لیورپول محکوم هواداران که نادیده گرفته 'جشن در خانه مشاوره به عنوان تیم برداشته لیگ برتر جایزه

لیورپول باید انتقاد آن دسته از هواداران که نادیده گرفته مشاوره به "جشن در خانه" با آمدن به خیابانها در شب جمعه

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

لیورپول باید انتقاد آن دسته از هواداران که نادیده گرفته مشاوره به "جشن در خانه" با آمدن به خیابانها در شب جمعه.

با وجود اینکه خواست Merseyside, پلیس, باشگاه فوتبال لیورپول شورای شهر و روح Shankly حامیان گروه به دور ماندن از آنفیلد در شب چهارشنبه تعداد زیادی به مبارزه طلبیده مقامات به عضویت در این جشن به عنوان لیورپول برداشته لیگ برتر جایزه وجود ندارد طرفداران اجازه داخل ورزشگاه.

نه مردم برای بازداشت شدند و هجوم پلیس به پراکندگی که به دنبال ممنوعیت طرفداران از تجمع در اطراف ورزشگاه.

در بیانیه ای لیورپول تشکر هواداران که در خانه ماند و گفت: آنها "نا امید" توسط کسانی که نمی.

این باشگاه گفت: "باشگاه فوتبال لیورپول می خواهم برای تشکر از کسانی که در خانه مانده به جشن تیم بلند کردن تروفی شب گذشته حفاظت از خود و عزیزان خود و شهر ما از این تهدید همیشه حاضر از این بیماری همه گیر. ما اما نا امید با صحنه خارج آنفیلد در شب گذشته و که بیشتر هواداران را گوش نمی, جشن در خانه مشاوره.

"باشگاه و شهر ما شرکای Merseyside پلیس لیورپول شورای شهر و روح Shankly کار کرده اند در مرحله گذشته هشت هفته به طور مداوم تشویق هواداران برای حمایت از تیم از خانه و ما می خواهم برای تشکر از آنها را برای ادامه حمایت و همکاری خود را در صدر و در سراسر فوتبال بازگشت در پشت درهای بسته.

"با تشکر همچنین باید به کسانی که از CleanEvent و لیورپول Streetscene خدمات که کار باور نکردنی این صبح تمیز کردن Anfield و مناطق اطراف آن.

"ما جامعه محلی است که قلب ما باشگاه و صبر و همکاری خود را به عنوان همسایگان ما و همچنین تعامل محلی ما ward, مشاوران ایمنی مشاوره و خدمات اورژانس نیز شایسته قدردانی ما.

"همانطور که ما گفته اند قبل از زمانی که آن را امن برای انجام این کار ما را جشن می گیرند تا آن زمان حفاظت از شهرستان ما اولویت است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن