مانند آرایشگاه برای بازگشایی شده است.

چه تغییراتی رخ خواهد داد تا اطمینان حاصل شود کارکنان و مشتری امنیت ؟

زمانی که سالن مو دوباره باز این احتمال وجود دارد که آنها باید به دنبال اقدامات ایمنی برای جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است.

دولت گفته است که هر کسب و کار است که باز باید با Covid-19 امن میباشد. در حالی که نخست وزیر نمی تواند به جزئیات توضیح آنچه یک Covid-امن محل کار خواهد شبیه بی بی سی گزارش داد که آن را تا به حال دیده می شود یکی از هفت اسناد ترسیم مراحل مانند فیزیکی صفحه نمایش و داشتن کارکنان با استفاده از تجهیزات حفاظت فردی زمانی که آنها قادر به باقی می ماند 2m از هم جدا.

تعدادی از کشورهای اروپایی در حال حاضر شروع بازگشایی سالن از جمله فرانسه که در آن سالن را قبول نمی کند پیاده روی در مشتریان و هر کس خواسته است به پوشیدن ماسک و لباس و استفاده از دست sanitiser ژل ضد عفونی کننده و دستکش یکبار مصرف.

آلمان نیز بازگشایی سالن مو است اما تنها اجازه می دهد سبک برای خشک کردن موهای خود و اطمینان حاصل شود که هر سالن صندلی خالی باقی مانده است. ضربه-drys هستند دلسرد و دستکش پوشیده شده است باید تا زمانی که یک مشتری موها شسته شوند.

چگونه می توانم پشتیبانی محلی من آرایشگر ؟

یکی از بهترین راه برای حمایت از خود را محلی سالن مو است که برای خرید یک کوپن هدیه در حال حاضر است که شما می توانید یک بار آنها را بازگشایی شد.

آرایشگری نیز خواهد بود بسیار شلوغ هنگامی که آنها را بازگشایی بنابراین اگر سالن را با ارائه یک لیست انتظار ارزش آن ممکن است قرار دادن نام خود را در حال حاضر.

چگونه می توانم پس از من در میان?

مستقل صحبت کرده است به تعدادی از کارشناسان در مورد مراقبت از مو در طول UK مستند.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات در مورد چگونه به نگه داشتن موهای خود را به دنبال تازه در اینجا, و یا اگر شما می خواهید برای جلوگیری از فاجعه در حالی که تلاش برای برش خود را قفل شما می توانید پیدا کردن نکاتی از سبک اینجا.

کارشناس آرایشگران نیز به اشتراک گذاشته a step-by-step guide on تسلط کامل buzzcut اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن