خانم هیل در پاسخ به ادعای عنکبوت سنجاق سینه فرسوده در تمدید حکم تا به حال یک پیام پنهان'

خانم هیل در پاسخ به ادعای عنکبوت سنجاق سینه او برای تمدید حکم در سپتامبر سال گذشته با مته سوراخ یک معنی پنهان

توسط FARDAALEFBA در 17 تیر 1399

خانم هیل در پاسخ به ادعای عنکبوت سنجاق سینه او برای تمدید حکم در سپتامبر سال گذشته با مته سوراخ یک معنی پنهان بیان کرد که او "تا به حال متوجه" مردم فرض و لوازم جانبی نمادین بود.

در روز سه شنبه 24 سپتامبر 2019 دیوان عالی کشور حکم داد که بوریس جانسون تصمیم به prorogue مجلس که ماه شده بود "غیر قانونی".

11 قضات دادگاه ساخته شده است که این تصمیم به اتفاق آرا منجر شد توسط دیوان عالی کشور رئیس جمهور برندا Marjorie هیل بارونس حال ریچموند.

به عنوان بانوی حال تحویل او حکم چند کاربران رسانه های اجتماعی آغاز شد گمانه زنی در مورد اینکه آیا او تا به حال انتخاب کرده اند به پوشیدن یک عنکبوت بزرگ سنجاق سینه روی شانه راست برای انتقال یک پیام رمزی در مورد احساسات خود را در مورد نخست وزیر.

Anne Louise اوری یک نویسنده و هنر مورخ ابراز اعتقاد به این که سنجاق سینه شد نمادی از "وب سایت درهم" از تمدید حکم در حالی که دیگران فکر آن را یک بیانیه فمینیستی, نمایندگی الهه Neith بود که پرستش در مصر باستان است.

برخی نیز theorised که عنکبوت بر روی سنجاق سینه شد و نماینده ای از تطبیق آن زمان نخست وزیر ایرلند لئو Varadkar ساخته شده بود به سمت جانسون در مورد آتنا "الهه حکمت و صنایع دستی" و هرکول.

10 ماه بعد بارونس را توضیح داد او استدلال پشت پوشیدن خاص که سنجاق سینه در بعد گفت که او "نبود به هر نوع پیام پنهان".

"من یک سیاستمدار بنابراین من بازی نمی کند و هر قسمت را در سیاست" 75 ساله گفت: نگهبان.

"اگر من تا به حال متوجه برخی از چیزهایی که مردم ممکن است تصور کرده اند پس من احتمالا فرسوده یک بی ضرر دسته گل."

بانوی حال اظهار داشت که شوهرش خریده است او چندین بروچس در طول سال برای اولین بار بود که یک عنکبوت.

"من فکر نمی کنم هیچ دلیل خاصی من بسیاری از عنکبوت بروچس. عنکبوت بسیار خوب هنری theme – شما می توانید بسیاری با یک عنکبوت. همان درست است از قورباغه ها, من یک مقدار زیادی از قورباغه ها," او گفت:.

بانوی حال افزود که همه بروچس در مجموعه جواهرات بدلی با یک او برای تمدید حکم هزینه £12 از کارت های بسیار است.

بانوی حال اظهار داشت که در حالی که "مردم نظر در ظاهر خیلی بیشتر از آنها نظر در" او به یاد می آورد یک نمونه در یک مورد زمانی که اکثریت توجه قرار داده شد در او "همکار عدالت را روابط" به عنوان مخالف به ساز و برگ خود را.

"من تا به حال گرفته شده دقت زیادی به پوشیدن لباس های مختلف و سنجاق سینه هر روز و هیچ کس متوجه شده است!" او گفت:.

دادگاه عالی رئیس جمهور گفت که زمانی که او وارد خانه اعیان او تصمیم به پوشیدن یک "منطقی هوشیار لباس اما عروسک آن را کمی" بنابراین به عنوان به ایستادگی کردن در میان نر همسالان.

"من می پوشند, رنگارنگ, روسری, چون من نه اضطراب است که باید آن را آشکار است که وجود دارد یک زن وجود دارد و در حال حاضر که لازم بود را به ایستادگی کردن – نه تهاجمی یا نمایشی, راه, اما فقط به آن را روشن است که آن را دیگر همه مردان است."

پس توجه بانوی حال عنکبوت سنجاق سینه دریافت در سپتامبر آکس مبتنی بر شرکت چاپ بالکن پیراهن اعلام کرد که تا به حال ایجاد یک "بانوی حال عنکبوت سنجاق سینه T-shirt" با 30 درصد از هر فروش اهدا نسبت به بی خانمان خیریه سرپناه.

این شرکت بعد از توییتی که آنها را مطرح کرده و از 4 ، 000 پوند برای خیریه.

"در 15 سال از انجام این کار چیزی شبیه به این تا به حال اتفاق افتاده است به ما قبل" شرکت گفت. "از شما بسیار سپاسگزارم برای سفارشات خود را و عشق است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de