لیلی Reinhart عذر خواهی برای 'تن-ناشنوا' بی انتها پست در مورد Breonna تیلور: "من واقعا تا به حال نیت خوب'

لیلی Reinhart است عذر خواهی کرد بعد از استفاده از یک عکس از خودش که در آن او در انتها به منظور بالا بردن آگاهی

توسط FARDAALEFBA در 11 تیر 1399

لیلی Reinhart است عذر خواهی کرد بعد از استفاده از یک عکس از خودش که در آن او در انتها به منظور بالا بردن آگاهی در مورد Breonna تیلور.

روز دوشنبه بازیگر ارسال شده یک عکس از خودش نما در Salton Sea, یک دریاچه در کالیفرنیا با عنوان: "در حال حاضر که من سمت ادم کودن و احمق واز توجه شما Breonna تیلور قاتلان نشده اند دستگیر شده اند. خواهان عدالت است."

تیلور 26 ساله EMT زندگی در لوئیزویل کنتاکی کشته شد توسط پلیس در 13 مارس پس از مأموران وارد آپارتمان او با یک "نه-knock" حکم جستجو.

پست, است, حذف, درخواست, انتقاد از Reinhart پیروان که متهم خود را از trivialising تیلور مرگ و چرخش در سراسر کشور تقاضا برای عدالت به یک "الگوی رفتاری".

"لیلی Reinhart شروع به پریدن کرد در بیایید یک الگوی رفتاری از Breonna تیلور ارابه موسیقی راستش تعجب نیست که" یک فرد است.

یکی دیگر گفت: "که آن را من انجام می شود - عدالت برای Breonna تیلور چیزی است که به memed و لیلی Reinhart نیازهای بهتر روابط عمومی تیم. یکی از این بدیهی است که مهم تر از دیگر, اما همه از این رفته بیش از حد است."

Reinhart است پس خطاب به واکنش در توییتر که در آن او عذر خواهی کرد برای "اشتباه" و به هر کسی که او جرم است.

"من همیشه سعی کردم به استفاده از پلت فرم من برای خوب است. و صحبت کردن در مورد چیزهایی که برای من مهم است. من هم می تونم اعتراف کنم که من یک اشتباه و من ساخته شده است یک اشتباه با عنوان" 23 ساله است. "هرگز من قصد توهین به کسی و من واقعا متاسفم برای کسانی که جرم شد."

این ریوردیل بازیگر است که میزبانی گفتگو با سازندگان و فعالان در Instagram در میان تظاهرات جهانی علیه نژادپرستی و خشونت پلیس افزود: "من سعی کردم بسیار سخت به صداقت من IGTV زندگی است که من هنوز هم یادگیری و تلاش برای بهتر شود."

Reinhart به این نتیجه رسیدند او عذرخواهی تصدیق کرد که او به عنوان در آمد در سراسر به عنوان "تن-ناشنوا" با وجود داشتن نیت خوب.

"من واقعا خوب بود نیت و فکر نمی کنم آن را از طریق آن می تواند به عنوان حساس," او نوشت.

در هفته های اخیر تعداد زیادی از دیگر مشاهیر از جمله جان افسانه Lizzo, Cardi, B and Ariana Grande با استفاده از سیستم عامل خود را به اجرای عدالت برای تیلور.

همانطور که در حال حاضر فقط یکی از سه لویی ماموران پلیس درگیر در این حمله که به کشته شدن تیلور اخراج شده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن