خط وظیفه “برای از سرگیری فیلمبرداری’ ماه آینده

بی بی سی یک جرم و جنایت, درام, فیلم Line of Duty برنامه ای برای شروع مجدد تولید در اواخر ماه اوت با توجه به یک گزارش جدید.

سری رها شده تولید در آن فصل ششم در ماه مارس به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

منابع و جلب اعتماد به آخرین مهلت که جهان محصولات این شرکت که تولید Line of Dutyاست که با هدف به چیز رفتن دوباره از این هفته شروع اوت 24, اگر چه “چیزی است که هنوز در سنگ” در میان “مایع” وضعیت در اطراف همه گیر.

این سری است که فیلم برداری در ایرلند شمالی که به همراه بقیه از انگلستان شروع به باز داشتن وارد lockdown برای کمک به محدود کردن گسترش ویروس مرگبار است.

اما تولید راه اندازی مجدد مشروط است بر هوی و هوس همیشه در حال تغییر دولت, راهنمایی, و می تواند دوباره به تعویق افتاد اگر وجود دارد یک “موج دوم” از Covid-19 موارد است.

Line of Duty‘s خالق Jed Mercurio نشان داد ممکن است که قبل از تولید در حال postponded وجود داشته است شیوع کوچک در مجموعه ای که تحت کنترل نگه داشته با تست.

“مشکل این بود که [تست] رها شده بود توسط دولت ما به دنبال در یک وضعیت که در آن ما نمی تواند اعمال می شود که” او گفت: Andrew Marr. “هیچ کس نمی داند که چگونه این است که به آشکار شدن و ما فقط باید مطمئن شوید که همه امن است. من احساس می کنم برای بسیاری از خدمه آن را دشوار است زمانی که شما در خارج از خانه کار می کنند.”

Mercurio ادامه داد: “من می خواهم به عقب بر گردیم به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم اما این رو به زمانی که آن را بی خطر است و ما نشان می دهد که شبیه به صابون جایی که امکان آوردن واقعی موضوع تاج به داستان که در آن است که می تواند آن را کمی آسان تر برای آنها را به انطباق با آن در حالی که آن را در حال حاضر و نه در خط وظیفه‘s world.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>