لیدز یونایتد رسیده لیگ برتر 'base camp' اما مناظر در اروپا می گوید: Angus کینر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیدز یونایتد را تنها به 'کمپ' پس از تامین امنیت ارتقاء به لیگ برتر و چشم انداز خود را برای بازگشت به لیگ قهرمانان در فصل آینده, مدیر اجرایی, Angus کینر گفته است.

لیدز ترویج بودند به لیگ برتر در روز جمعه پس از دوم قرار West Bromwich Albion را در دست Huddersfield Town قبل از تایید به عنوان قهرمانان با Brentford را با شکست استوک سیتی در روز شنبه.

لیدز بازی فوتبال اروپا برای پنج فصل متوالی بین سال های 1998 و 2003 و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در سال 2001. کینر که منصوب شد در سال 2017, معتقد است این باشگاه باید تلاش کنیم به آمار کسانی که در ارتفاعات یک بار دیگر.

"در حالی که ما در حال جشن گرفتن در حالی که همه ما بسیار هیجان زده ایم به جایی که تعلق داریم. واقعا این کمپ برای لیدز" کینر گفت.

"در حال حاضر آن را می شود واقعا در مورد ساختمان و مطمئن شوید که بیش از چند سال آینده ما شروع به رقابت در سطح لیدز باید رقابت خواهند پرداخت که در نهایت بالا شش.

"لیدز باید یک لیگ برتر تیم. رک و راست لیدز باید نهایی لیگ قهرمانان اروپا تیم و این چشم انداز است."

سه بار به زبان انگلیسی در لیگ لیدز شد و سقوط از لیگ برتر در سال 2004 و تلاش برای رقابت برای ارتقاء تا رسیدن Marcelo Bielsa در سال 2018 است.

Bielsa قرارداد است که با توجه به پایان می رسد در پایان فصل اما کینر معتقد سابق آرژانتین و مربی است که برای مسافت های طولانی.

"او یک نقد و بررسی, او می داند که جهت او می خواهد به باشگاه در" لیدز رئیس گفت.

"چالش با Marcelo است نیت خود را همیشه یک بیت از یک رمز و راز...فکر می کنم او در عشق با کاهش یافته است. من فکر می کنم او به آن متعهد است."

(گتی)

مهاجم Patrick Bamford گفت: این باشگاه با پيشرفت تا به حال نه به طور کامل غرق در عین حال در حالی که کاپیتان لیام کوپر مورد ستایش قرار داد خود تیمی مثال زدنی را برای اجرای برنامه در طول فصل.

"مردم گفته اند که ما در حال رفتن به پایین در تاریخ برای آنچه که ما انجام داده ایم اما شب گذشته بود و احتمالا تنها یک بخش کوچک از جشن" Bamford گفت.

"من کاملا خوشحال این باشگاه شده است در افسردگی برای 16 سال و به بخشی از این باشگاه و این گروه از بازیکنان در صادقانه باور نکردنی" کوپر گفت.

ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب