Lil Nas X می گوید او از ترس مردم می دانند که او همجنسگرا بود اگر او بستری بودن Nicki Minaj فن

Lil Nas X باز کرده است تا در مورد اینکه چرا او وانمود او نبود پشت یک Nicki Minaj فن حساب او توضیح نمی خواهم مر

توسط FARDAALEFBA در 29 خرداد 1399

Lil Nas X باز کرده است تا در مورد اینکه چرا او وانمود او نبود پشت یک Nicki Minaj فن حساب او توضیح نمی خواهم مردم بدانند که او همجنسگرا بود.

روز چهارشنبه شهر جاده خواننده شروع یک گفتگو با Minaj در توییتر که در آن او از او خواست به همکاری در یک آهنگ با او.

"من این آهنگ من می خواهم شما و تعجب بود..." 21 ساله و نوشت: در کنار یک الگوی رفتاری است که گفت: "من پیشنهاد کنید."

در پاسخ به صدای جیر جیر یک فن از Minaj است که اشاره به خود را به عنوان Barbs پرسید چرا Lil Nas X قبلا محروم بودن از طرفداران خواننده های رپ - و به همین دلیل او تا به حال رد کرده است که او در حساب توییتر @NasMaraj که او مربوط به سال گذشته است.

"چطور شما هرگز ادعا کرد او هنگامی که مردم خواسته اگر شما یک آکواریوم? همه ما می دانستیم که شما بودند" فن نوشته ظاهر می شود برای اشاره به این گزارش که Lil Nas X بود پشت فن حساب.

"من نمی خواهم مردم بدانند که من گی, tbh," Lil Nas X پاسخ داد.

در یکی دیگر از پاسخ به یک پیرو چه کسی نوشت که "یک بارب شما را ندارد گی" به پانینی رپر توضیح داد که در زمان او نگران بود در مورد او چگونه خواهد بود درک شده توسط صنعت موسیقی.

"آن نیست اما مردم به فرض اگر شما تا به حال یک کل صفحه فن اختصاص داده شده به Nicki شما می گی" Lil Nas X پاسخ داد. "و رپ/صنعت موسیقی نیست دقیقا ساخته شده و یا پذیرش از مردان است."

قبلا Lil Nas X گفته بود گزارش می دهد که او در پشت فن حساب شد "ناامید کننده".

"آن را مانند یک سوء تفاهم بزرگ و نه یکی که من حتی می خواهم به من بدهید چرا که من هرگز قرار دادن کسی را به عنوان چهره حرفه ای من," او گفت: NPR. "بنابراین من حتی نمی صحبت می کنند در آن. من فقط نمی حتی آن را تصدیق واقعا. من می دانم که حتی بیشتر از چیزهایی هستند که ساخته شده و آنها در حال رفتن به خارج وجود دارد. این ناامید کننده است که یک وبلاگ ارسال خواهد شد چیزی بدون من صحبت کردن در مورد آن, اما منظور من آن اتفاق می افتد."

چهارشنبه ارز باعث Minaj برای پاسخ به Lil Nas X و تبریک برای استقبال از هویت خود را.

"این یک بیت از یک نیش هنگامی که شما محروم بودن خاردار, اما من درک می کنم" این فوق العاده باس خواننده نوشت: در یک صدای جیر جیر به Lil Nas X. "تبریک ساختمان اعتماد به نفس خود را به شما صحبت می کنند حقیقت است."

Lil Nas X پاسخ داد: "سخاوتمندانه, ملکه, من شما را دوست دارم. و من متاسفم من که در یک زمان که در آن شما در حال حاضر در حال گرفتن بسیار ارابه موسیقی نفرت. من احساس بسیار بد امید شما نمی بینید من انکار.

"من فقط از مردم می ترسند پیدا کردن در مورد من و از دست دادن همه چیز قبل از من حتی یک فرصت است."

خواننده را پذیرش می آید پس از او اعلام کرد که او همجنسگرا بود در توییتر در ماه ژوئن 2019.

از آن پس Lil Nas X به صحبت علنی در مورد تصمیم خود برای بیرون آمدن توضیح در ماه ژانویه در مصاحبه با تنوع است که آن را پس از او و پدرش نزدیک تر است.

"ما نزدیک تر می شوند" او گفت: خروجی. "منظورم این است که به خصوص در حال حاضر به دلیل نیازی نیست که من چیزی برای پنهان کردن. این یک شوک برای او. آن را هنوز آغاز فاز. من راحت آوردن یک پسر در اطراف نشده است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب