Lana Del Rey اعلام تاریخ انتشار برای کتاب شعر و کلمه صحبت آلبوم

Lana Del Rey خواهد شد انتشار یک کتاب از شعر و همراه آن کلمه صحبت آلبوم – مجموعه موسیقی های مکرر او همکار Jack

توسط FARDAALEFBA در 20 تیر 1399

Lana Del Rey خواهد شد انتشار یک کتاب از شعر و همراه آن کلمه صحبت آلبوم – مجموعه موسیقی های مکرر او همکار Jack Antonoff – در اواخر این ماه.

بنفش خم به عقب بیش از چمن است که برنامه ریزی شده برای انتشار در 28 جولای آن اعلام شده است. گالینگور و کتاب های شعر کتاب خواهد آمد و در 29 سپتامبر با سی و وینیل حمل و نقل در 2 اکتبر.

پروژه اعلام شد Del Rey در ماه دسامبر سال گذشته است. او گفت که نیمی از درآمد حاصل از کتاب و آلبوم را "به نفع بومیان آمریکا سازمان در سراسر کشور".

در اوایل این هفته, Del Rey نشان داد او حمایت Najavo پروژه آب و پول برای کتاب پیشرفت را به "متفاوت آمریکایی های بومی پروژه های".

"ناواهو پروژه آب دارای یک هدف جمع آوری کمک های مردمی از $1,035,000 برای سال 2020 را در حال اجرا آب و انرژی خورشیدی به 230 خانواده" Del Rey نوشت. "ما قصد داریم در تحقق این هدف در 4 هفته بعد آن را به میلیون دلار / علامت گذاری می کنیم و با سفر در سراسر نیومکزیکو و آریزونا و یوتا به سلام و مطمئن شوید که آن را انجام می شود."

دل ری را آخرین آلبوم خود نورمن F***ing راکول منتشر شد در سال گذشته و دریافت نامزدی برای آلبوم سال در سال 2020 جوایز گرمی.

یک Instagram پست اعلام آلبوم بعدی او بود که موضوع اختلاف که او در دفاع از شعر او گفت: تا به حال مورد انتقاد بوده است برای اینکه در مورد زنان با "گاهی اوقات تسلیم یا منفعل نقش" در روابط است.

دل ری در مقایسه با او چگونه درمان می شود توسط صنعت موسیقی در مقایسه با هنرمندان از جمله بیانسه, Ariana Grande, Cardi, B, Kehlani, Nicki Minaj و دوجا گربه زنان او گفت: تا به حال به دست آورد تعداد آنهایی که "با آهنگ مورد در حال سکسی, پوشیدن, بدون, لباس, f***ing فریب و غیره".

"من خسته ام زن نویسندگان و alt خوانندگان و گفت که من glamorise سوء استفاده زمانی که در واقعیت من فقط پر زرق و برق شخص آواز در مورد واقعیت آنچه همه ما در حال حاضر شاهد هستند بسیار شایع عاطفی روابط سوء استفاده در سراسر جهان," او نوشت.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن