لستر مقابل چلسی زنده: نتیجه و واکنش از جام حذفی یک چهارم نهایی امروز

از پسران به مردان به جام حذفی نیمه نهایی. فرانک لمپارد آورده خاموش سه نفر از بچه ها خود را برای سه نفر از ارشد

توسط FARDAALEFBA در 9 تیر 1399

از پسران به مردان به جام حذفی نیمه نهایی. فرانک لمپارد آورده خاموش سه نفر از بچه ها خود را برای سه نفر از ارشد خود را بازیکن – از جمله بازی برنده Ross Barkley – و در نتیجه به ارمغان آورد چلسی به ومبلی در حالی که دوباره نشان لستر سیتی چقدر دور پسر بزرگ آنها هستند.

لمپارد تیمش در خط برای یک پایان خوب برای این فصل و شاید حتی یک نقطه عطفی برای اولین بار جایزه از این رژیم است. لستر در حال شدت باد ،

برندان راجرز طرف فقط نمی تواند زندگی می کنند با چلسی پس از تغییرات ساخته شد و در حال حاضر نیاز مبرم به یک تغییر و تحول خود را دارند. بدیهی است که آنها اهداف بزرگتر از جام حذفی اما چه شد پس مشکل برای آنها در مورد این 1-0 شکست خانگی شد, چگونه آن را همچنان خود را افتضاح فرم نظر از نتایج و اهداف و صحبت می کند به سمت یک اسلاید است که ممکن است در عین حال هزینه آنها را در یک محل در چهار صفحه و لیگ قهرمانان.

چلسی در ضمن به آنها نشان داد که چگونه شما را شارژ و شانس. لمپارد عمل قاطعانه به مسافت خاموش بیلی گیلمور Reece و جیمز میسون کوه در دو نیمه با یکی از جایگزینهای – Barkley – ادعا غنی سزاوار هدف است.

این رفع می رود در کنار صرف دو برد از 10 در لیگ برتر برای لستر و چهار شاهد در هشت بازی گذشته.

Ross Barkley جشن پس از به ثمر چلسی برنده (گتی)

اگر همیشه یک حس است که لستر شد بیش از انجام تا پس از آن که آنها در نهایت رفتن به سطح که هنوز به توضیح نمی دهد چگونه underwhelming آنها اخیرا رفتن به جلو. آن را به عنوان اگر آنها از دست رفته خود را به ذوق خود هشیاری است.

این شخصیت توسط Vardy. لستر فرم به عنوان یک تیم تقریبا به طور کامل راستا با فرم خود را به عنوان یک مهاجم است. این تملق بازی نشان می دهد که وجود دارد کمی بیشتر به این از او دیگر به پایان رساندن خود حرکت می کند اما تفاوت در این است که خوب قابل توجه است.

فقط به عنوان آنها از بین رفته اند قرار است عنوان رقبا به یک سمت در حال حاضر حلق آویز بر روی چهار صفحه او رفته است از یکی از لیگ برتر را پرکار ترین نمرات را به یکی از مهمترین و بی بند و بار. در مجموع 16 در 16 در لیگ تبدیل شده است و تنها سه در 15 در تمام مسابقات.

تفاوت به نظر می رسید به طور خلاصه در یک تماس زمانی که او در نهایت از طریق قرار دادن درست قبل از نیمه وقت. به جای به شدت خود را در هدف عنوان شده بود مورد برای نیم فصل Vardy در زمان لمس است که او را کشیده گسترده است. او مجبور شد به ربودن در فرصتی قرار داده و آن را گسترده که در آن شما یک بار می تواند تصور او اسپیرینگ آن را به گوشه.

جیمی Vardy مجسم لستر اخیر رکود (گتی)

این بود همه خسته کننده تر برای لستر پس از آنها تا به حال به وضوح بهتر از این بازی که در آن نقطه به عنوان نشان داده شده توسط لمپارد سه گانه نیمه وقت تعویض. همه بچه ها – گیلمور و میسون کوه – قلاب شد برای Barkley, Mateo Kovacic و کسر Azpilicueta.

چلسی بلافاصله دوباره تأکید کرد خود را با کیفیت و قدرت. آنها در حال حاضر شروع به بارها و بارها پانچ سوراخ در لستر ساختار قبل از Barkley برش از طریق آنها. هدف این بود که خیلی ظریف هنگامی که آن آمد. Willian بنابراین هوشمندانه هایی از آن در, برای Barkley فقط به راهنمای آن گذشته Schmeichel.

راجرز مجبور به کار کردن که چگونه به تغییر وضعیت اما عنوان شده است این پرونده در لیگ برتر آن هم از نوع فقط stagnantly ماند به عنوان آن را برای لستر. آن را احساس به عنوان اگر آنها کمی بیش از حد برنامه ریزی شده به یک راه بازی در حال حاضر و نیاز به تنوع بیشتر به آن است.

عدم وجود James Donald خواهد بود اشاره کرد و به اینجا اما به طور کلی آن را عدم وجود Ricardo Pereira که به خصوص آنها تاثیر می گذارد. او ارائه می دهد مانند رانندگی به این سمت است که اجازه می دهد تا آنها را به شکستن خطوط خیلی بیشتر به راحتی. بدون او آنها است که کمی بیشتر منفعل است.

که از همه برجسته تر در برابر چلسی در نیمه دوم تغییرات. لمپارد به طور ناگهانی به حال دونده – و به خصوص Barkley, مسیحی, Pulisic و روبن لوفتوس-گونه – که از همه جا.

آنها در حال حاضر رفتن به ومبلی به عنوان یک نتیجه. لستر تا به حال چیزی در پاسخ. خود را به حلم در مقابل چنین به لمپارد شجاعت. تصمیم بزرگ و بزرگ دیگری گام.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب