Little Mix در رسانه های اجتماعی چگونه می تواند تاثیر تصویر بدن: 'کمال هرگز نمی تواند ملاقات'

Little Mix باز کرده اند تا در مورد تاثیر رسانه های اجتماعی می تواند بر تصویر بدن و سلامت روان. در یک مصاحبه جد

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

Little Mix باز کرده اند تا در مورد تاثیر رسانه های اجتماعی می تواند بر تصویر بدن و سلامت روان.

در یک مصاحبه جدید با شب های استانداردانگلیسی گروه دختر مورد بحث چگونه رسانه های اجتماعی خوردها به نیاز به همیشه نگاه "کامل" و چگونگی تاثیر آن بر سلامت روان خود را.

"این کاملا مضر واقعا" جید زدن گفت. "وجود دارد این ثابت تلاش برای رسیدن به کمال است که هرگز واقعا ملاقات کرد پس ما چه کنیم؟! این چند سال برای همه ما به درستی احساس راحتی در پوست خود ما چون جامعه تلاش می کند تا وضعیت ما را به ما معتقدم که ما باید به دنبال یک راه خاص به منظور زیبا است که بسیار نادرست است.

"این آموزش به فاصله واقعیت چیست و چه چیزی نیست."

Perrie Edwards توافق حاکی از این است که او تلاش می کند برای جلوگیری از احساس حقارت با در نظر گرفتن زمان به دور از رسانه های اجتماعی هر از چند گاهی.

"من فکر می کنم آن را سالم به دور ماندن از Instagram در هر حال حاضر و دوباره" او گفت:. "به ویژه هنگامی که شما گیر کرده در داخل خانه شما می توانید صرف ساعت ها و ساعت پیمایش و گیر کردن این سوراخ عمیق از احساس پایین تر از افراد دیگر است.

"این عجیب نیست که چگونه شما می تواند احساس شگفت انگیز در مورد خود و سپس شما را در رسانه های اجتماعی و فقط مقایسه, مقایسه, مقایسه? و شما شروع به فکر کردن من نیستم که می خواهم!"

لی-آن Pinnock افزود: "شما فقط نیاز به یک استراحت. آن را گاهی اوقات بیش از حد نیست ؟ می توان آن را بسیار سمی و شما صادقانه نیاز به زمان را برای خودتان."

اعضای گروه همچنین صحبت در مورد قلدری سایبر و چگونه با آنها مقابله منفی از آنلاین عضو شورای نظارت مدت.

Jesy نلسون که باز در مورد مبارزه با قلدری در مستند بی بی سی یکی از عجیب و غریب در سال گذشته گفت: "آنلاین می تواند بسیار منفی در محل بنابراین من فکر می کنم برای همیشه نوع مهم است.

"کشتن آنها را با مهربانی این چیزی است که من می خواهم به انجام این کار!"

ادواردز افزود که این گروه "رشد پوست ضخیم" در طول سال اما او نگرانی در مورد تاثیر قلدری آنلاین در نسل جوان است.

"ما در اواخر 20s ما در صنعت بوده است در حالی که برای ما و در حال حاضر شما می توانید تصور کنید که چگونه یک دختر 14 ساله احساس می کند؟," او گفت:. "زمانی که آنها از مدرسه و آنها s*** آنلاین و رسانه های اجتماعی است ؟ ما رشد پوست ضخیم بنابراین ما می توانیم بیش از آن در حال حاضر, اما تصور کنید که یک bairn (اسکاتلند کلمه برای کودک) و تجربه است ؟

"هنگامی که ما جوان بودند شما می خواهم به ترک مدرسه و رفتن و بازی کردن با دوستان خود در حالی که در حال حاضر شما مدرسه را ترک کرده و در رسانه های اجتماعی. شما نمی توانید فرار از آن است."

زدن اضافه شده است که همه اعضای گروه باید با تجربه قلدری در برخی از فرم به همین دلیل است که آنها در تلاش برای گسترش یک پیام مثبت.

"به خصوص به عنوان چهار من فکر می کنم که واقعا مهم نشان می دهد که حس همبستگی به زنان دیگر," او گفت:.

یک مطالعه اخیر انجام شده توسط دانشگاه وارویک در بر داشت که رسانه های اجتماعی یک عامل کلیدی در مشکلات روحی و روانی که دختران نوجوان بیشتر احتمال دارد به خود آسیب بیش از پسران است.

صحبت از یافته های Dimitra Hartas این گزارش منجر نویسنده گفت: "رسانه های اجتماعی نیز می توانید با دختران رقابتی تر و احساس ناکافی است. آن می تواند ایجاد ایده دیگر مردم فوق العاده و یا زندگی بهتر. نیز وجود دارد که این موضوع از اوایل sexualisation از دختران و مفهوم کامل بدن است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب