'عنوان مستند برطرف کسانی که از ما با بیماری های مزمن باید پشت سر نمی شود'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 8 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Wمرغ بوریس اعلام کرد که بارها, سینما, سالن مو و هتل ها را بازگشایی از 4th جولای وجود آمد و جمعی پچ پچ در مورد اصلاح آزادی است. وجود دارد و در صورت لمس احساس تعطیلات و شب ها یک بار دیگر در رسیدن به یک جدید عادی است فقط در اطراف گوشه. در انگلستان بیش از حد محافظ برای 2.2 میلیون آسیب پذیر به پایان می رسد در 1 اوت.

آزمایشی هیجان زده صحبت از مستند پایان پیوست رسانه های اجتماعی پست های مورد هرگز مصرف روزانه ساده شادی برای اعطا شده دوباره. من کاملا نمی توانید صبر کنید برای آن روز برای آمدن بیش از حد. اما به عنوان کسی که رنج می برد از شرایط بهداشتی مزمن از جمله هاشیموتو و بیماری اندومتریوز نیز وجود دارد یک درجه عملی جدا از این مفهوم است. چرا که برای کسانی که مبتلا به بیماری های مزمن ما آگاه مادام العمر ما تجربه نیاز به گاه بسته خودمان دور می توانید همیشه نمی توان در یک جعبه هایی که این نیز بگذرد.

به عنوان دفاتر منحل در اواسط ماه مارس کار از خانه بود به طور ناگهانی این کشور طبیعی است. چیزی که افراد مبتلا به بیماری مزمن باید به طور مداوم از خواب; ما بی سابقه جهانی در شرایط ثابت کرد که از راه دور کار به طور کامل امکان پذیر است. برای کسانی که بیمار روز دستکاری حرفه را گسترده تر گزینه های انعطاف پذیر در نهایت تحقق? برخی از افراد اشاره کرده اند که شدت خستگی بدتر با رفت و آمد خود را قبل از همه گیر به طور چشمگیری بهبود یافته البته ترس از بازگشت از سفارش.

در طول این همه گیر ما شاهد یک نور افکن درخشید در بیماری های مزمن مانند قبل از هرگز. که کسانی که از قبل موجود شرایط بهداشتی و سالمندان هستند به احتمال زیاد به طور قابل توجهی تحت تاثیر Covid-19 معنی است که ما گرد هم آمده اند برای محافظت از افرادی که قبلا احساس نامرئی. Covid مربوط به پیام است که هیچ تعهد اجتماعی است که ارزش به خطر انداختن سلامت خود را برای در حال حاضر بخشی از بیماری های مزمن جعبه ابزار, و این واقعیت است که در حال حاضر در نهایت دیده می شود.

این هفته در مجلس, نماینده محافظه کار مجلس Sir David Amess خواسته رهبر مجلس در مورد کمک برای افراد مبتلا به اندومتریوز به خصوص کسانی که درمان و جراحی شده اند به تاخیر و یا لغو در طول بحران. من شاهد دست اول را ناتوان جلوه اندومتریوز علل و همدردی بسیار با مردم در نیاز فوری به حمایت. موفق از شغل های مختلف در طول بیست سالگی من با توجه به نصب بیمار روز هیچ کس در کار شنیده بود اندومتریوز. در یک نقش, پس از سقوط, امدادگران اداره مورفين قطره ای به من در حالی که من نشسته در رئیس میز. تحقیر با من باقی می ماند تا زمانی که این روز است.

در این مثال اندومتریوز مطرح شد به طور مستقیم به دلیل همه گیر به تاخیر می اندازد. اما مجلس تمرکز بر روی بیماری خوش آمدید و نه ناچیز لحظه. خرد کردن خستگی و عذاب هستند و به اندازه کافی دشوار برای مدیریت اما عدم آگاهی چیزی است که می تواند تغییر و اجتماعی adaptions بر این اساس ساخته شده است.

همان می رود برای بزرگ انگلستان مطالعه به Myalgic Encephalomyelitis (من) اعلام کرد این هفته با بررسی یک به طور گسترده ای اشتباه و ویرانگر بیماری است. صباح یکی از اثرات طولانی مدت از تاج خستگی مزمن و علائم ترک قبلا افراد سالم قادر به مدیریت ساده کارهای روزانه. من تصور می تواند باعث عفونت های ویروسی و در عین حال میزان تاثیر آن باقی مانده است underreported برجسته این مهم نیاز برای این مطالعه است.

زمانی که قرنطینه شروع کمدین میراندا هارت صحبت از به ظاهر بی پایان طبیعت این ویروس برگزاری یک آینه تا به احساسات کسانی که با بیماری های مزمن به tweeting: "و همچنین برخورد با بیماری وجود دارد که روزانه غم و اندوه را در از دست رفته در ساده ترین چیزهایی که مردم را برای اعطا. یک کافه. یک پیاده روی. یک اتوبوس سوار. Views." به عنوان میراندا فصاحت تشریح احساس شنیده می شود باعث می شود یک تفاوت عظیم که کسی به دام افتاده در زیر تلفات سنگین زندگی با یک بیماری مزمن می گیرد.

چند هفته قبل از همه گیر من در اعماق ناتوان کننده بیماری تیروئید شعله ور بود و به جست و خیز دوست خوب من است سی امین. در رختخواب دراز کشیده و درد از سر تا پا قریب به اتفاق غضب بدتر در حال حاضر demoralising زمان. در حالی که آشنا در مورد غم و اندوه از دست رفته را در یک شب سرگرم کننده در اطراف مورد علاقه من مردم نیش زده, این درخشان دوستان cocooned شده شده من با درک.

در عین حال در موارد دیگر که نجات در طرح هایی چون بدن من نمی خواهد توپ بازی من در دیدار با شماری چندان اشتیاقی نظرات. بعد از اینکه تشخیص داده خودکار ایمنی بدن بیماری هاشیموتو بیماری یک نفر پرسید: اگر من می خواهم ناشی از بیماری خودم با در نظر گرفتن بیش از حد بسیاری از مسکن ها برای اندومتریوز است. زمان دیگر کسی پیشنهاد نمی کنم مثبت فکر کردن کافی است که روزانه تصدیق یا روغن CBD می تواند به طور معجزه آسایی از بین بردن درد تنها بهبود یافته توسط مورفين. یک همکار مدرسه مادر هنگامی که نشانگر پرسید: اگر من "جمع آوری بیماری است."

بودن pedalled رفع سریع روغن مار ایده های بسیار تشویق. آن وقت محدودیت های فیزیکی کسانی که با بیماری های مزمن خواهد هر چیزی را انجام نمی شود برگزار می شود. ساده پذیرش و درک که در آن من در امروز فقط بخشی از من در جریان واقعیت خواهد بود خیلی بیشتر خوش آمدید از تلاش برای من درست و مناسب به جامعه مانند یک میخ مربع در یک سوراخ گرد.

برای مدت طولانی تهاجمی تحقیقات و تصادفی علائم باعث شرم و گناه. من می خواهم در یک چرخه معیوب عذرخواهی در مورد چیزی که نیست تقصیر من و این من مصرف می شود. مبارزه ثابت به شنیده می شود که آیا توسط متخصصان پزشکی و کارفرمایان و یا دوستان – به خرد کردن به عنوان برخورد با درد و خستگی خود را. دیگر مایل به معمولی gaslit من یاد گرفته ام که بی اندازه ارزش در دفاع از خودم.

زندگی با بیماری های مزمن معنا نیست که شما نمی خواهید به شدت فعال شرکت کنندگان. اغلب مرزهای نیاز به تنظیم شود که همیشه نمی تواند درک. اگر من تا به حال اقدام مذکور-تولد شب من در حال حاضر بدن خسته نمی شده اند قادر به گرفتن بچه ها به مدرسه و یا دیدار با هر ضرب العجل که در هفته.

در طول همه گیر coronavirus پوشش خبری و Instagram تغذیه لمس کرده اند در مبارزات روزمره مختلف شرایط بهداشتی شود. کسانی که بدون بیماری های مزمن داده شده است یک نگاه اجمالی مختصری به محدودیت های دیکته شده توسط غیرقابل کنترل سلامت شرایط. و زمانی که مستند می کند و در نهایت تبدیل شدن به یک حافظه دور این عقب افتاده تمرکز بر ما مادام العمر واقعیت نیست باید یا ناپدید می شوند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن