تازه یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا لیورپول میزبان سقوط-تهدید استون ویلا در لیگ برتر این بعد از ظهر.

Jurgen Klopp طرف را جشن گرفتند لحظه ای خاموش با فروتنی شکست برابر منچستر سیتی آخرین بار ، اما سر مربی اصرار دارد لیورپول را پا کردن گاز آنها به عنوان تلاش برای شکستن 100 نقطه مانع است.

ویلا باید تحمل بدبختی اجرا از فرم پس از راه اندازی مجدد چیدن فقط دو امتیاز از چهار بازی به ترک دین اسمیت طرف در 18th یک نقطه شناور ایمنی. دنبال تمام عمل زندگی می کنند در نتیجه از نیوکاسل vs West Ham:

4 min: منشاء هر ایمیل های نا میدارد صلاح در جعبه و مصر تلاش می کند به لطفه راه خود را در گذشته چندین ویلا مدافعان. او رول توپ بر روی حق خود را می رود و به زمین تحت یک چالش اما پل Tierney امواج دور خود تجدید نظر برای مجازات است.

3 دقيقه: گومز مجبور به تن یک گوشه به عنوان ویلا رفتن مستقیم به دنبال گرفتن در پشت لیورپول در دفاع. هیچ چیز می آید از مجموعه قطعه اما بازدید کنندگان می خواهند برای ادامه در این ورید.

1 دقیقه: McGinn است که شکار کردن با پیراهن قرمز به عنوان او تلاش می کند به بازی راه خود را از مشکل در خط میانی. او به خوبی به نفع خود و پا زدن رایگان.

تبلیغات

لگد کردن

لیورپول به تازگی تاج قهرمان ما را در جریان!

لیورپول که باید برنده خود گذشته 23 بازی های لیگ در آنفیلد هستند استقبال بر روی زمین توسط یک استون ویلا گارد افتخار.

لیورپول ایجاد برخی از تغییرات ، Naby Keita است به عنوان فرتونگن. لیورپول هنوز هم در لیگ برتر رکورد مجموع امتیازات در سایت های خود را خواهد شد و مشتاق برای پاسخ پس از دومین شکست فصل را در هفته گذشته.

ویلا صف با جوان Keinan دیویس در حمله. جک گریلیش را همیشه به عنوان نقطه کانونی برای آنها. و په په رینا در هدف در برابر باشگاه سابق خود.این Villans نیاز به دفاع از به طور قابل توجهی بهتر از آنها داشته اند و تمام فصل اگر آنها در حال به دست آوردن هر چیزی که شما می خواهم تصور کنید.

تبلیغات

بازی سه روز به زودی بر ما. قهرمانان هستند پشت در عمل در آنفیلد به دنبال جستن به عقب از یک فروتنی 4-0 شکست منچستر سیتی در روز پنج شنبه. مخالفت خود را نیاز دارد و از نقاط به عنوان آنها نگاه کنید به فرار از رها کردن. در اینجا شروع XIs:

آن نقطه طول می کشد West Ham بر روی 31 در حال حاضر چهار روشنی از استون ویلا که در حال حاضر اشغال آخرین محل سقوط. آنها در حال انتظار برای دریافت هر چیزی در آنفیلد امروز پس از مویس و بازیکنان خود را احتمالا خواهد بود خوشحالم که به چیزی گرفته حتی اگر نه یک پیروزی از St James' Park.

نیوکاسل در ضمن هنوز هم در 12th راحت در midtable.

تمام وقت

که در آن است! آن را پس از اتمام سطح با هیچ یک از طرفین قادر به پیدا کردن یک گل دیر هنگام. نیوکاسل خواهد بود خوشحال به دو بار آمده از پشت در حالی که غرب هم به احتمال زیاد احساس می کنم نا امید نمی کردند. آن است که اگر چه برای اولین بار به دور نقطه از ماه دسامبر به چکش و این می تواند یکی از با ارزش می آیند پایان فصل.

تبلیغات

90+4 دقیقه: بازی بسیار petering در حال حاضر. یک برنده به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است.

90+2 min: نیوکاسل واقعا نگران پیدا کردن یک برنده است. و انگیزه واقعا این است که بر روی بازدید کنندگان است. سه امتیاز خواهد بود برای مویس " طرف.

90+1 min: چهار دقیقه از زمان اضافه شده برگزار خواهد شد.

تبلیغات

89 min: حمله بیشتر قصد از وستهام به عنوان بون درایوهای پایین سمت چپ و برنده یک گوشه. مجموعه قطعه رسیدگی نیوکاسل با وجود Ogbonna هدر به سمت هدف است. بازدید کنندگان را به حال 16 تلاش در هدف این بعد از ظهر که نشان می دهد آنها احتمالا باید به ثمر رساند بیش از دو برابر.

87 دقیقه: دوباره Soucek باعث می شود او احساس حضور در جعبه. تندرست توپ نیست کاملا رها کردن برای چک هافبک که می فرستد یک بداهه تلاش بیش از نوار. وستهام در حال اتمام قوی تر از دو طرف به نظر می رسد.

85 min: دوست داشتنی میتینگ بازی بین Soucek و Yarmolenko اجازه می دهد تا دومی به آمار وحشی شات در پای چپ خود را از لبه جعبه. Dubravka باعث می شود یک پرواز را نجات دهد و از واکنش بوون تلاش است منحرف گسترده است. گوشه ای می آید به هیچ چیز.

تبلیغات

81 min: یکی دیگر از تلاش خوب از Soucek که حملات Yarmolenko صلیب و موفق به دریافت یک هدر در هدف. Dubravka باعث می شود یک روال ذخیره کنید, اما آن را به عنوان مثال چرا Soucek ثابت شده چنین تهدید در جعبه بیش از گذشته چند بازی.

SUBS

81 min: اندی کارول را لغو احکام صادره ی گوشت گوسفند متاسفانه اصلاح کردن جایگزین Joelinton.

79 دقیقه: West Ham نگاه محتوا برای حل و فصل یک نقطه به عنوان همه چیز ایستاده است. آنها ایستاده نیوکاسل که در حال دیکته سرعت از این بازی است. میزبان نیست دقیقا با مقدار ضرورت ،

تبلیغات

76 دقیقه: Manquillo می یابد Ritchie به سمت چپ خود و در یک موقعیت خوب برای عبور. توپ در زیر خود استانداردهای معمول هر چند مستقیما به دست Fabianski.

SUBS

75 دقیقه: Fornals که احتمالا دریافت گفتن از مویس برای بخشی خود را در نیوکاسل دوم باعث می شود راه برای Yarmolenko. او امید به تکرار عملکرد خود را از نیمکت در برابر چلسی.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.