ترک دست sanitiser در اتومبیل در آب و هوای گرم می تواند باعث آتش سوزی, بیمه خدمات درمانی هشدار

بر اساس الکل دست sanitisers می تواند باعث آتش سوزی اگر در سمت چپ خودرو در آب و هوای گرم اگر آنها در تماس با یک

توسط FARDAALEFBA در 5 تیر 1399

بر اساس الکل دست sanitisers می تواند باعث آتش سوزی اگر در سمت چپ خودرو در آب و هوای گرم اگر آنها در تماس با یک جرقه بیمه خدمات درمانی هشدار داده است.

اخیرا گزارش شده که آب و هوا انتظار می رود که برای رفت و برگشت در سراسر بریتانیا در این هفته با درجه حرارت بیش از 30C در برخی از مناطق.

به عنوان اعضای عمومی سرمایه گذاری در خارج از خانواده خود را به لذت بردن از آفتاب, آنها ممکن است تصمیم به ترک دست sanitiser در اتومبیل های خود را به عنوان یک یادآوری برای حفظ بهداشت خوب شیوه در میان همه گیر.

اما آنها هشدار داده شده است که انجام این کار می تواند بسیار خطرناک است ،

در یک هشدار صادر شده توسط بیمه خدمات درمانی خدمات املاک و مشترک در آتش صنعت ارتباط سایت آن توضیح داد که این سازمان دریافت کرده است "تعدادی از گزارش های از دست sanitiser بودن علت آتش سوزی که در سمت چپ وسایل نقلیه در آب و انگلستان در حال حاضر تجربه".

"الکل دست sanitiser در حال تبدیل شدن گرم می شود و در نتیجه قابل اشتعال بخارات منتشر شده" هشدار گفت.

"این بخارات در حال رسیدن به خود "flashpoint" و سپس آتش در هوای معمولی شرایط تنظیم آتش به اشتعال قطعات داخل خودرو ،

این هشدار شامل یک تصویر از یک خودرو که آسیب دیده است و پس از آتش سوزی ناشی از الکل-بر اساس دست sanitiser.

آن را نیز برجسته گرافیک نشان می دهد که زمانی که دمای 25C خارج از درجه حرارت داخل اتومبیل می تواند رسیدن به 55C.

در پی بیانیه ارائه شده به مستقلیک بیمه خدمات درمانی خدمات املاک سخنگوی توضیح داد که در پایان ممکن است آن را دریافت اعلامیه از افسران ایمنی در اتحادیه صدایی "که مطرح شده در گزارش های رسانه ها از ما آتش مقامات که دست sanitisers بودند ابتلا به آتش در وسایل نقلیه".

این سخنگو اظهار داشت که به عنوان بخشی از سازمان Covid-19 استراتژیک همه گیر برنامه "NHSPS به دست آورد تا سطح قابل توجهی از دست sanitisers به نگه داشتن خط مقدم ما مهندسین امن".

"در پاسخ به این اطلاع رسانی ما دریافت, سلامت و ایمنی تیم به صدور یک پیام داخلی برای برجسته کردن خطرات بالقوه در ارتباط با دست sanitisers در وسایل نقلیه" گفتند.

"این است که در حال حاضر ما درک خطرات مرتبط با دست sanitisers در وسایل نقلیه آشکار می شوند که در تماس با یک جرقه."

در اولیه آن هشدار بیمه خدمات درمانی خدمات املاک توصیه از بین بردن همه بر اساس الکل دست sanitiser محصولات از وسایل نقلیه "زمانی که آنها را اشغال نمی کند" و افزود: "آیا ترک دست sanitiser در وسایل نقلیه مراقبت".

این سازمان برای ارائه رسمی هشدار به خود را در خط مقدم تیم "برای روشن شدن این وضعیت" خود را سخنگوی گفت.

این شرکت همچنین با تاکید بر اهمیت به طور منظم به شستن دست های خود را آرزو آب و صابون به عنوان "بهداشت دست یکی از موثر ترین روش ها برای جلوگیری از گسترش Covid-19 زیر تماس غیر مستقیم" از جمله با لمس کردن سطوح آلوده و اشیاء.

کارشناسان در تگزاس به تازگی هشدار داد در برابر ترک دست sanitiser در وسایل نقلیه در یک روز گرم و گفت: این می تواند منجر به انفجار است.

در یک Facebook پست که شامل یک عکس از یک ذوب خودرو درب غربی دریاچه آتش مستقیم اظهار داشت: "نگه داشتن آن را در ماشین خود را در آب و افشای آن را به خورشید باعث بزرگنمایی از طریق نور و به خصوص اینکه در کنار شعله باز در حالی که سیگار کشیدن در وسایل نقلیه و یا کباب در حالی که با بهره گیری از این آخر هفته می تواند به فاجعه منجر شود."

مقامات امنیتی میگویند که ترک sanitising محصولات در محیط گرم برای یک دوره طولانی از زمان می تواند به کاهش خود الکل و آنها را کمتر موثر است.

آخرین مطالب