مستند DIY بوم دیدم فروش رنگ زمینه و گیاهان افزایش می یابد

فروش, رنگ, زمینه, گیاهان و کمپوست افزایش یافت در طول مستند در میان DIY بوم. روز چهارشنبه Kingfisher, صاحب, B&a

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

فروش, رنگ, زمینه, گیاهان و کمپوست افزایش یافت در طول مستند در میان DIY بوم.

روز چهارشنبه Kingfisher, صاحب, B&Q و Lumberjack گزارش داد که به طور کلی مانند-برای-مانند فروش افزایش 21.6 درصد در سه ماه به 18 جولای.

این گروه گفت که در ماه گذشته وجود داشته است 25.9 درصد افزایش در فروش در سراسر انگلستان و ایرلند و 33 درصد در فرانسه که در آن معاملات به عنوان Castorama و Brico Depot.

آن اضافه شده است که فروش باید همچنان قوی باقی می ماند این ماه با B&Q انگلستان و ایرلند بود-برای-دوست دارد تا 19.6 درصد در سه هفته به تاریخ 18 جولای.

با توجه به Kingfisher, افزایش تقویت شد قوی e-commerce فروش که بیش از سه برابر شده و مرحله به مرحله بازگشایی فروشگاه.

مرغ را از فروشگاه های انگلستان مجبور شد در اواسط ماه مارس با توجه به مستند اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

به عنوان بخشی از بازگشایی خرده فروش ساخته شده کلیک کنید و جمع آوری و تحویل خانه گزینه های در دسترس و گروه شاهد فروش آنلاین افزایش بیش از 200 درصدی در دو ماه مه و ژوئن.

مرغ اضافه شده است که این افزایش با توجه به آب و هوای خوب و مردم نیاز به صرف زمان بیشتری در صفحه اصلی بهبود در طول مستند.

با وجود آمار و ارقام امیدوار کننده این گروه گفته است که با ورود به نیمه دوم سال با برخی از دلهره با توجه به عدم قطعیت در اطراف coronavirus.

"بر اساس فروش قوی دیده می شود به تاریخ در سه ماهه دوم همراه با کاهش هزینه بهره در نیمه اول...این شرکت پیش بینی خود را در نیم سال تعدیل سود قبل از مالیات به جلوتر از سال قبل," مرغ ماهیخوار گفت.

"در حالی که ما در حال ورود به نیمه دوم با یک مطلوب معاملات افت در نیمه دوم دید کم باقی مانده است با توجه عدم قطعیت در اطراف Covid-19 و گسترده تر شدن چشم انداز اقتصادی.

جمله خاص و راهنمایی های مالی ارائه شده است به صورت کامل-سال 20/21."

به گزارش دفتر ملی آمار خرده فروشی در سراسر انگلستان تا حدودی بهبود در مه با تشکر از 42 درصد افزایش خرید در فروشگاه های DIY و مراکز باغ.

یک نظرسنجی اخیر از 2,00 بزرگسالان یافت می شود که بسیاری از صاحب خانه ها تبدیل به DIY برای بهبود تندرستی خود را در طول مستند.

بررسی انجام شده توسط Ronseal یافت که از هر 10 نفر سمت چپ احساس استرس کمتر در حالی که 15 درصد گفت: آنها احساس "آرامش" پس از تکمیل یک وظیفه تبادل نظر در خانه خود را.

دو سوم از پاسخ دهندگان نیز گفت: تبادل نظر و کمک به آنها در مبارزه با خستگی, در حالی که بیشتر از یک سوم گفت: این بدان معنی خواهد بود که آنها را به چیزی برای نشان دادن برای وقت خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب