لستر: برندان راجرز جونگ توسط جیمی Vardy هدف خشکسالی در میان روباه’ رکود

جیمی Vardy هدف خشکسالی است نه علت نگرانی برای منچستر سیتی, رئیس, Brendan Rodgers.

33 سال است به ثمر رساند پس از راه اندازی مجدد خود تنها اهداف 2020 آمد و در مسابقه نهایی قبل از این مستند در روباه 4-0 صفحه اصلی پیروزی در برابر استون ویلا.

آن دو در زمان Vardy به 99 لیگ برتر اهداف و با وجود بی ثمر اجرای او باقی مانده تقسیم مشترک-بهترین گلزن در 19 اهداف در کنار آرسنال اتلتیک بیلبائو.

Vardy کارهایی املا به نظر می رسد انعکاس لستر اخیر شکل روباه در عین حال به نفع خود از فوتبال از سر گرفته شد.

پرسید که آیا او نگران راجرز گفت: “من فکر می کنم جیمی ثابت شده است و از آنجایی که من آمد در اینجا او شده است یک نفس هوای تازه.

جیمی Vardy مجسم لستر اخیر رکود (گتی )

“استعداد خود را و هدف خود را به ثمر رساند توانایی بوده است سمت راست وجود دارد برای کل دوره من در اینجا بوده است. من فکر می کنم زمانی که او می شود فرصت های او را به آنها و من فکر می کنم بیش از این دوره از این بازی او تا به حال بسیاری از.

“من صحبت کردن در مورد راه هایی که ما می توانیم او شانس بیشتری چون در مورد این تیم پس ما باید به دنبال حمله به این بازی. من تشویق به خرید نیمه دوم در اورتون به عنوان ما تا به حال بیشتر از اعداد وجود دارد به نمره و هنگامی که ما آن بدیهی است که کمک می کند تا او را به عنوان به خوبی.

“من هیچ نگرانی در مورد جیمی. او یک مهاجم سطح بالا و گاهی اوقات این نقاط عطف زمانی که آنها هستند بنابراین می توانید که کمی طولانی تر برای رسیدن به, اما او هنوز هم مانند یک کاتالیزور برای ما و یک بازیکن بسیار مهم برای ما است.”

راجرز اصرار دارد او تا به حال هرگز هر گونه رزرو در مورد لستر بازی برابر کریستال پالاس پیش رفتن در روز شنبه با وجود میدلندز شهرستان با داشتن مستند اقدامات re-تحمیل کرده است.

لستر شد موضوع اولین محلی مستند در انگلستان در روز دوشنبه پس از افزایش Covid-19 موارد است. غیر ضروری مغازه ها بسته بودند از روز سه شنبه پس از موارد در این شهرستان اختصاص 10 درصد از همه در سراسر کشور آزمون مثبت طی هفته گذشته.

این باشگاه صحبت کرد و با مقامات محلی خود ایمنی گروه مشاوره و لیگ برتر پس از دولت را اعلام و همه طرف ها راضی بودند که این پروتکل در محل خواهد مطرح نیست در معرض خطر بیشتری برای باشگاه پرسنل بازدید از تیم ها یا جوامع اطراف است.

پرسید: اگر او تا به حال هر گونه رزرو راجرز گفت: “هیچ کدام در همه. ما در یک حباب در اینجا از نظر ما مرکز آموزش و بدیهی است که بازی های ما به طور منظم تست شده بنابراین هیچ چیز واقعا تغییر کرده است.

“آن را به ارزش اشاره به این که شده است وجود دارد یک تفاوت قابل توجه در اینجا در لستر از مستند تمدید شد و این اعتبار به مردم لستر و شهرستان ها انجام می دهند همه چیز آنها احتمالا می تواند به پایبندی به آنچه دولت خواسته است.

“اما در فوتبال ما ما در یک حباب به من می گویند و هیچ نگرانی.”

James Donald است شک برای بازی کاخ پس از هافبک تشدید هیپ مشکل در بازگشت خود را از آسیب در اورتون در شب چهارشنبه.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>