لیورپول: تصویری نشان می دهد نزاع دسته جمعی در آنفیلد به عنوان طرفداران جشن لیگ برتر عنوان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ویدئویی به تازگی در رسانه های اجتماعی نشان دادن یک نزاع دسته جمعی در خارج از آنفیلد به لیورپول جشن طرفداران این باشگاه در لیگ برتر پیروزی در 30 سال.

بیش از 3000 مردم تبدیل شده تا در آنفیلد در لیورپول 5-3 پیروزی بر چلسی در روز چهارشنبه که در آن اردن هندرسون در نهایت برداشته لیگ برتر جایزه که باشگاه امن در پایان ماه ژوئن برای پایان دادن به سه دهه صبر کنید به تاج فارسی قهرمانان.

هزاران نفر را در آنفیلد زمانی که لیورپول مسجل عنوان چلسی پس از پیروزی بر منچستر سیتی در 25 ژوئن و حتی بیشتر معلوم شد شب بعد در مرکز شهر که در آن صحنه های ناخوشایند را دیدم آتش بازی مجموعه ای از معروف کبد ساختمان در آتش است.

جشن بازی کردن در طول coronavirus بحران و دیدم اجتماعی فاصله دستورالعمل تا حد زیادی نادیده گرفته جرقه ترس است که آن را می تواند کمک به سوخت و افزایش تعداد Covid-19 نفر در شمال-غرب - یکی از سخت ترین مناطق ضربه در انگلستان است.

به عنوان یک نتیجه, لیورپول با صدور بیانیه ای در همکاری با Merseyside پلیس شورای شهر و حامیان گروه روح Shankly اصرار طرفداران به حضور در آنفیلد هر چند بسیاری از نادیده گرفته و درخواست سفر بدون در نظر گرفتن پراکندگی که در محل قرار داده شد و توسط مقامات تا 9:30بعد از ظهر در شب جمعه.

نه نفر بودند دستگیر شده توسط پلیس برای طیف وسیعی از جرائم که شامل affray, حمله, افرادی که مست بود و نظم و مواد مخدر رانندگی.

اما تصویری پدید آمده آنلاین است که به نظر می رسد برای نشان دادن یک نزاع دسته جمعی در خارج از ورزشگاه که شامل حداقل یک دوجین مردان با قوطی و بطری پرتاب شده به عنوان پرتابه و چند مشت پرتاب می شود.

در یک مرحله یک مرد دیده می شود تلاش برای پا زدن فرد دیگری قبل از داشتن یک نوشیدنی پرتاب در چهره خود را در پاسخ.

لیورپول با صدور بیانیه ای روز پنج شنبه در اعتراض به انتشار صحنه های شاهد و در بیرون ورزشگاه که منتشر شد قبل از جنگ فیلم می آمد به نور وجود تعدادی از درخواست برای هواداران به در خانه باقی می ماند و نه جمع آوری در خیابان های اطراف آنفیلد برای سومین بار در کمتر از یک ماه.

این بیانیه را بخوانید: "لیورپول باشگاه فوتبال می خواهم برای تشکر از کسانی که در خانه مانده به جشن تیم بلند کردن تروفی شب گذشته حفاظت از خود و عزیزان خود و شهر ما از این تهدید همیشه حاضر از این بیماری همه گیر. ما اما نا امید با صحنه خارج آنفیلد در شب گذشته و که بیشتر هواداران را گوش نمی, جشن در خانه مشاوره.

"باشگاه و شهر ما شرکای Merseyside پلیس لیورپول شورای شهر و روح Shankly کار کرده اند در مرحله گذشته هشت هفته به طور مداوم تشویق هواداران برای حمایت از تیم از خانه و ما می خواهم برای تشکر از آنها را برای ادامه حمایت و همکاری خود را در صدر و در سراسر فوتبال بازگشت در پشت درهای بسته.

طرفداران درگیر شدند در یک نزاع دسته جمعی در خارج از آنفیلد به لیورپول برداشته لیگ برتر جایزه (توییتر/@thatsagoal)

"با تشکر همچنین باید به کسانی که از CleanEvent و لیورپول Streetscene خدمات که کار باور نکردنی این صبح تمیز کردن Anfield و مناطق اطراف آن.

"ما جامعه محلی است که قلب ما باشگاه و صبر و همکاری خود را به عنوان همسایگان ما و همچنین تعامل محلی ما ward, مشاوران ایمنی مشاوره و خدمات اورژانس نیز شایسته قدردانی ما.

"همانطور که ما گفته اند قبل از زمانی که آن را امن برای انجام این کار ما را جشن می گیرند تا آن زمان حفاظت از شهرستان ما اولویت است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن