لیورپول Jurgen Klopp: من درس خوبی است که زندگی می رود پس از از دست دادن

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 10 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

افسانه شده اند تا پوشش به اعلام او باید یک مجسمه در خارج از آنفیلد پس از ارائه لیورپول برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ در 30 سال. راه خود را در Freshfield منطقه فرمبی شد به طور موقت دوبله Kloppstraße توسط جامعه.

کنی دالگلیش گفت:"تجسم همه چیز این باشگاه مخفف" و پس از پنج شنبه شب تلفن خود را متوقف کرده pinging با رایحه تبریک می گویم.

میلیون ها نفر در سراسر جهان منتقل شده اند غیر قابل توصیف در راه به عنوان یک نتیجه از اقدامات خود را.

اما پس از ساخت تاریخ وجود خواهد داشت کمی تعجب است که Jurgen Klopp "صرف تعطیلات آخر هفته مانند عادی" است و "در حال حاضر در منچستر سیتی خلق" پیش از بازی با پپ گواردیولا را در مردان است.

که استعداد نگه داشتن تصویر بزرگ تمرکز شده است یک ابزار در سراسر آلمان مدیریت حرفه ای است و بخشی از دلیل لیورپول قهرمانان انگلستان 23 نقطه روشن در نشست.

53 ساله نمی ماند روی بوم پس از یک شکست و نه او ادامه fist-پمپاژ پس از پیروزی. زیدان می داند که هر دو نتایج زودگذر: ضرر و زیان همه چیز در مورد درس و واکنش پیروزی باید یک سکوی پرشی به موفقیت ادامه داد.

لیورپول تسلط دارند هر دو این عناصر تحت سرپرستی او قابل توجه پس از اندوه در سال 2016 لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا فینال و همچنین 2018 در لیگ قهرمانان قرار گرفتند و تبدیل به قاره ای و داخلی قهرمانان. آنها ساخته شده است در بلند کردن یک ششم جام اروپا در مادرید - اولین جایزه تحت زیدان - توسط برنده سوپر جام باشگاه, جام جهانی و انگلستان بالا پرواز.

این باشگاه را تبدیل به یک آینه از مدیر خود که همچنین حاوی ماینز و بوروسیا دورتموند با bouncebackability و پایداری.

زیدان معتقد است که لیورپول را به این نقطه بدون داشتن تجارب مشترک از ناامیدی خرد کردن. او نمی خواهد که تبدیل به مرد یا رهبر او امروز است و بدون آن هر دو.

Klopp است که به خوبی versed در "از دست دادن بزرگ برای اثبات شما یک بازنده" خیلی به غم وغصه از همسرش, Ulla که تا به حال به تحمل آشفتگی عاطفی در می ایستد.

او دو بار به دقت از دست رفته در ارتقاء با ماینز قبل از هدایت به سمت بوندسلیگا برای اولین بار در تاریخ خود را.

دورتموند از دست 2013 نهایی لیگ قهرمانان به بایرن مونیخ در حساب 89 دقیقه اعتصاب Arjen Robben.

"حتی زمانی که شما نمی خواهید به شکست زمانی که شما آن را بسیار مهم است برای مقابله با آن در راه حق" زیدان می گوید.

"من تا به حال به یاد بگیرند که من در اوایل زندگی به خصوص مربیگری من زندگی و Ulla از من متنفر است.

"ما تا به حال بسیاری از نزدیک شکست: می خواهم با ماینز نمی خواهید توسط یک نقطه نمی خواهید تا در تفاضل گل و سپس گرفتن با بدترین نقاط شمارش تا کنون; دورتموند نمی مقدماتی برای اروپا و سپس از دست دادن نهایی لیگ قهرمانان.

"من یک مثال خوب است که زندگی می رود. من تا به حال مقدار زیادی از دلایل به صورت ناراحت شدن و گفتن " من نمی سعی کنید هر بیشتر.

"بدیهی است آن است که آسان نیست برای رفتن از طریق این لحظات اما آن را آسان تر برای مقابله با آن به دلیل آن است که تنها اطلاعات و اگر شما استفاده از آن را به سمت راست احساس خوب است.

"اگر شما از آن استفاده نمی حق آن کمک می کند تا نه کمی. من همیشه مقابله با آن و این چیزی است که ما در اینجا آنچه را که پسران در اینجا انجام آنها به خرید آن و من واقعا دوست دارم همه ما پاسخ.

"در برخی از بازی های قابل توجه و یا در برخی از فصول قابل توجه بازگشت.

"فصل گذشته ما نمی برنده شدن در این لیگ با 97 امتیاز اما ما برنده لیگ قهرمانان است و کمک کرده است.

"ما تا به حال چیزی را نشان می دهد و مقدار زیادی از تجربه و فوق العاده رژه که کمک زیادی.

"اما وجود دارد هرگز یک شانس ما نمی خواهد دوباره آن را امتحان کنید. اما آنچه در این فصل نشان داد این بود که شما باید به طور تقریبا کامل به شانس.

تیمهای واکنش نشان می دهد در شب لیورپول مسجل عنوان (Sky Sports)

"این اطلاعات است که می تواند شما را دوباره تحت فشار بود اما اطلاعات ما به اشتراک گذاشته شده در اوایل قبل از فصل و پس از آن ما در مورد آن صحبت نمی کنه. آن است که نه بیش از حد دشوار است به توان 100 درصد با انگیزه برای بازی اما اگر شما به یک فصل کامل از ابتدا مانند '12th بازی ما بازی وجود دارد, آن را یک دور بازی مقابل آنها دشوار خواهد بود که به پیروزی'... شما باید در این لحظه بودند و ما همیشه در این لحظه و این کار بسیار خوبی است."

با توجه به کوتاه چرخش برای فصل آینده است نه خیالی تصور لیورپول چیدن تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش در 2020-21. شهر بدون شک بالا بردن تلاش برای تغییر قدرت به نفع خود در حالی که چلسی در حال ایجاد یک پروژه جالب و برونو فرناندز به تجدید و دیوار بسیاری از منچستر یونایتد را ترک.

می تواند لیورپول را دنبال کنید تا فوق العاده کمپین با برگشت به عقب ؟ "ممکن است مردم از ما انتظار دارند برای برنده شدن در این لیگ دوباره" زیدان گفت. "اما من نمی خواهد به این فصل.

"من می خواهم ما را به بازی بهترین فوتبال ما می تواند بازی کند. من نمی بینم این است که شما می توانید برنده اگر شما در دفاع از چیزی.

"ما برنده آن در سال گذشته و در حال حاضر ما دوباره حمله خواهد کرد. هیچ تضمینی وجود ندارد که ما آن را انجام دهد اما ما سعی خواهد کرد.

"مردم می ترسند که این پسران را دریافت تنبل. این پسر مانند آنها نشان داد در کریستال پالاس آنها نمی توانند تنبل. آن است که نه فقط در خود طبیعت است. من هنوز هم در اینجا و کمی کلمه با آنها و متقاعد کردن آنها را قبل و بعد از بازی کنیم. ما متوقف نخواهد شد.

"ما آموخته بزرگترین مشکل وجود دارد این است که سلامت ما است. ما قبل از آن می دانستند اما ما آن را احساس زمانی که مردم بیمار شد. ما نمی مریض یا بیمار, اما هنوز هم ما بخشی از این بیماری است. بنابراین این نکته اصلی این لحظه و بقیه ما می تواند مقابله با.

"و ما منتظر 30 سال برای چیزی و ما آن را انجام داد. در حال حاضر ما در اینجا و ما می خواهیم به جشن متفاوت در لحظه. آن است که در یک لحظه خاص برای من به عنوان به خوبی. من را دیده اند هر عکس از هر جشن و من نمی خواهم آنها را.

"چه من می خواهم به ماندن در خانه امن ماندن و انجام کارهای صحیح ، من به عنوان خوانده شده در یک روزنامه آلمانی که 700 میلیون نفر هستند طرفداران لیورپول در جهان است. اگر درست است که وجود خواهد داشت یک روز که همه 700 میلیون طرفداران می توانند جشن در همان لحظه با دوستان.

"تا آن زمان 700 میلیون نفر می توانند جشن دقیقا همان چیزی که در خانه و یا در جلوی خانه خود را. هیچ جای دیگری.

"من می خواهم برای دیدن همه ی فیلم ها را از اتاق زندگی می کنند در سراسر جهان چگونه آنها واکنش نشان داد و در لحظه ای که Willian به ثمر رساند مجازات یا سوت پایان بازی در چلسی که واقعا خوب خواهد بود چرا که این تصاویر هنوز هم ممکن است و من می خواهم به آنها را ببینید.

"وجود دارد بسیاری از چیزهایی که برای فصل آینده و امیدوارم جهان خواهد شد در یک مکان بهتر و سپس مردم می توانند در این ورزشگاه دوباره.

"امیدوارم ما می توانیم استراحت کمی در زندگی خصوصی ما علاوه بر کار ما است. این چیزی است که نگرانی من بیشتر در حال حاضر.

"بقیه فوتبال است و فوتبال و مشکلات ما راه حل است."

زیدان همیشه ثابت کرده قادر به ترک خوردگی conundrums همانگونه که چگونه او تا به بازرسی و نگهداری لیورپول در تیم ملی تغییر روانشناسی و تیم reawakened fanbase پس از انتصاب خود را در ماه اکتبر 2015.

در این تغییرات گفت: "برای شروع این تیم بود استثنایی بود, اما همیشه روشن آن را نمی خواهد تیم را برای پنج سال بعد.

"از یک شخصیت از نقطه نظر این بچه ها می خواستم برای انجام این انتظار بر روی شانه های خود را اولین چیزی که من تا به حال به آنها بگویید که بود" با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای تلاش اما این امکان پذیر نیست بنابراین ما باید برای خلاص شدن از آن است. اگر شما می توانید شروع به در حال اجرا با شادی کار با شادی و همه چیزهای که چون من دیدم که وجود ندارد.

"که مهم ترین چیزی که ما تا به حال به تغییر. ما تا به حال به مردم خارج نشده.

"فراموش نکنید که این که مدت طولانی از آنجایی که ما یک عقب تصویب و کل ورزشگاه بود "آه اوه خدای من". پشت عبور است نه مورد علاقه من عبور کند اما این یک فرصت مناسب برای نگه داشتن توپ از زمان به زمان. که کاملا خوب است.

"اما در اینجا آن را اجازه داده نمی شد. آن را بیش از حد طولانی در پیش است که اگر ما تنها 1-0 تا به وجود خواهد آمد که تنظیم قطعه و روشن بود که آن را هم می توان به یک هدف و یا یک فرصت برای حریف است که می تواند تغییر حرکت بازی.

"شما نمی توانید آن را تغییر دهید و با گفتن چیزی. ما تا به حال به کسب اعتماد و ایمان مردم است. این چیزی است که ما سعی به انجام این کار با تلاش. که به نظر من راه برای انجام آن است.

"شما نمی توانید درخشان یک شبه اما شما می توانید تغییر دهید و تلاش شبانه. که ممکن است. این چیزی است که ما سعی و این چیزی است که ما انجام دادیم. آن مهم است برای شروع.

"کار ما رای بد نبود اما دلیلی برای این کار نرخ متفاوت بود. به این دلیل قبل از ما تا به حال به آن را انجام دهد در غیر این صورت ما از دست دادن'. ما آن را به " ما می خواهیم به آن را انجام دهد بنابراین ما می تواند برنده.

"این دقیقا همان مقدار از کارگاههای اما یکی خیلی بیشتر مثبت می دهد و شما احتمال بسیار بهتر برای رسیدن به آنچه شما می خواهید."

آن را به لیورپول این فرصت را که بی رحمانه به دست گرفت و تبدیل به اولین انگلیسی تیم برای برگزاری جام اروپا, اروپایی, سوپر جام باشگاه های جهان عنوان و لیگ داخلی عنوان به طور همزمان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن