لیورپول را در کریستال پالاس در لیگ برتر انگلیس امشب.

لیورپول در حال تعقیب خود را برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ در 30 سال می تواند مهر و موم آن را با یک پیروزی در آنفیلد توجه به نتایج در جای دیگر بعد از دو شب. Jurgen Klopp طرف تنها می تواند در قرعه کشی با رقبای اورتون در اولین بازی از دوباره فصل در روز یکشنبه و به دنبال هر سه امتیاز این شب است. آنها ساخته شده کامل شروع ترنت الکساندر-آرنولد پیچش یا حلقه زنی در فوق العاده رایگان و پا زدن قبل از بازگشت محمد صلاح که از دست رفته بازی در تعطیلات آخر هفته دو برابر سرب در مدت کوتاهی قبل از نیمه وقت.

ما باید تمام اقدامات را برای شما زندگی می کنند در وبلاگ زیر:

52' - لیورپول 2-0 کریستال پالاس

Fabinho ممتاز است امشب دوباره. او می شکند و یک حرکت در پایان یک شروع یک مبارزه دیگر راه و لیورپول در نهایت کار یک تیراندازی شانس با رابرتسون شلیک بیش از.

47' - لیورپول 2-0 کریستال پالاس

الگوی نیمه دوم به نظر می رسد همان اول: لیورپول با عبور سریع مقدار زیادی از بازیکنان گرفتن رو به جلو است. Sakho تقریبا اجازه می دهد تا صلاح در عرض چند ثانیه و سپس هندرسون کلیپ یک صلیب است که در آن پاک است. کار بزرگ برای کاخ به عقب بر گردیم به این.

لگد کردن

نیمه دوم زمان ما در جریان است.

تبلیغات

خوب شکی نیست که لیورپول را به طور قابل توجهی بالا برده و سرعت خود را بازی و کیفیت نهایی سوم بازی در مقایسه با اورتون بازی. یکی دیگر از نیمی از این و آنها خواهید بود فقط دو امتیاز از این عنوان است.

نیمی از زمان

نیمی از زمان

لیورپول 2-0 کریستال پالاس

بسیار خوب از این به زودی-به-می شود-قهرمانان. باید تحت سلطه نیمی ایجاد مقدار زیادی به ثمر رساند و دو بار - نیمی از کار انجام می شود برای شب.

45' - لیورپول 2-0 کریستال پالاس

دو دقیقه اضافه شده است.

تبلیغات

هدف!

هدف! لیورپول 2-0 کریستال پالاس

44' - فوق العاده دوم برای لیورپول! Fabinho با فوق العاده lofted تصویب بیش از دفاع صلاح اجرا می شود در پشت فن آنهولت و دفن آن گذشته Hennessey. خوب اجرا و پایان دو برای لیورپول.

42' - لیورپول 1-0 کریستال پالاس

گومز miscalculates یک هدر و مایر نژادها از وسط به سمت هدف اما شوت او همیشه به عنوان گسترده ای نیست و مشکل Alisson.

40' - لیورپول 1-0 کریستال پالاس

فرصت دیگری برای لیورپول از محدوده این زمان: Hennessey مسابقات به سر روشن به عنوان یال اجرا می شود از طریق, اما آن را سقوط مستقیم به صلاح. او بلافاصله می فرستد یک رنجر بازگشت به سوی هدف اما برش اعتصاب تا حدودی و از آن منحرف و دور برخورد میکنه.

تبلیغات
38' - لیورپول 1-0 کریستال پالاس

چه شانس باید 2-0. یال شده است فوق العاده امشب و او ایجاد فوق العاده برای باز کردن Wijnaldum—اما دوباره هلندی میکشد تلاش خود را خارج از هدف. لیورپول در مقابل سه fizzing امشب.

34' - لیورپول 1-0 کریستال پالاس

یکی دیگر از ناپاک توسط Ayew اما این بار Fabinho قرار می دهد ضربه آزاد چند متری بر روی نوار. Firmino و سپس تلاش می کند به تکان دادن توپ بیش از این مدافع در جعبه و از آن بازدید بازوی اما داور علاقه مند نیست و در مجازات فریاد.

30' - لیورپول 1-0 کریستال پالاس

بزرگ رفت و آمد از Sakho برای دریبل و پاس راه خود را از خطر است. سپس Firmino تقریبا می شود از طریق هدف با لیورپول در حمله بعدی قبل از وارد کند به اندازه کافی به او را متوقف کند.

تبلیغات
27' - لیورپول 1-0 کریستال پالاس

چوب! Wijnaldum گرفته شده است توسط Kouyate و آن را یکی دیگر از ضربه آزاد در لبه جعبه. توپ را به منطقه نیمه شدید دور توسط Hennessey اما تنها به هندرسون—و نیمه شلیک بویش پشت کردن پست.

لیورپول بیش از حد تیز و خیلی خوب با توپ تا کنون برای کاخ کنید.

23' - لیورپول 1-0 کریستال پالاس

راست بر روی نشانه این نوشیدنی ، سریع بحث تیم برای هاجسون.

هدف!

هدف! لیورپول 1-0 کریستال پالاس

22 " - و آن را inch-کامل از ترنت الکساندر-آرنولد! در اطراف دیوار و گوشه بالا و به خوبی از Hennessey برسد. لیورپول را پیش رو دارد.

تبلیغات
22' - لیورپول 0-0 کریستال پالاس

مقدار زیادی از فشار از لیورپول در این سه ماهه اول بازی. Van Dijk است barged بیش از Ayew سه یا چهار متری خارج از جعبه - تیراندازی شانس از ضربه آزاد...

18' - لیورپول 0-0 کریستال پالاس

یال با یک دوست پشت پاشنه پا به رایگان Firmino به جعبه او کاهش داخل و خم تلاش به سمت گوشه ای دور اما آن را فاقد قدرت و Hennessey موجب صرفه جویی در. آسمان نشان می دهد که زاها برداشت تا آسیب در گرم کردن ابتدا قبل از آمدن زود در اینجا.

SUBS

15' - لیورپول 0-0 کریستال پالاس

گریه زیر است: در واقع پایان شب برای زاها. مکس مایر است که در جای خود.

تبلیغات
12' - لیورپول 0-0 کریستال پالاس

نه خبر خوبی برای کاخ به عنوان Wilf زاها نشسته و خواستار درمان است. او فقط درگیر شده است در شکستن پایین سمت چپ تا شاید برداشت فشار عضلانی یا مشابه وجود دارد.

10' - لیورپول 0-0 کریستال پالاس

لیورپول واقعا روی پای جلو و آن را یکی دیگر از فرصت خوب - این زمان برای Henderson. یال ضربان مرد را از پایین سمت چپ و کلیپ های بیش از یک صلیب است که کاپیتان در دیدار کامل والیبال, اما او می فرستد توپ بالا به Anfield Road پایان ایستاده است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.