قهرمانان لیورپول میزبان چلسی در آنفیلد در لیگ برتر در این شب ،

Jurgen Klopp طرف خواهد شد با جایزه پس از بازی اما روی حیله و تزویر آزمون برابر بلوز تهدید به تعدیل آن جشن. Jurgen Klopp طرف دچار یک کارهایی و خطا پهن شکست آرسنال آخرین بار با آن تقریبا یک ماه در حال حاضر پس از قرمز' 30 سال صبر کردن برای این عنوان شد و در نهایت به پایان رسید.

برای فرانک لمپارد را در کنار آن است که تعیین کننده ثابت در بالا و چهار مسابقه با چلسی قادر به امن نقطه خود را در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی. بلوز به یک موج حرکت پس از شکست منچستر یونایتد در نیمه نهایی جام حذفی اما هر slip-up باز خواهد شد یک پنجره فرصت برای لستر و منچستر یونایتد. دنبال تمام عمل زندگی می کنند زیر در پایان منچستر یونایتد در مقابل وستهام:

هدف!

61 دقیقه: هدف! لیورپول 4 - 2 چلسی - (ابراهیم)

چلسی در حال رفتن بی سر و صدا. Pulisic فشار گذشته Fabinho و الکساندر-آرنولد پس از آن کاروان گومز به عنوان او می شود را در جعبه. او مربع توپ را به ابراهیم که شیپور خاموشی در.

SUBS

57 دقیقه: Tammy ابراهیم کلوم Hudson-Odoi و مسیحی Pulisic همه در آمد برای چلسی. آنها به جای آرسنال میسون کوه و Willian.

هدف!

55 mins: هدف! لیورپول 4 - 1 چلسی - (Firmino)

آن را گرفته و او تمام فصل اما بابی Firmino در نهایت او Anfield هدف است. الکساندر-آرنولد ارائه با دقت اشاره کردن به جعبه Firmino معافیت از طریق خطوط و سر آن را به خانه. لیورپول خود را گسترش منجر به سه.

تبلیغات

54 دقیقه: Rudiger پاک یک توپ از رابرتسون و لیورپول برنده شدن در یک گوشه. آن را به صلاح است که از دست می دهد Azpilicueta و شاخه های او در اولین زمان اما ضربه است راست, در Kepa او جلب توپ.

51 دقیقه: چه صلاح است انجام می دهند در اینجا ؟ گومز پخش توپ در زمین صلاح برگ آن برای Firmino و نوبت گذشته Rudiger, Firmino او عبور می کند توپ به عنوان او می سازد راه خود را به جعبه. یال است در آینده از سمت چپ اما صلاح می رود برای هدف می فرستد و آن را به خوبی و گسترده است.

48 mins: چلسی با فشار بالا تا زمین تحت فشار قرار دادن در لیورپول پشت خط به عنوان آنها سعی می کنند ot بازی توپ را از پشت. به یاد داشته باشید چلسی فقط نیاز به یک رسم برای تضمین جایگاه خود را در لیگ قهرمانان.

تبلیغات

نیمه دوم: لیورپول ما در جریان در آنفیلد. آنها 45 دقیقه به دور از بلند کردن اجسام لیگ برتر جایزه.

لیورپول اهدا خواهد شد جایزه برتر لیگ در پایان این بازی اینجا را در everything شما نیاز به دانستن در مورد این مراسم در آنفیلد:

تبلیغات

نیمی از زمان

45+3 دقیقه: خبر خوبی برای لستر و منچستر یونایتد به لیورپول در حال ضرب و شتم چلسی با سه گل به یک در نیمی از زمان.

که بدان معنی است که تنها یک نقطه جدا طرف به نهایی روز یکشنبه بازی با دو لیگ قهرمانان مکان برای grabs.

هدف!

45+3 دقیقه: هدف! لیورپول 3 - 1 چلسی - (لیورپول)

Willian یک شات از داخل جعبه ذخیره شده توسط Alisson اما توپ پرش به بالا و لیورپول است و در دست به آن ضربه بزنید به پشت خالص برای حفظ چلسی در این مسابقه.

تبلیغات

45 دقیقه: سه دقیقه توقف بازی برای رفتن تا زمانی که نیمی از زمان.

هدف!

43 دقیقه: هدف! لیورپول 3 - 0 چلسی - (Wijnaldum)

صلاح برنده یک گوشه و رابرتسون نوسانات آن را در جعبه. چلسی نمی مقابله با اولین توپ می آید و آن را به Wijnaldum که بازدید آن در شلیک و انفجار آن گذشته Kepa. 3-0 به لیورپول.

42 mins: James قرار می دهد یک صلیب به مرکز کادر. لیورپول دعوا کردن گومز برای دریافت سر خود را به توپ اما او تنها هدایت آن را در Alisson که جلب آن را با خیال راحت.

تبلیغات

هدف!

38 دقیقه: هدف! لیورپول 2 - 0 چلسی - (الکساندر-آرنولد)

ترنت الکساندر-آرنولد طول می کشد تا ضربه آزاد او فر آن را بیش از کوه در دیوار می یابد و بن بالا. Kepa Arrizabalage حتی نمی حرکت می کند.

36 mins: Kovacic برنده توپ به او می پردازد یال و یال پایین می رود نمایشی به حداقل می گویند برنده یک ضربه آزاد.

33 mins: میسون کوه قرار می دهد توپ در پشت خالص پس از آفساید پرچم بالا می رود در برابر او. VAR چک آن را و آن را بسیار نزدیک است اما کوه است فقط در مقابل الکساندر-آرنولد بنابراین هدف ایستادن نیست.

تبلیغات

30 دقیقه: Fabinho پخش توپ به یال که در می یابد Wijnaldum در لبه جعبه. او چیپس توپ به منطقه به عنوان یال خود را ادامه می دهد اجرا شود. Azpilicueta می آید و یال اجرا می شود به او و پایین می رود. هیچ مجازات می گوید: آندره Marriner.

27 mins: نوشیدنی شکستن بلافاصله به دنبال هدف و چه یک هدف است. آن را گرفته ام چیزی شبیه به آن برای شکستن این بن بست.

چلسی شده اند تهدید اگر و آنها قطعا می توانید پیدا کردن یک اکولایزر. Willian قرار می دهد توپ را در جعبه اما گومز تخلیه آن است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.