مستند به من بهانه ای مناسب برای انصراف از زندگی من. چگونه من آن را حفظ هنگامی که آن را رفته است ؟

بefore مستند من تا به حال یک هفته سخت روال. از خواب بیدار در 5.30 بعد از ظهر قرار داده و بر روی لباس من آماده

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

بefore مستند من تا به حال یک هفته سخت روال. از خواب بیدار در 5.30 بعد از ظهر قرار داده و بر روی لباس من آماده شب قبل از شستن و رفتن به محل کار. پس من می خواهم به پایان رسید برای بعد, من می خواهم به ورزشگاه برای یک ساعت. سپس من می خواهم با عجله در سراسر شهر برای دیدار با یک دوست و سعی کنید به تظاهر من به عنوان خسته ما بیش از یک بطری شراب. حدود نیمی نه من می خواهم بهانه ای برای ترک توضیح داد که من تا به حال به "سوپر اولیه" برای کار. دوست خواهد به من بگویید من می sleep when i'm dead; بنابراین من می ماند بعد و بعد.

سپس همه گیر آمد و فشرده مکث بر روی همه چیز. در ابتدا من احساس شناور بدون تقویم بسته بندی شده با شام نوشیدنی و احزاب ترین که من متعهد به هفته قبل. اما به عنوان روز مستند تبدیل به هفته, من شروع به احساس وزن برداشته شده بود. من پایان کار و برای پیاده روی بروید. گاهی اوقات من می خواهم تلفن یک دوست و یا گوش دادن به پادکست, گاهی اوقات من می خواهم انجام هیچ چیز در تمام.

من می خواهم آنقدر خوب در overbooking خودم. من گفتم بله به هر طرح و اگر یک هفته خالی بود نزدیک من می خواهم آن را پر کنید - من می خواهم نیست بی سابقه برای انجام یک تمرین نوشیدن با یک همکار, شام با مادر و تماس تلفنی با یک دوست در یک شب. در حالی که برای آن کار می کرد. و من لرزاند همراه مانند یک قطار بخار با سوخت نامحدود. اما در مستند من شروع به درک من در حال اجرا بود خودم را به زمین. ابتلا به سرماخوردگی و نومید در نزد پوست من, من می توانید ببینید اثرات شیوه زندگی من انتخاب شد.

نه تنها اثرات فیزیکی. من اغلب احساس سرند با گناه نمی شود 100 درصد ذهنی متعهد به یک برنامه. Flakiness یک صفت من نفرت در دیگران و بنابراین من ساخته شده یک وعده به خودم که من نمی تواند پوسته پوسته شدن. البته این به این معنی من اغلب زخم رفتن به دیدار با دوستان زمانی که من می خواهم که به جای شده است در هر نقطه دیگری است. و آنها می تواند بگوید. من می خواهم به نشستن در سکوت همه شب خیره vacantly در منو.

و یا در موارد نادر زمانی که من انصراف از, من می خواهم احساس خیلی شرمنده که به عنوان به زودی به عنوان من ارسال متن, من می خواهم به نوبه خود گوشی من خاموش و پنهان کردن آن زیر تخت من و نه به آن نگاه کنید برای یک ساعت در ترس از عذاب باشند. من هرگز می تواند فقط می گویند "من متاسفم من شکسته از کار". و یا "در واقع من نه تنها خلق و خوی دیگر". همیشه وجود دارد تا به حال به یک جامد بهانه ای مثل من در اواخر کار و یا در حال توسعه یک بیماری است. نه تا کنون خواهد بود درست است.

اما این همه تغییر در حال حاضر. مستند مجبور است من و بسیاری دیگر به زندگی در لحظه. هیچ یک از ما می دانم آنچه در چند هفته آینده به ارمغان خواهد آورد که آیا ما می شود قرار داده و به کامل مستند یا چگونه موج دوم ممکن است تاثیر ما. بنابراین ما خود به خود تبدیل به برنامه ریزان. به جای کشیدن خودمان را به چیزهایی که ما رزرو هفته پیش آن را در مورد چگونه ما احساس می کنیم که دقیقا در همان زمان. من بیش از حد خسته به ورزش امروز ؟ من بیش از حد فرسوده به تماس با یک دوست برای یک قهوه ؟

مشکل این است که مستند به افرادی مثل من بهانه ای مناسب برای نه گفتن به برنامه. اما در حال حاضر که محدودیت های در حال بلند کردن اجسام و افراد مشتاق به بازگشت به حالت عادی کسانی که بهانه را به آرامی پراکنده. و ما مجبور به جرات می گویم در واقع صادقانه با دوستان ما هنگامی که ما نمی خواهید برای انجام کاری. من تنها کسی که احساس می کند نگران است.

بر اساس یک نظرسنجی از 2,058 انگلیسی انجام شده توسط روابط خیریه مربوط 45 درصد از مردم گفته اند که آنها دوست داشتن نیست به نگرانی در مورد برنامه های اجتماعی زمانی که بریتانیا شد و در کامل مستند در ماه مارس آوریل و مه. در ضمن 40 درصد از مردم گفت: آنها احساس نگرانی در مورد معاشرت دوباره. این تحقیق همچنین نشان داد که بسیاری از افراد جوان در حال هراس از بازگشت از FOMO (ترس از دست رفته) با 36 درصد از کسانی که در سن 16 تا 34 و گفت که فقط.

"در حال حاضر که ما در حال شروع به لذت بردن از آرامش در مستند قوانین چالش های ظهور در مورد ما چگونه خواهد حرکت جدید ما جهان اجتماعی" توضیح می دهد که مشاور روانشناس مارک Hekster اجلاس درمانگاه. "FOMO است به لحاظ اجتماعی ساخته شده ارائه اضطراب بود که به ما میده مربوط به قبل از Covid-19 جهان است. اما در مستند شده است وجود دارد بدون نیاز به FOMO به دلیل وجود دارد هیچ چیز را از دست ندهید." که گفت:, در حال حاضر که همه ما لذت می برد این دوره از انزوا با هیچ برنامه ای بسیاری از مردم از جمله خود من ممکن است بیشتر احساس قدرت نه گفتن به چیزهایی که ما می خواهم که در غیر این صورت احساس موظف به حضور در.

"آیا وجود خواهد داشت هر گونه تغییر پایدار در رفتار ما در اطراف FOMO ممکن است بستگی دارد که چگونه از این بیماری همه گیر گستراند. بیشتر پایدار مورد نیاز تغییر در رفتارهای ما است بیشتر احتمال دارد آن است که آنها می چسبد. ما چگونه معاشرت ممکن است در مقابل چشم ما," او می گوید.

من هنوز هم نمی دانم اگر من احساس راحت گفتن دوستان من است که من به سادگی احساس نمی مانند رفتن به شام ما شده است می خواهم برنامه ریزی برای هفته چون من تا به حال یک روز یا چون من احساس تخلیه احساسی. اما من شروع خواهد شد گفت: هیچ به همه چیز به طوری که من پایان ندارد تا به عنوان غیرمنتظره بود که من قبل از مستند.

در حال حاضر که من با تجربه آنچه در آن مانند به مکث را فشار دهید من می دانم که من نمی تواند به عقب برویم به زندگی من تا به حال قبل از; یکی بود که فقط یک ماده از فشار دادن بازی اما سریع به جلو. زمان را آهسته کند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن