10 بهترین واقعی جرم و جنایت مستند از کثیف غنی به اعتراف قاتل

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 30 خرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تیاو در دنیای واقعی-جرم مستند است متفاوت یکی است. هنگامی که شما حرکت می کند فراتر از مظنونین از جمله ساخت یک قاتل, این ادم که بدشانسی میاوردو پرونده عدنان سیدمی توان آن را سخت برای تعیین که در میان ده ها تن از ارائه های موجود برای جریان ارزش ساعت از مشاهده.

هنوز هم وجود دارد مقدار موجود در این گنجینه ای از محتوا است. واقعی-جرم مستند که سمت راست انجام می شود بیان می تواند به ما اطلاعات مهم در مورد سیستم عدالت در سراسر جهان تحقیقات جنایی و همچنین خشونت و پیامدهای آن.

ما گرد تا 10 درست-جرم مستند که تیک این جعبه. برخی از آنها عبارتند اخیر در حالی که دیگران منتشر شد چند سال پیش و کمک به شکل گیری درست-جرم سبک به عنوان ما امروز می شناسیم.

1. که به کشته شدن کمی Grégory? – Netflix بکشد ایالات متحده و انگلستان

این پنج قسمت سری منتشر شده در نوامبر سال 2019 اسناد سال 1984 قتل چهار ساله Grégory Villemin نزدیکی Docelles فرانسه و همچنین پیچیده بررسی است که به دنبال. آن را کامل و عمیق شیرجه رفتن به یک فرانسه بدنام ترین سرد مواردی که در ادامه به امد و شد زیاد به این روز است.

2. قتل ها به Mercy: این Cyntoia قهوه ای داستان – Netflix بکشد ایالات متحده و انگلستان

Cyntoia قهوه ای از زندان آزاد شد در ماه اوت سال 2019 پس از دریافت حمایت از افراد مشهور مانند Kim Kardashian West, ریحانا, LeBron James, Cara Delevingne و Snoop Dogg. او محکوم به زندگی پشت میله های زندان به جرم قتل مردی که به اتوبوس بازگشت زمانی که او 16. قتل به رحمتمنتشر شده در ماه آوریل سال 2020 تواریخ پیشنهاد او برای بخشش.

3. جفری اپستاین: Filthy Rich – Netflix بکشد ایالات متحده و انگلستان

بر اساس 2016 کتابی به همین نام توسط جیمز پترسون (یکی از جفری اپستین همسایگان در پالم بیچ فلوریدا), کثیف غنی است یک جارو نگاه اپستاین مورد که تقویت صدای قربانیان. آن را فراهم می کند جامع حساب از اتهامات مواجه شده اپستاین در زمان مرگ او در حالی که همچنین بررسی سرمایه خود را در یک تصویر گسترده تر از ثروت و قدرت است.

4. اعتراف قاتل – Netflix بکشد ایالات متحده و انگلستان

آنچه اتفاق افتاده است زمانی که یک مرد با اعتراف به صدها قتل تنها برای تناقضات شروع به ظاهر شدن در داستان های خود را? این پنج قسمت برای شبکه تلویزیونی منتشر شده در دسامبر 2019, یک, قانع, بررسی اعترافات دروغین و عواقب خود را.

5. من دوست دارم شما در حال حاضر می میرند – HBO آمریکا/آمازون نخست در انگلستان

میشل کارتر بود که به جرم قتل نفس غیر ارادی در سال 2017 در ارتباط با مرگ 18 ساله, دوست پسر, کنراد Roy III. کارتر سپس 17 متهم شد و باعث روی مرگ با ارسال او متون اصرار او را به خودکشی میزنند. پس از شفاعت نه گناه او را محکوم به 15 سال پشت میله های زندان و در ماه ژانویه منتشر شد 2020 برای خوب رفتار. من شما را دوست دارم در حال حاضر مرگ به دنبال بررسی این پرونده در یک چند وجهی راه, سوال, روایت مطرح شده توسط دادستان است.

6. به سرقت رفته دختران: ربوده شده توسط بوکوحرام – HBO

بازگشت در سال 2014 اظهاراتش ربوده 276 نیجریه مدرسه دختران در Chibok شمال نیجریه است. به سرقت رفته دخترانمنتشر شده در سال 2018 ویژگی های برخی از بازماندگان مستند وقت خود را در اسارت و همچنین ورود مجدد به جامعه است.

7. چیزی اشتباه وجود دارد با عمه دایان – HBO آمریکا/آسمان در انگلستان

این 2011 مستند مراکز در اطراف 2009 Taconic State Parkway تصادف که طی 36 سال دایان Schuler سوار 1.7 کیلومتر در جهت اشتباه در نیویورک بزرگراه کشتن خودش او پدر سه برادرزاده و سه نفر در یک دوزند SUV. هیچ اتهامات جنایی واصل شد در مورد "دایان Schuler همانطور که می دانید در تصادف جان باختند و اتهامات با درگذشت او" دادستان منطقه جنت DiFiore گفت: در آن زمان. سفید آن را شامل نمی شود تحقیقات جنایی چیزی اشتباه وجود دارد با عمه دایان است که شایسته بررسی فاجعه و پیامدهای آن.

8. مخترع: برای خون در دره سیلیکون – HBO آمریکا/آمازون نخست در انگلستان

وجود دارد چیزی است که بی وقفه جذاب در مورد Theranos حماسه که دیدم خون-تست راه اندازی بودن به ارزش بیش از $10bn قبل از فرو ریختن پس از 2015 وال استریت ژورنال بررسی برخوردی خشن روبرو سوراخ در این شرکت موفق روایت است. مدیر عامل الیزابت هلمز است که برنامه ریزی شده به صورت کیفری اتهام تقلب بعد از این سال بنابراین در حال حاضر زمان به شیرجه رفتن به مخترع اگر شما نادیده گرفته شده آن را در زمان خود 2019 انتشار.

9. Ted Bundy: سقوط یک قاتل – آمازون نخست تصویری آمریکا و انگلستان

منتشر شده در ژانویه سال 2020 سقوط یک قاتل ویژگی های برجسته مصاحبه با الیزابت کندال, Ted Bundy دوست دختر سابق و دخترش مولی که یک بار در نظر گرفته او را به عنوان یک پدر ، این مستند به دنبال بازگو روی باندی داستان از طریق لنز از زندگی او در زمان تهدید و یا برای همیشه لطفا برای تغییر. این سهم ارزشمند به باندی درست-جرم subgenre – شاید تنها کسی بود که هنوز هم مورد نیاز در سال 2020 است.

10. Paradise Lost: The Child Murders at Robin Hood Hills – HBO آمریکا/آسمان در انگلستان

منتشر شده در سال 1996 بهشت از دست داده بود یک پیشرو در مدرن درست-crime ژانر است. این مستند اولین قسمت از یک سه گانه با تمرکز بر سه جوان (Damien Echols, جسی Misskelley Jr, Jason Baldwin) متهم و محکوم به یک سه گانه کودک, قتل با وجود فقدان شواهد. آن را به ارزش تماشای تمام سه قسط به دنبال قانونی خود سفر از آنچه شده است به طور گسترده ای به عنوان خود را غیر قانونی و محکومیت تمام راه را برای آزادی آنها تحت یک الفرد درخواست در ماه اوت 2011.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب