لیورپول رئیس تام ورنر اعتماد به نفس از 'موفقیت' پس از لیگ برتر عنوان برنده

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 8 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیورپول رئیس تام ورنر معتقد است این باشگاه گرسنگی برای موفقیت کاهش نمی خواهد در پی قبل از ازدواج خود در لیگ برتر پیروز شود و امیدوار است از "یکی دیگر از دوره موفقیت پایدار".

لیورپول به پایان رسید و 30 سال صبر کنید برای تبدیل شدن به بالا پرواز قهرمانان پس از دوم قرار می گیرد, منچستر سیتی متحمل شکست چلسی در شب پنجشنبه.

آمریکا ورنر مورد ستایش قرار داد سهم Reds مدیر Jurgen Klopp در ایجاد یک ذهنیت برنده در آنفیلد.

70 سال از قبول آن دشوار خواهد بود به حفظ این فصل را "فوق العاده سطح" است اما با اعتماد به نفس خوب بار می توانید در ادامه.

"ما می خواهیم به فروختن و overdeliver. ما خواهد بود امیدوارم حصول اطمینان از یک دوره موفقیت پایدار," ورنر گفت: liverpoolfc.com وقتی پرسیده شد که در مورد این باشگاه گام های بعدی.

"رقابت شدید است و من می دانم که رقبای ما در حال کار خستگی ناپذیر برای upend ما. اما ما باید چنین استعداد در محل به عنوان Jurgen به عنوان مایکل (Edwards, ورزشی کارگردان) و این تیم در زمین است.

"یکی از چیزهایی که گیر با من در این سال بود که گرسنگی خود را برای برنده شدن است. من فکر نمی کنم که خواهد بود کاهش یافته است. آنها یک گروه از بازیکنان است.

"من چنین علاقه آنها را به عنوان افراد خاموش بشه. آنها فروتن آنها نوع آنها لذت بردن از هر شرکت دیگر. شما می توانید ببینید که در فیلم وقتی همه آنها جشن.

"این تا حد زیادی به درخواست آنها را به ماندن در این سطح فوق العاده ای است اما هدف ما این است که به ادامه بازی با این کیفیت."

شهر از دست دادن در استمفورد بریج چپ لیورپول با غیر قابل بحث 23-نقطه سرب با هفت وسایل یدکی.

صلاح یال و Firmino جشن (گتی)

این فصل فراری عنوان موفقیت می آید از یک سال پس از هدایت تیمهای لیورپول به لیگ قهرمانان ،

ورنر انباشته ستایش در مربی آلمانی اما متوقف کوتاه از قضاوت او را در کنار بزرگ مدیران لیورپول در تاریخ است.

"من لذت بردن از دانستن و یا تماشای فوتبال از (بیل) Shankly و (باب) Paisley, بنابراین من واقعا نمی خواهید به مقایسه Jurgen به مدیران قبلی گفت:" ورنر شده است که رئیس Merseyside باشگاه پس از سال 2010.

"من فقط می دانم که لیگ بسیار رقابتی و هنگامی که ما برای اولین بار درگیر شد در لیورپول بیش از 10 سال پیش ما بودند و نه حتی فکر کردن در مورد برنده شدن در لیگ.

"رویای ما بود که فقط تبدیل به چهار صفحه و آن را به لیگ قهرمانان.

Jurgen Klopp, برنده در لیگ برتر با لیورپول (گتی ایماژ)

"او فقط به ایجاد چنین فضایی در لیورپول است که وجود دارد هیچ جایگزینی جز به نفع خود. او ایجاد چنین فضایی.

"یکی از چیزهایی که من فقط شاد در مورد هر زمان که من در سازمان دیده بان این تیم است که چگونه بسیاری از بازیکنان کمک می کند.

"من هم لذت بردن از شادی خود را به خاطر من تو را دیدم یک تصویری از آنها را با هم جشن و فقط می تواند احساس رفاقت که این باشگاه است. ما این جشن به عنوان یک باشگاه است."

PA

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن