Lea Michele به نام 'نفرت' و 'تحت عنوان' سابق برادوی شرکت ستاره

سابق شرکت ستاره از لیا میشل به صحبت کردن در انتقاد از خوشحالی ستاره. Craig Ramsay, the Broadway بازیگر که co-س

توسط FARDAALEFBA در 15 تیر 1399

سابق شرکت ستاره از لیا میشل به صحبت کردن در انتقاد از خوشحالی ستاره.

Craig Ramsay, the Broadway بازیگر که co-ستاره دار با میشل در نقب زن در سقف در اوایل 2000s توصیف میشل به عنوان یک "نفرت انسان".

صحبت کردن در پشت طناب مخملی با دیوید Yontef پادکست رمزی همچنین ادعا کرد که میشل بود: "یکی از مهمترین و تحت عنوان "مردم" او تا کنون ملاقات کرد.

"من فقط نمی خواهم به شنیدن Lea Michele نام در این مصاحبه در همه," او گفت:. "من فکر می کنم او یک نفرت وحشتناک انسان است."

"من فکر می کنم او از دست داده است با واقعیت," او اضافه شده است.

رمزی ادعا شده اند و در اتاق زمانی که میشل گفته شد او شده بود بازیگران در رایان مورفی آمار موسیقی مجموعه تلویزیونی گفت که "او برخوردار بود با این".

این بازیگر یکی از چند نفر که به تازگی مورد انتقاد میشل ابتدا با خوشحالی بازیگر سامانتا افزار که ادعا کرد که لی "ساخته شده زندگی او یک زندگی جهنمی".

پس از وره بیانیه عمومی ساخته شده بود میشل منتشر شد بیانیه ای در مورد رفتار او در Instagram, نوشتن: "این که آیا آن موقعیت ممتاز و چشم انداز است که باعث شد من به عنوان حساس و یا نامناسب در زمان و یا اینکه آیا آن را فقط به من نارسی و من فقط بی ارزش بودن دشوار است من عذر خواهی برای من رفتار و برای هر درد که من ایجاد می شود."

Trans مدل پلاستیکی شهید نیز به تازگی گفته است که میشل ساخته شده او را احساس می کنم مثل یک "سیرک عجایب" در حالی که او در حال انتقال.

مستقل در تماس است میشل تکرار برای نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب